במשרדנו עורכי דין תעבורה, המטפלים במגוון רחב של עבירות בתחום דיני התעבורה בבתי המשפט לתעבורה בכל הארץ, ברגישות ובמקצועיות, תוך מתן תוצאה אופטימלית עבור לקוחותינו.
 
עורך דין לתעבורה
משפטים בתחום התעבורה עוסקים בהיבטים השונים של עבירות תנועה, נהיגה והתנהגות בדרך, אשר עומדים בסתירה לקבוע בחוק. למרות שמרבית האנשים שעוברים עבירות תנועה הינם אנשים נורמטיביים לחלוטין, רבים מהם צעירים מן היישוב ויש בהם גם בעלי משפחה, הרי שדי ברגע אחד של חוסר תשומת לב ובעבירה חד פעמית כדי להשפיע באופן מהותי על חייהם. 
כפי שקורה במדינה מתוקנת, גם בארץ זכאים אנשים הנאשמים בנהיגה שלא על פי החוק לייצוג משפטי. למעשה, מעבר לזכות זו, קבלת ייעוץ מתאים, מאת עורך דין לענייני תעבורה, הוא עניין חשוב באופן מעשי.
רק עורך דין תעבורה מנוסה, הבקיא בחוקי התעבורה ובשינויי החקיקה והפסיקה בתחום, יוכל להגן על האינטרסים של הלקוח שלו, בהתאם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה, וידע להוציא את הלקוח מהסיטואציה אליה הוא נקלע עם נזק מינימלי ככל הניתן.
כמשרד עורכי דין דיני תעבורה אנו מסייעים לנהגים והולכי רגל המואשמים בביצוע עבירות תעבורה, בין היתר בנושאים של:
  • נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, נהיגה תחת השפעת אלכוהול
  • תאונות דרכים
  • תאונת פגע וברח
  • נהיגה בפסילה, נהיגה בשלילה, נהיגה ללא רישיון, נהיגה ללא ביטוח
  • אי ציות לרמזור אדום, אי ציות לתמרור עצור
  • מחיקת נקודות תעבורה

נהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול
נהיגה תחת השפעה סמים ונהיגה תחת השפעת אלכוהול נחשבות למצב קיצוני, חמור ומסוכן. נהיגה זו מעמידה את הנהג עצמו תחת סכנה חמורה וכך גם את שאר הנוסעים ברכב ואחרים המשתמשים באותה עת בדרך . על פי החוק, זכאי שוטר אשר חושד בנהג להורות על עריכת בדיקות מתאימות (באמצעות נשיפה, מתן שתן, מתן דם ועוד). עם זאת, חשוב לדעת שלא תמיד הבדיקות נערכות כנדרש ולא תמיד התוצאות המתקבלות אכן קבילות. מכיוון שיש משמעות רבה לתנאי הנהיגה, לקיום של פגיעה או נזק, לנתונים שנאספו במהלך הבדיקה וגם למהימנותם, חשוב ביותר להיעזר בעורך דין תעבורה מומלץ, המומחה בתחומו.
 
תאונת פגע וברח
בעוד שנהיגה במצב של שכרות נחשבת כעבירה גם אם לא התקיים מצב של תאונה עם נפגעים, עוד תעבורה נדרש לטפל גם במקרים עם תוצאות קשות ולא פשוטות. בין המקרים הללו, שנשמעים רבות גם בכלי התקשורת השונים, נמצא מצב של תאונת פגע וברח. שלא כפי שנהוג לצייר בתקשורת, לא מדובר בהכרח במצבים של שחור ולבן. בין הפוגעים ישנם לא רק אנשים בעלי רקע של עבירות מרובות. נסיבות הפגיעה, הלחץ הנפשי הנובע מכך, גיל הנהג וסיבות נוספות, עלולות להשפיע על התנהגות כזאת, שהיא אמנם בלתי נאותה אבל לא תמיד בלתי מובנת. גם כאן, עורך דין תעבורה ידאג לייצג נאמנה את עניינו של הלקוח, בהתאם לנסיבות המקרה ולגופו של עניין.
 
עורך דין תעבורה התייעצות
חשוב מאד לקבל ייעוץ מעוד לענייני תעבורה המומחה בתחום, שידע למצוא פתרונות יצירתיים גם במצבים סבוכים ומורכבים וידע לדאוג לאינטרסים של הלקוח עד להגעה לתוצאה האופטימלית ביותר.
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.