תביעות נשים לפירוק שיתוף וגירושין מבעלים, אנשי עסקים קשוחים ו/או סרבנים
 
לא אחת קורה שאישה המבקשת להתגרש מבעלה, מוצאת את עצמה אל מול ה-"מאצ'ו הישראלי", שוביניסט, כזה המשוכנע כי כל שנבנה ונעשה במהלך החיים המשותפים, הוקם ונצבר בזכותו; כי העסק המפרנס את המשפחה נבנה על ידו בלבד ומשכך שייך הוא לו וכי לאישה אין זכויות באותו נכס ו/או בנכסים אחרים שנצברו וכי לכל היותר יסכים הוא להתגרש בתנאים, בקצב ובאופן שיקבע על ידו וכי הוא זה שיחליט מה האישה תקבל, אם בכלל.
כך יוצא שבעלים רבים, עת מבינים הם כי רעייתם השקטה והנאיבית מבקשת ברוב "חוצפה" להתגרש, מגלים את פרצופם השוביניסטי, עוברים לעמדה כוחנית ואגרסיבית ומבהירים לאם ילדיהם, זו שהשקיעה את חייה לטובת הבית, המשפחה והילדים וזו שאפשרה לבעלה להקים עסק לתפארת, כי ילחמו ככל שיידרש באמצעות ובסיוע סוללת עו"ד לוחמניים, לטובת הוצאת האישה מקשר הנישואים עם מינימום הון, בטחון כלכלי והערכה על התרומה והשותפות שאותה קיימה במהלך השנים בהם קיימו בני הזוג משק בית משותף, הקימו משפחה והביאו ילדים לעולם.
 
כיצד נוכל לסייע לך היטב בנושא?
למשרדנו המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים, הידע והניסיון בייצוג נשים העומדות בפני מצב שכזה. משרדנו מכיר היטב את גישתם השוביניסטית של אותם גברים, התעלמותם מהוראות החוק ואת תפיסתם כאילו הם, גם בשלב הגירושין, יכתיבו את הכללים ויקבעו את התנאים לטובת השלמת הליך הגירושין. בנסיבות שכאלה משרדנו יידע להנחות אותך הרעיה, לתת לך את הביטחון והגב הנדרשים, לקבל ממך את הסמכות לפעול בקור רוח ובתבונה לטובת הוצאת הצדק אל האור, מימוש זכויותיך על פי דין והעמדת הגבר במקומו.
משרדנו ידע בנחרצות ובמקצועיות להבהיר לבעלך בקור רוח כי איומיו, גישתו הכוחנית וגם סוללת עורכי הדין שלצידו לא תמנע מאיתנו לפעול בשמך ובשם ילדייך, לטובת ביצוע חלוקה צודקת וזאת באופן המתיישב עם הוראות החוק. משרדנו גם ידע להבהיר לבעל במהירות כי נכון וראוי יהיה מצדו לרדת מהעץ עליו הוא טיפס, להתחבר לקרקע הדין בארצנו, להפנים כי אנו לא חיים ברפובליקת בננות ומשכך טוב יעשה באם יקבל את עמדתנו, בטרם תידרש הכרעה שיפוטית מחייבת ו/או פעולה משפטית העלולה לפגוע בעסק, במוניטין ובהון שנצבר.
משרדנו מכיר ומודע לבעיות הפסיכולוגיות הגלומות בהליך שכזה, משרדנו גם מודע לרגישות שבילדים ובניסיונות לעשות בהם שימוש לטובת מינוף תוצאות טובות יותר. גם באלה ידע משרדנו לטפל וגם את אלה ידע משרדנו לנטרל, כך שאת ההליך נשלים עבורך, תוך פגיעה מינימלית בילדים. התקשרי אלינו עתה, אל תחכי ואל תפחדי - משרדנו ידע לעשות הנדרש עבורך לאלתר.
 
 
התקשרי עתה וניכנס במיידי לפעולה! 
התקשרי לעו"ד אלי דורון, בנייד: 
054-4251054
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם