תביעות נשים לפירוק שיתוף וגירושין מבעלים, אנשי עסקים קשוחים ו/או סרבנים
 
לא אחת קורה שאישה המבקשת להתגרש מבעלה, מוצאת את עצמה אל מול ה-"מאצ'ו הישראלי", שוביניסט, כזה המשוכנע כי כל שנבנה ונעשה במהלך החיים המשותפים, הוקם ונצבר בזכותו; כי העסק המפרנס את המשפחה נבנה על ידו בלבד ומשכך שייך הוא לו וכי לאישה אין זכויות באותו נכס ו/או בנכסים אחרים שנצברו וכי לכל היותר יסכים הוא להתגרש בתנאים, בקצב ובאופן שיקבע על ידו וכי הוא זה שיחליט מה האישה תקבל, אם בכלל.
כך יוצא שבעלים רבים, עת מבינים הם כי רעייתם השקטה והנאיבית מבקשת ברוב "חוצפה" להתגרש, מגלים את פרצופם השוביניסטי, עוברים לעמדה כוחנית ואגרסיבית ומבהירים לאם ילדיהם, זו שהשקיעה את חייה לטובת הבית, המשפחה והילדים וזו שאפשרה לבעלה להקים עסק לתפארת, כי ילחמו ככל שיידרש באמצעות ובסיוע סוללת עו"ד לוחמניים, לטובת הוצאת האישה מקשר הנישואים עם מינימום הון, בטחון כלכלי והערכה על התרומה והשותפות שאותה קיימה במהלך השנים בהם קיימו בני הזוג משק בית משותף, הקימו משפחה והביאו ילדים לעולם.
 
כיצד נוכל לסייע לך היטב בנושא?
למשרדנו המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים, הידע והניסיון בייצוג נשים העומדות בפני מצב שכזה. משרדנו מכיר היטב את גישתם השוביניסטית של אותם גברים, התעלמותם מהוראות החוק ואת תפיסתם כאילו הם, גם בשלב הגירושין, יכתיבו את הכללים ויקבעו את התנאים לטובת השלמת הליך הגירושין. בנסיבות שכאלה משרדנו יידע להנחות אותך הרעיה, לתת לך את הביטחון והגב הנדרשים, לקבל ממך את הסמכות לפעול בקור רוח ובתבונה לטובת הוצאת הצדק אל האור, מימוש זכויותיך על פי דין והעמדת הגבר במקומו.
משרדנו ידע בנחרצות ובמקצועיות להבהיר לבעלך בקור רוח כי איומיו, גישתו הכוחנית וגם סוללת עורכי הדין שלצידו לא תמנע מאיתנו לפעול בשמך ובשם ילדייך, לטובת ביצוע חלוקה צודקת וזאת באופן המתיישב עם הוראות החוק. משרדנו גם ידע להבהיר לבעל במהירות כי נכון וראוי יהיה מצדו לרדת מהעץ עליו הוא טיפס, להתחבר לקרקע הדין בארצנו, להפנים כי אנו לא חיים ברפובליקת בננות ומשכך טוב יעשה באם יקבל את עמדתנו, בטרם תידרש הכרעה שיפוטית מחייבת ו/או פעולה משפטית העלולה לפגוע בעסק, במוניטין ובהון שנצבר.
משרדנו מכיר ומודע לבעיות הפסיכולוגיות הגלומות בהליך שכזה, משרדנו גם מודע לרגישות שבילדים ובניסיונות לעשות בהם שימוש לטובת מינוף תוצאות טובות יותר. גם באלה ידע משרדנו לטפל וגם את אלה ידע משרדנו לנטרל, כך שאת ההליך נשלים עבורך, תוך פגיעה מינימלית בילדים. התקשרי אלינו עתה, אל תחכי ואל תפחדי - משרדנו ידע לעשות הנדרש עבורך לאלתר.
 
 
התקשרי עתה וניכנס במיידי לפעולה! 
התקשרי לעו"ד אלי דורון, בנייד: 
054-4251054
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

סכסוך בין אחים

משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון.

חיים משותפים

משרדנו מתמחה בליווי בני זוג בהם אזרח זר ואזרח או בעל רישיון לישיבת קבע בישראל, המקיימים חיים משותפים ללא נישואין (ידועים בציבור), לרבות בני זוג מאותו מין שנישאו או שמקיימים חיים משותפים ללא נישואין.

דרישה לשינוי הסכם משמורת

אף פעם לא מאוחר לדרוש משמורת משותפת ולגברים גרושים יש אפשרות לזכות במשמורת משותפת על ילדם, גם במצבים בהם הסכימו מלכתחילה אחרת במסגרת הסכם הגירושין.

הליך גירושין - השלבים המרכזיים בדרך

מדי שנה מתגרשים בישראל אלפי זוגות. לאור המציאות הנוכחית, שבה דומה שמספר המתגרשים רק הולך ועולה, עולה גם החשיבות של ניהול נכון של תהליך הפרידה עצמו. לעתים ישנה אפשרות לנהל את הסכסוך בצורה מכובדת, ולהגיע להסכם מתוך הבנה. עם זאת, לעתים קרובות יותר קיימת נטייה לוחמנית, שמתקשה לראות את הצד השני.

רישום מכר על פי צוואה

האם ירושה היא עסקת מכר? סיקור מיוחד בענייני רישום הנכס בטאבו, העברת נכס בירושה - האם מדובר בעיסקה פטורה ממס שבח, או שמא מדובר במס נדחה?

חשיבות עריכת הסכם יחסי ממון

שני מסלולים עיקריים לחלוקת רכוש קיימים במשפט הישראלי הנקבעים על פי מועד נישואי בני הזוג. עניינם של זוגות הנישאו לפני שנת 1974 יידון על פי "חזקת השיתוף בנכסים" כפי שהתפתחה בפסיקת בתי המשפט בישראל.

מעמד אישי: פירוק שיתוף בין בני זוג

הסמכות לדון בענייני הרכוש בין בני זוג הינה מקבילה לבית המשפט לענייני משפחה ולביה"ד הרבני כאשר הסמכות תיקבע על פי מרוץ הסמכויות - לכל "שיטה" לחלוקת הרכוש ישנם חריגים ופסיקה ענפה בנושא, וכי בסופו של יום כל מקרה ייבחן לגופו ועל פי נתוניו הספציפיים.

צו הגנה מכוח החוק למניעת אלימות במשפחה

במסגרת צו ההגנה, בסמכותה של הערכאה השיפוטית להשתמש באמצעים דרסטיים: להרחיק אדם ממקום מגוריו של בן משפחתו המוגן או לאסור עליו להימצא במרחק מסוים ממקום המגורים, אף אם יש לאדם זה זכות כלשהי בבית או בדירה הנ"ל; לאסור על אדם להטריד את בן משפחתו בכל דרך ובכל מקום ולאסור על אדם לפעול בכל דרך המונעת או מקשה על שימוש בנכס המשמש כדין את בן משפחתו אף אם יש לו זכות כלשהי בנכס; להורות לאדם המחויב בצו (לאחר קבלת תסקיר מפקיד סעד) לייתן התחייבות שיקבל טיפול מגורם שיקבע על ידי בית המשפט.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם