מאת: אלי דורון, עו"ד


ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין
בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה

נשים רבות מוצאות עצמן בפני סיטואציה לה הן לא ייחלו ואשר לה הן לא נערכו. אלה, לא אחת, חושפות כי בחיר ליבן, אבי ילדיהם, זה שבנה עמן בית בישראל והתחייב לנאמנות ומסירות עד, הלכה למעשה מקיים קשר מיני עם אישה אחרת - ההתנהלות יכול שתהא ברמה של רומן ויכול שתהא ברמה של קשר אחר עם אישה אחרת, רווקה או נשואה, המוכרת או לא מוכרת לרעיה.

המידע יכול שיתקבל באקראי, יכול שיתגלה עקב חיפוש קל של הרעיה במכשיר הטלפון הנייד של הבעל, באמצעות חברה או גורם אחר שעדכן את הרעיה בדבר ובאין ספור אופנים אחרים, אם כאלה מקריים ואם מתוכננים. לפעמים ה-"פצצה" נופלת על הרעיה כרעם ביום בהיר ולפעמים החושים הנשיים הם אלה שגרמו לרעיה להרגיש כי משהו לא תקין מתרחש, משהו בהתנהלות הבעל אינה כתמול שלשום וכתוצאה מכך מחליטה האישה לעשות את מה שלעולם לא האמינה כי תידרש לעשות כלפי בחיר ליבה - לבלוש אחר הבעל, אם בדרך של חיפוש בכיסים, אם בדרך של אימות גרסאותיו באשר ליעדים אליהם לדבריו הוא יוצא מהבית, אם בדרך של חיפוש בוואטסאפ, במחשב ואם בדרכים אחרות ומגוונות. את הבדיקה יכול שזו תעשה בכוחות עצמה, יכול שתסתייע בבן משפחה או חברה טובה ויכול שתחליט להפעיל חוקר פרטי ו/או גורם אחר אשר יש לו את היכולת המקצועית החוקית לפעול לטובת איתור ראיות ו/או עובדות אותן מבקש הבעל להסתיר מעייני רעייתו.  

הלכה למעשה, הניסיון מלמד כי בעל החי על פני שנים עם אישה נאמנה ומסורה, המגדלת את ילדיו בחום, באהבה, באמון ובמסירות, מבלי לבלוש ומבלי לחקור, תוך קבלה עיוורת של גרסאותיו באשר לשעות הגעה מאוחרות, יציאות למטרות עבודה ועוד - מאבד משהו ממידת הזהירות המצופה מגבר המבקש להסתיר מרעייתו את דבר בגידתו בה. לא אחת הבעל לא מעלה על דעתו כי אותה רעיה מסורה תחשוב, בסופו של יום, לבדוק אותו ומשכך מידת הזהירות שלו נפגמת, מה שלא אחת, מקל על האישה החושדת לאתר חיזוקים לחשדותיה. במצבים שכאלה, עת מגלה הרעיה כי יש בנמצא בגידה ו/או כי יש שבנמצא חשד ממשי לבגידה, מן הראוי לנהוג באיפוק. על האישה לשלוט בעצמה, להימנע מהיסטריה, להתנהל בקור רוח. טעות גדולה תהא מצד האישה "לפוצץ" את העניין בו במקום. התנהלות חכמה ונכונה תומכת דווקא בבניית אסטרטגיה כזו אשר בסופו של יום תעזור לאישה להגיע לעבר היעד אליו היא מייחלת, אם ברמת שלום הבית, אם ברמת הביטחון הכלכלי ואם ברמת ההפרדות ו/או הגרושין. התנהלות לא מבוקרת, לא מלווה, כזו שאינה מושתתת על אסטרטגיה ברורה, על תיעוד ראייתי וכדומה, עלולה להסבר לרעיה נזק בלתי הפיך, לגדוע את סיכוייה לבסס את הנטען על ידה, למנוע ממנה לתעד ולאסוף את הראויות והמסמכים הנדרשים, להקליט ו/או לתעד מהלכים ו/או התנהלות, לבצע מהלכים משפטיים מול הבעל וכו'.

על הרעיה להבין כי ברגע בו הבעל יבין כי היא סודו נחשף, כל התנהלותו תשתנה מהקצה אל הקצה ובחלק גדול של המקרים, אותו בעל ייסגר בפניה ככספת, תוך חסימת כל גישה למקורות מידע, מסמכים, הנה"ח, דפי בנק, אנשי מקצוע, רישומים ועוד. הבעל אף ידאג , במרבית המקרים, לבלום את הרעיה מכל דרך לקבל נתונים וכדומה באמצעות בני משפחה ועוד. אותו בעל בוגד יעשה הנדרש בכדי להבטיח כי הרעיה לא תוכל לפעול בחשבונות הבנק ו/או לצבור כספים עמם תוכל להשתמש בהמשך הדרך לטובת ניהול מהלך משפטי נגדו ועוד. הבעל, בחלק גדול של המקרים יבקש למנף את חוסנו הכלכלי לטובת קידום עניינו. הוא ינסה לגרום לכך שחולשתה הכלכלית של רעייתו ושליטתו במקורות ההון, יסייעו לו לצאת מהפרשה כשידו על העליונה. הוא מבחינתו ירגיש, במרבית המקרים, כי הוא הבעלים  של ההון שנצבר, כי הוא זה שעבד עבורו ומשכך אין לו כל כוונה לחלוק אותו וגם אם כן לחלק -  כך שהאיפוק, האסטרטגיה, המחשבה.. כל אלה קריטיים להצלחת ההגנה עליך הרעיה. כמובן שכל מקרה חייב להיבחן לגופו ואין בנמצא פתרון אחד ויחיד. לפעמים יש בנמצא הצדקה להקשיב לבעל, לטפל באמצעות אנשי מקצוע ולסלוח ויש מאידך מצבים בהם נכון יהיה להתנתק ולהתגרש וזאת משום שמשבר האמון הוא כזה שאין בנמצא אפשרות לרפאו ו/או משום שממילא מערכת היחסים של הזוג לא פרחה ומשכך האירוע, הלכה למעשה, רק מקנה לרעיה את הלגיטימציה להוציא אל הפועל את מבוקשה - להתגרש. מה שברור הוא כי בשעה קשה שכזו, אסור לירות מהמותן, אסור לקבל החלטות פזיזות ואסור לרוץ לעבר הבעל בהאשמות ובכעס. למרות הקושי שבדבר התנהלת נכונה מצדיקה פנייה לסיוע של עו"ד משפחה אשר כבר טיפל במאות מקרים מסוג זה ומשכך יודע הוא מה נכון לעשות לטובת מקסום המצב.

 

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך כנדרש?

משרדנו, המורכב מעו"ד ,רו"ח וכלכלנים יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, מתמחה בדיני גירושין ובייצוג נשים במצבים שכאלה. משרדנו נחשף לאין ספור מצבים ובגידות ולאין ספור טיפוסים של בעלים בוגדים, כך שעל סמך הידע הנצבר, יידע משרדנו להבטיח את עתידך. משרדנו, לאור בקיאותו המשפטית והחשבונאית יידע לבחון את המקרה, הן ברמה המשפטית והן ברמות הכלכליות, יידע לסרוק את הנכסים ואת ההתנהלות העסקית, אם בישראל ואם מחוץ לישראל, את תכנון המס, את מבנה החברות ועוד. משרדנו יידע, לנתח דו"חות כספיים, להפעיל חוקרים ולבצע כל שנדרש, לטובת קידום המתחייב תוך שמירה על מינימום פגיעה בילדים ובך.

לקביעת פגישה ללא התחייבות, התקשרי עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054   

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

נישואים לזוגות חד מיניים באוסטריה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אחת המדינות המתאימות ולדעתנו גם הרומנטיות ביותר לטובת השלמת הליך של נישואים אזרחיים, היא באוסטריה, לב אירופה, שם החוק מאפשר לזוגות חד מיניים להינשא באופן אזרחי, יהודים, נוצרים ו/או בעלי כל דת אחרת ובכלל זה גם לבעלי דרכון ישראלי.

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם