מאת: אלי דורון, עו"ד


סכסוך בין אחים הוא ללא ספק דבר מכוער - כגודל האהבה האפשרית בין אחים, כך גודל הכעס או השנאה. לפעמים הסכסוך מגיע לכדי תחושות שנאה ולפעמים התחושות הם בעיקר של כעס, תסכול, פגיעה. יחד עם זאת, סכסוכים שכאלה נפוצים והטיפול בהם חייב להיות חד, חכם וממוקד.
 
אין מה להתבייש. המקור לסכסוך יכול להיות ממגוון רחב של סיבות: יכול שינבע הוא מירושה; יכול שינבע מניצול האח את מעמדו אל מול מי מההורים לטובת קבלת נכסים וכדומה בעוד הם בחיים; יכול שינבע הוא מעסק או פעילות משותפת; יכול שינבע מעסק על שם ההורה בו האחים עובדים ועוד; הסכסוך יכול לפרוץ עקב פעולה שמי מהאחים עשה; כתוצאה מחתונה או התערבות של הנשים; יכול שינבע הוא כתוצאה מהתבגרות ילדים וכניסה של דור המשך וכו'. האפשרויות הן רבות כאשר הבעיה בסכסוכים אלה נעוצה לא אחת בדבר היותם רוויים באמוציות, בדם רע ובאנרגיה רעה הסוחפת עמה לא רק את הצדדים לסכסוך אלא גם בני משפחה אחרים. אותם אחרים לפעמים מתערבים ומעורבים ולפעמים לא. לפעמים הגורמים מדברים בפתיחות על הסכסוך והבעיה ולפעמים הבעיה מרחפת באוויר ובפועל לא מדברים עליה. לפעמים כבוד אותו רוכש אחד כלי אחר מונע את התפרצות המאבק ולפעמים דווקא הכבוד הוא זה שמציף את הבעיה ומביא את הצדדים לידי קרע.

סכסוכים אלה מתאפיינת בכך שרגשות רבים מעורבים בהם. בעוד שבסכסוך בין זרים ניתן לקבל החלטות קרות ועסקיות, כשהאכזבה או הפגיעה היא מאח או מבן משפחה אחר, ההסתכלות היא כבר אחרת, היא גולשת מעבר למישור העסקי לעבר מישורים כואבים אחרים, אשר לא אחת גם פותחים פצעים ומשקעים של מי מהמעורבים מהילדות או תקופות אחרות מהעבר.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע בעניין?

בסכסוכים שכאלה משרדנו מתמחה. משרדנו מכיר את הפסיכולוגיה שעומדת מאחורי סכסוכים שכאלה, את הרגישות הנדרשת וההתנהלות המתחייבת. משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בחלקם ייצגו את רשויות המס וגופים חקירתיים ממשלתיים אגרסיביים ומתוחכמים. משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון. אנו נדע לקחת את המקרה לבית הדין לענייני משפחה ואם ניתן אף לפתור אותו הרבה קודם לכן בדרכים שאינם מחייבים פניה לבית משפט.

 

הניסיון שלנו בתחום הוא רב ואנו פעילים בתחום זה בכל הארץ. למשרדנו ניסיון של מאות סכסוכים שכאלה בהם טיפלנו במיומנות ובהצלחה. אנו יודעים לטפל באלה בהבנה, בזהירות ובדיסקרטיות מוחלטת. אנו מציעים לך להיפגש עמנו בדיסקרטיות ויחדיו נחליט האם וכיצד לפעול. אנו נדע להנחות אותך ובהישען על מכלול העובדות לתת לך את המענה הנכון והמדויק, זה שממוקד בך וחושב עליך ועל משפחתך.

 

התקשר אליי כעת ונתאם במיידי פגישה לא מחייבת!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

מאת: אלי דורון, עו"ד

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם