רכישת דירה ברומניה ו/או נדל"ן מסחרי אחר על ידי עו"ד רומני 

יותר ויותר ישראלים חוזרים לרומניה - חוזרים לערוץ הרומני, להשקעות ברומניה, להשקעות בנדל"ן הרומני - אם לטובת רכישת דירה ברומניה ואם לטובת רכישה של מיזמים אחרים בתחום הנדל"ן ברומניה. אלה עושים כן לבד ו/או באמצעות קבוצות של רוכשים הפועלים ביחד.

ישראלים אלה מזהים היום, בצורה מפוכחת ומקצועית, כי ברומניה מחסור אמיתי וממשי של דירות. רומנים רבים נאלצים להתגורר בתנאים לא תנאים וזאת משום שיש בנמצא קושי ממשי לאתר דירות לרכישה ו/או יש בנמצא קושי אחר הפוגע ביכולתם לבצע עסקאות לרכישת דירות ברומניה. ישראלים אלה פועלים על אדמת רומניה, אם בדרך של קניית דירה אחת או יותר ואם בדרך של רכישת נדל"ן מסחרי ו/או פרטי אחר, לטובת יזום עסקאות בתחום הנדל"ן, בנייה ומכירה של דירות על אדמת רומניה ללקוחות רומנים ו/או אחרים.

סניף משרדנו ברומניה לרשותכם...

למשרדנו, המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראלים, כלכלנים ורו"ח, סניף בבוקרשט שברומניה - סניף זה פועל מזה כעשר שנים באמצעות עו"ד רומנים, להם ניסיון ובקיאות בדין הרומני בכלל ובעסקאות נדל"ן על אדמת רומניה בפרט. לסניף ניסיון ספציפי בבחינת הזכויות ונטרול חשיפות הנוגעות בעסקאות הנוגעות בדין הרומני. משרדנו הרומני פועל במקביל לפעילותנו הישראלית - הסניף הישראלי נותן ללקוח את המענה הנוגע לדין הישראלי, למס הישראלי וכו' בעוד שסניפנו שברומניה ועורכי הדין הרומנים ממשרדנו מתמחים בדין הרומני, במשפט הרומני, בדיני הקניין הרומני, כך שבאמצעות עו"ד רומנים ממשרדנו ביכולתנו לתן ללקוח מענה נדל"ני מעולה על אדמת רומניה. נעשה כן, תוך התמקדות בסוגיות הנוגעות במדינת ישראל  ובדין הרומני.

משרדנו מכיר את המורכבות הנובעת מרכישת נדל"ן ברומניה, את הבעיות הספציפיות העלולות להתעורר עקב ביצוע עסקאות,
בפרט לישראלים ומשכך נדע לייעץ נכונה ללקוח ולהבטיח כי בסופו של יום העסקה שתבוצע על ידו תהא נקיה, חוקית ואיכותית.

תן לנו את הזכות לקדם ביחד איתך את המהלך אותו מבקש אתה לקדם!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

ליווי משפטי באוסטריה

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

קנייה ו/או מכירה של דירה ברומניה

למשרדנו סניף עו"ד בבוקרשט שברומניה המתמחה במתן מענה משפטי כולל, אישי ומקצועי לישראלים המבקשים לבצע עסקת נדל"ן - לרכוש דירה ו/או למכור דירה ברומניה, כל הפרטים כאן.

טיפול משפטי בירושות ובעיזבונות ברומניה

בשל הסתירה בין הדין הישראלי לזה הרומני וייחודה של כל מדינה ומדינה, מומלץ מאוד שלא לפעול בתחום זה אלא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים בדין שתי המדינות. חריגה מעקרון זה עלולה לפגוע קשות בזכויות של היורשים ולהביא לידי כך שחלקם בעיזבון יפגע מהותית, עד לכדי אבדן מלא הזכויות בעיזבון.

עו"ד גרמניה

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

החזקת קרקע ברומניה

בבעלותך נכס ברומניה? לצורך הבנת הסיכונים הכרוכים בהחזקת קרקע ברומניה, חשוב להכיר מספר הבדלים מהותיים הקיימים בין דיני הקניין בישראל לבין אלו ברומניה - קראו כאן.

הטבות מס ברכישת בית מגורים ברומניה

"פרויקט הבית הראשון" הינו אחד מן האמצעים בהן נוקטת ממשלת רומניה על מנת להתמודד עם המשבר. מטרתו היא לעודד מתן הלוואות מהבנק לעסקים אשר עוסקים בבניה. התקווה היא כי הפרויקט יתרום לפיתוח בכך שיעודד עסקים ליזום פרויקטים של בנית בתי מגורים. הממשלה מאמינה כי הדבר יסייע ביצירת מקומות עבודה חדשים ובמקביל רווחת הפרט תעלה עקב עלייה בהיצע של בתי המגורים שיבנו.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם