חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

עסקאות נדל"ן ברומניה

רכישת דירה ברומניה ו/או נדל"ן מסחרי אחר על ידי עו"ד רומני 

יותר ויותר ישראלים חוזרים לרומניה - חוזרים לערוץ הרומני, להשקעות ברומניה, להשקעות בנדל"ן הרומני - אם לטובת רכישת דירה ברומניה ואם לטובת רכישה של מיזמים אחרים בתחום הנדל"ן ברומניה. אלה עושים כן לבד ו/או באמצעות קבוצות של רוכשים הפועלים ביחד.

ישראלים אלה מזהים היום, בצורה מפוכחת ומקצועית, כי ברומניה מחסור אמיתי וממשי של דירות. רומנים רבים נאלצים להתגורר בתנאים לא תנאים וזאת משום שיש בנמצא קושי ממשי לאתר דירות לרכישה ו/או יש בנמצא קושי אחר הפוגע ביכולתם לבצע עסקאות לרכישת דירות ברומניה. ישראלים אלה פועלים על אדמת רומניה, אם בדרך של קניית דירה אחת או יותר ואם בדרך של רכישת נדל"ן מסחרי ו/או פרטי אחר, לטובת יזום עסקאות בתחום הנדל"ן, בנייה ומכירה של דירות על אדמת רומניה ללקוחות רומנים ו/או אחרים.

סניף משרדנו ברומניה לרשותכם

למשרדנו, המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראלים, כלכלנים ורו"ח, סניף בבוקרשט שברומניה - סניף זה פועל מזה כעשר שנים באמצעות עו"ד רומנים, להם ניסיון ובקיאות בדין הרומני בכלל ובעסקאות נדל"ן על אדמת רומניה בפרט. לסניף ניסיון ספציפי בבחינת הזכויות ונטרול חשיפות הנוגעות בעסקאות הנוגעות בדין הרומני.

משרדנו הרומני פועל במקביל לפעילותנו הישראלית - הסניף הישראלי נותן ללקוח את המענה הנוגע לדין הישראלי, למס הישראלי וכו' בעוד שסניפנו שברומניה ועורכי הדין הרומנים ממשרדנו מתמחים בדין הרומני, במשפט הרומני, בדיני הקניין הרומני, כך שבאמצעות עו"ד רומנים ממשרדנו ביכולתנו לתן ללקוח מענה נדל"ני מעולה על אדמת רומניה. נעשה כן, תוך התמקדות בסוגיות הנוגעות במדינת ישראל  ובדין הרומני.

משרדנו מכיר את המורכבות הנובעת מרכישת נדל"ן ברומניה, את הבעיות הספציפיות העלולות להתעורר עקב ביצוע עסקאות, בפרט לישראלים ומשכך נדע לייעץ נכונה ללקוח ולהבטיח כי בסופו של יום העסקה שתבוצע על ידו תהא נקיה, חוקית ואיכותית.

תן לנו את הזכות לקדם ביחד איתך את המהלך אותו מבקש אתה לקדם!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054
 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס