רכישת דירה ברומניה ו/או נדל"ן מסחרי אחר על ידי עו"ד רומני 

יותר ויותר ישראלים חוזרים לרומניה - חוזרים לערוץ הרומני, להשקעות ברומניה, להשקעות בנדל"ן הרומני - אם לטובת רכישת דירה ברומניה ואם לטובת רכישה של מיזמים אחרים בתחום הנדל"ן ברומניה. אלה עושים כן לבד ו/או באמצעות קבוצות של רוכשים הפועלים ביחד.

ישראלים אלה מזהים היום, בצורה מפוכחת ומקצועית, כי ברומניה מחסור אמיתי וממשי של דירות. רומנים רבים נאלצים להתגורר בתנאים לא תנאים וזאת משום שיש בנמצא קושי ממשי לאתר דירות לרכישה ו/או יש בנמצא קושי אחר הפוגע ביכולתם לבצע עסקאות לרכישת דירות ברומניה. ישראלים אלה פועלים על אדמת רומניה, אם בדרך של קניית דירה אחת או יותר ואם בדרך של רכישת נדל"ן מסחרי ו/או פרטי אחר, לטובת יזום עסקאות בתחום הנדל"ן, בנייה ומכירה של דירות על אדמת רומניה ללקוחות רומנים ו/או אחרים.

סניף משרדנו ברומניה לרשותכם...

למשרדנו, המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראלים, כלכלנים ורו"ח, סניף בבוקרשט שברומניה - סניף זה פועל מזה כעשר שנים באמצעות עו"ד רומנים, להם ניסיון ובקיאות בדין הרומני בכלל ובעסקאות נדל"ן על אדמת רומניה בפרט. לסניף ניסיון ספציפי בבחינת הזכויות ונטרול חשיפות הנוגעות בעסקאות הנוגעות בדין הרומני. משרדנו הרומני פועל במקביל לפעילותנו הישראלית - הסניף הישראלי נותן ללקוח את המענה הנוגע לדין הישראלי, למס הישראלי וכו' בעוד שסניפנו שברומניה ועורכי הדין הרומנים ממשרדנו מתמחים בדין הרומני, במשפט הרומני, בדיני הקניין הרומני, כך שבאמצעות עו"ד רומנים ממשרדנו ביכולתנו לתן ללקוח מענה נדל"ני מעולה על אדמת רומניה. נעשה כן, תוך התמקדות בסוגיות הנוגעות במדינת ישראל  ובדין הרומני.

משרדנו מכיר את המורכבות הנובעת מרכישת נדל"ן ברומניה, את הבעיות הספציפיות העלולות להתעורר עקב ביצוע עסקאות,
בפרט לישראלים ומשכך נדע לייעץ נכונה ללקוח ולהבטיח כי בסופו של יום העסקה שתבוצע על ידו תהא נקיה, חוקית ואיכותית.

תן לנו את הזכות לקדם ביחד איתך את המהלך אותו מבקש אתה לקדם!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

יבוא לישראל - רק בליווי משפטי מקצועי

אנו כאן בכדי לדאוג שלא תלך לאיבוד בסבך הרגולציה והביורוקרטיה המאפיינת את תהליך היבוא בישראל. בנוסף, אנו נעמיד לרשותך את רשת הקשרים העסקיים והמקצועיים שלנו לטובת היבוא, רו"ח/ עמילי מכס/ חברות שילוח/ יח"צ מנהלי מדיה ופרסום- וכן הכי חשוב שימוש ברשת החברתית שלנו- איתור לקוחות פוטנציאלים – כי אנחנו מאמינים בחיבורים עסקיים בין לקוחות!

ליווי משפטי על אדמת קפריסין

משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי.

ליווי משפטי לישראלים החיים באוסטריה

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

רכישת נדל"ן בוינה

ליווי משפטי מיוחד לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה - קראו כאן עוד בנושא.

עו"ד גרמניה

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

עורך דין בצרפת

לרשות משרדנו מחלקה ייעודית המציעה לכם מגוון שירותים משפטיים לענייני צרפת על ידי צוות עו"ד בצרפת מנוסה ומומחה לענייני מס ונדל"ן, אזרחות צרפתית ועוד.

השקעות ומסחר באתיופיה

אתיופיה מהווה במידה רבה שוק מתעורר נוח יחסית באפריקה, הנהנה מיתרונות יחסיים על פני מדינות אפריקאיות אחרות אשר הופכות את הפוטנציאל הגלום במדינה זו בר מימוש בצורה נוחה וקלה יחסית, במיוחד לאנשי עסקים ישראלים.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם