מאת: אלי דורון, עו"ד


למשרדנו סניף עו"ד בבוקרשט שברומניה המתמחה במתן מענה משפטי כולל, אישי ומקצועי לישראלים המבקשים לבצע עסקת נדל"ן - לרכוש דירה ו/או למכור דירה ברומניה. המשרד מורכב מעו"ד ורו"ח, ישראלים ורומנים, ולאלו היכולת לתת לך הלקוח המבקש לרכוש או למכור דירה ברומניה, מענה מושלם!

 

הדסק הרומני של משרדנו פעיל ברומניה זה למעלה מ-10 שנים, ומשכך על עובדי המשרד נמנים עורכי דין רומנים הפועלים כחלק בלתי נפרד מצוות עורכי הדין המומחים של משרדנו. המשרד טיפל ומטפל במאות עסקאות נדל"ן עבור ישראלים, אם בעיר בוקרשט ואם בערים אחרות ברומניה, אם דירות מגורים ואם נכסים אחרים, פרטיים, מסחריים, מגרשים ועוד.

 

מענה מקצועי כולל

משרדנו שברומניה מתמחה בייצוג ישראלים המבקשים לקנות או למכור דירה ברומניה ולשם כך אנו יודעים לתן ללקוח מענה הכולל:

1. הבנת צרכיו של הלקוח הישראלי והגדרה של המתבקש על ידו, לטובת ביצוע מוצלח של רכישת דירה ברומניה ו/או רכישה או מכירה של נדל"ן אחר ברומניה.

2. סיוע באיתור נכסים ו/או דירות ברומניה, במחירים מנצחים ובמיקומים מועדפים, הכל בהתאם למבוקש על ידי הלקוח ובהתאם לתקציב הנקבע על ידי הלקוח ביחד עם צוות המשרד.

3. בחינת הדירה שברומניה ו/או הנדל"ן האחר אותו מבקש הלקוח לקנות או למכור, לטובת הבטחת רכישה ו/או מכירה בטוחה ונקייה מכל שעבוד או זכות אחרת.

4. ניהול מו"מ עם הצד האחר, רומני או אחר, לטובת גיבוש תנאים אופטימאליים עבור הלקוח, כך שקניית הדירה ו/או הנכס האחר תתבצע בתנאים הטובים והנוחים ביותר לטובת הלקוח הישראלי.

5. עריכת זיכרון דברים בגין הדירה שברומניה ו/או נכס נדל"ן אחר ברומניה, או נקיטה בפעולה משפטית אחרת, לשם הבטחת העסקה לטובת הלקוח.

6. ניהול מגעים מול הבנק הרומני לטובת קבלת מימון לשם רכישת הדירה ברומניה ו/או לשם רכישת הנדל"ן ברומניה, ככל שאשראי נדרש לשבם ביצוע הרכישה.

7. עריכת הסכמים בין שותפים ישראלים ו/או אחרים המבקשים לרכוש נדל"ן יחדיו ובכלל זה מתן מענה לישראלים המבקשים לרכוש נדל"ן ברומניה למרות שאין להם דרכון רומני.

8. עריכת הסכם סופי וליווי הלקוח המבקש לקנות דירה ברומניה ו/או נדל"ן אחר ברומניה, לרבות התנהלות בפני הנוטריון, עד להשלמה סופית של העסקה.

 

ביקושים ממשיים ושוק צומח

נכון לימים אלה שוק הנדל"ן הרומני גועש - יותר ויותר גורמים מלמדים על כך ששוק הדירות הרומני הוא במגמת עליה ואולי עליה חדשה.
המשקיעים המבצעים רכישות של דירות ונכסים אחרים ברומניה, מצביעים על כך שברומניה:

א. ביקושים גדולים לרכישת דירות.

ב. רגולציה וחקיקה מקומית נותנת לרומנים המבקשים לרכוש דירות, אשראי וערבויות מדינה אשר מאוד מקלות על הרוכשים ודורשות מהם הון עצמי מינימלי.

ג. אבטלה נמוכה מאוד וגם הריבית הבנקאית נמוכה.

ד. הצמיחה של השוק הרומני היא מהגדולות באירופה.
 

שוק הנדל"ן הגועש כאמור ברומניה וביקושים ממשיים גורמים לישראלים, פרטיים ועסקיים, לבצע רכישות של דירות ונכסי נדל"ן אחרים ותאימות של דבר, אנו עדים לכמות הולכת וגדלה של דירות ולעליה קבועה במחירים של הדירות ושל הנדל"ן בשוק הרומני. עוד אנו עדים לכך שלשוק הנדל"ן הרומני, נכנסים הן משקיעים פרטיים הרוכשים דירה או יותר ויש משקיעים ויזמים גדולים גמו חברת גינדי או חג'ג' המבצעים ברומניה רכישות ויזמויות בהיקפים גדולים מאוד.משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים המבקשים לבצע רכישה ברומניה - 
אנו נדע לתת לך מעטפת כוללת, מקצועית, אישית ובטוחה!

חייג עכשיו לעורך דין אלי דורון – 0544251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ליווי משפטי באוסטריה

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

טיפול משפטי בירושות ובעיזבונות ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד

בשל הסתירה בין הדין הישראלי לזה הרומני וייחודה של כל מדינה ומדינה, מומלץ מאוד שלא לפעול בתחום זה אלא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים בדין שתי המדינות. חריגה מעקרון זה עלולה לפגוע קשות בזכויות של היורשים ולהביא לידי כך שחלקם בעיזבון יפגע מהותית, עד לכדי אבדן מלא הזכויות בעיזבון.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם