מאת: אלי דורון, עו"ד


איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי


ישראלים רבים מגלים את שוק הדירות ו/או הנדל"ן בבוקרשט ו/או הרומני. ישראלים רבים מבינים כי קניית דירה בישראל הפכה לכמעט בלתי אפשרית וגם אם היא אפשרית, מס הרכישה גבוה, מס בגין שכ"ד גבוה וכל ההתייחסות לרוכש והאווירה כלפיו מצד רשויות המס – מאוד לא נעימה.

מעבר לכך שהתשואה המתקבל בארץ מהשכרת דירות נמוכה מאוד, גם המס בגין רכישת הדירה, אחזקת הדירה ומימושה - גבוהים ומשכך לא אחת מביאים את הישראלים להבנה לפיה זהו ערוץ לא נכון וכי נכון וכדי לקנות נדל"ן ברומניה, שם עלויות הרכישה נמוכות מהותית, עלויות הדירה נמוכות, המס בגין הרכישה נמוך, תשואה מתקבל בגין רכישה גבוהה מאוד ולפעמים פי שלושה מזו שבישראל. הם מרגישים כי ברומניה אף אחד לא "מחפש" אותם כאשר הם קונים דירה או עשרה דירות, חוק דירה שלישית לא רודף אחריהם, הם יכולים לקנות דירה גם אם אין להם אזרחות רומנית ואף אחד לא ממסה אותם במס רכישה מטורף ובעלויות ענק, כשם שבישראל מבקשים למסות.
 
מאידך, ברומניה – בחלק גדול מהמקרים ניתן לרכוש דירות במחירים נמוכים, סביב ה – 70,000 אלף אירו, לקבל תשואה ברוטו של כ – 10%, לזכות בחיוב מס נמוך, להשכיר בקלות ובסופו של יום להחזיק נכס במדינה הנמצאת בצמחיה מתמדת, הבטלה נמוכה, איחוד אירופאי, אין ספור סטודנטים המחפשים לשכור דירות ועוד עוד יתרונות אשר תתקשה למצוא בישראל.
כאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו.

לנו הן משרד עו"ד בישראל והן משרד עו"ד ברומניה ומשכך יש לנו עו"ד מומחים בנדל"ן בישראל ועו"ד שהינו מומחים בנדל"ן ברומניה. לנו עו"ד עם רישיון לעריכת דין ברומניה ועו"ד עם רישיון לעריכת דין בישראל.
אנו מתמחים בלעזור לישראלי להגשים את החלום ולהביא לידי רכישה מוצלחת ונכונה של דירה ברומניה.
לנו היכולת לעזור ללקוח בכל התהליך של רכישת דירה ברומניה, החל משלב איתור הדירה ברומניה, בדיקתה המשפטית, רכישה וחיבור הבעלים לגורם שינהל את הנכס עבור הרוכש ככול שיידרש.
אנו מלווים אין ספור ישראלים מרוצים הרוכשים ברומניה, דירות, בניינים, מגרשים ועוד. אנו עוזרים להם באיתור דירה בבורשט ו/או בעיר אחרת ברומניה, ברכישה באמצעות סניף משרדנו שברומניה, בבדיקה של הנכס על מנת להבטיח כי הכן הכול תקין וראוי מבחינת רישום וכדומה , מסייעים באיתור שוכר ובשעת הצורך – גם עוזרים לבעלים הישראלי למכור את הנכס במהירות. אנו במקביל מסייעם ללקוח בכל הקשור להתנהלות מול רשויות המס בישראל על מנת להבטיח התנהלות חוקית ושקופה בארץ , כך שרשויות המס בישראל תקבל את מלא הדיווח ומלא המס המתחייב בגין המהלך.
אנו יודעים לייעץ לישראלי כיצד להתנהל וכיצד לדווח לטובת הבטחת תקינות ושקיפות. כמו כן אנו יודעים לייעץ לישראלי המבקש לרכוש יותר מדירה אחת, בניינים, מגרשים, בניינים להמרה למלון ועוד.
 
תתקשר אלנו עתה ואנו במידי נעזור לך.
אל תחכה. אנו מסוגלים לתת לך מענה אמין ומקצועי ביותר וזאת ללא דיחוי.
אנו נגרום לכך שתמצא דירה מעולה ושאכן תוכל להנות מפרותיה במהירות וביעילות.
תתקשר עתה, ניפגש במשרדנו שבמרכז או בחיפה, נחבר אותך לצוות שלנו ונצא מידי לדרך.
עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

עסקאות נדל"ן ברומניה בליווי עו"ד ישראלי ועו"ד רומני

מאת: אלי דורון, עו"ד

לדסק משרדנו שברומניה ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה, אם קניה ואם מכירה והלכה למעשה למשרדנו מאגר גדול של גורמים אשר מסייעים לנו לקדם עסקאות מסוג זה במהירות וביעילות.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם