ניהול משפטי של מאבקים וסכסוכים כספיים פנים משפחתיים

הניסיון מלמד כי סכסוכים כספיים לא פוסחים על משפחות, גם לא על "משפחות טובות".
בפועל, חלק נכבד מהסכסוכים הכספיים מתעוררים דווקא בתוך משפחות, בין קרובי משפחה, אחים, גיסים, דודים לאחיינים, יורשים ועוד ועוד.
 
יתרה מזאת, ניסיוננו הרב מלמד כי דווקא משום שמדובר בסכסוך פנים משפחה, הסכסוך מלווה באמוציות, אכזבה קשה, משקעים, מניפולציות ובאין ספור מרכיבים מלוכלכים נוספים אשר הופכים את הסכסוך ליותר כואב, מלוכלך, עקרוני ולפעמים גם ליותר מסוכן. סכסוכים שכאלה מתעוררים ממגוון רחב מאוד של סיבות ונסיבות - כאשר בחלק מהמקרים מקורו באמון שהאחד נתן באחר אמון שהופר; לפעמים מקורו בקנאה ומשקעים מהעבר; לפעמים מקורו בהשפעה של צדדים שלישיים; לפעמים מקורו בכניסת דור הילדים לתמונה; לפעמים מקורו בירושות ועיזבונות; לפעמים מקורו בעסק משפחתי אשר ההנאה ממנו אינה מתחלקת בצורה שוויונית; לפעמים מקורו בהשתלטות של אחד על נכס משפחתי ולפעמים מקורות מסיבות אחרות. לסכסוך שכזה יש פנים משלו, בסכסוך שכזה ניתן למצוא הן את העוולה הכלכלית הגלומה בו כלומר את הפגיעה הכלכלית בצד אחד והן את המישור המשפחתי, הפסיכולוגי והשלכותיו על הצדדים, על בני משפחה אחרים ועוד.
 
הוצאת הצדק אל האור
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות המס ומשרד המשפטים, מתמחה מזה עשרות בשנים בניהול מאבקים שכאלה. למשרדנו הכלים והניסיון בניתוח המשבר ברמה העסקית, כלכלית וחשבונאית ובאותה מידה למשרדנו הכלים והידע הנדרשים לטובת טיפול במשבר במישור של דיני המשפחה, על כל המורכבות הגלומה בכך. יש בנמצא מצבים בהם דווקא היות המשבר בתוך המשפחה, נכון ורצוי לפתור את המשבר בשקט ומבלי לערב את מערכת בתי המשפט ויש בנמצא מצבים בהם הרוע, השנאה והאכזבה הם כאלה, שאין כל בסיס או מקום להידברות והדרך היחידה למיצוי הדין וחשיפת הצדק, למרות אי הנעימות שבכך, היא בדרך של נקיטת הליך משפטי חכם ואגרסיבי, בפני בית המשפט לענייני משפחה ו/או במסגרות משפטיות רגילות, הכל לטובת שמירה על האינטרסים של הלקוח והוצאת הצדק אל האור.
 
כיצד משרדנו יכול לסייע במקרים שכאלו?
לטובת האמור, משרדנו מבין את רגישות המקרה והלקוח ויעניק לו יחס אישי מיוחד - משרדנו יודע לקחת פיקוד מלא ושליטה על המשבר והסכסוך, להגן על הלקוח מפני לחצים משפחתיים ואחרים אשר ינסו להפעיל עליו ולפעול, בתבונה, בהתאם לאסטרטגיה שתגובש מראש עם הלקוח, לטובת קבלת הנדרש. משרדנו מודע לכך שחלק מהמאבקים המשפחתיים מצריכים התנהלות ייחודית, התנהלות מול אנשים החושבים כי מגיע להם יותר מאחרים. משרדנו מודע לכך כי בחלק מאותם מאבקים, מי מהצדדים מנסה לערב בני משפחה נוספים ו/או לנסות ולסחוט מי מהמעורבים, הכל מתוך ניסיון לקדם את האינטרסים שלו. משרדנו מודע לכך כי בחלק מאותם מאבקים, כבוד המשפחה עומד על הפרק וצד אחד מנסה למנף כבוד זה בניסיון לקדם את האינטרסים הכלכליים שלו. בכל אלה יודע משרדנו לטפל, במסירות ובמקצועיות.
 
התקשר אליי עתה ונקדם עניינך במיידי, במקצועיות ובדיסקרטיות!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון, בנייד:
054-4251054  

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

עורך דין צוואות חכמות

משרדנו מתמחה בעריכת צוואות ומנגנוני נאמנות חכמים אשר יבטיחו את עתיד ילדייך ו/או כל אינטרס אחר החשוב לך בעניין - לחצו כאן לפרטים נוספים בנושא.

סכסוך בין אחים

משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון.

מלחמת יורשים

מלחמת ירושה בשם ילדי ההורה המנוח, עם בת או בן הזוג השני של האם או האב המנוח

חיים משותפים

משרדנו מתמחה בליווי בני זוג בהם אזרח זר ואזרח או בעל רישיון לישיבת קבע בישראל, המקיימים חיים משותפים ללא נישואין (ידועים בציבור), לרבות בני זוג מאותו מין שנישאו או שמקיימים חיים משותפים ללא נישואין.

הליך גירושין - השלבים המרכזיים בדרך

מדי שנה מתגרשים בישראל אלפי זוגות. לאור המציאות הנוכחית, שבה דומה שמספר המתגרשים רק הולך ועולה, עולה גם החשיבות של ניהול נכון של תהליך הפרידה עצמו. לעתים ישנה אפשרות לנהל את הסכסוך בצורה מכובדת, ולהגיע להסכם מתוך הבנה. עם זאת, לעתים קרובות יותר קיימת נטייה לוחמנית, שמתקשה לראות את הצד השני.

חובות מנהל העיזבון

סעיף 82 לחוק הירושה, התשכ"ה – 1965, קובע את תפקיד מנהל העיזבון בהאי לישנא: "מנהל עזבון חייב, בכפוף להוראות בית-המשפט, לכנס את נכסי העזבון, לנהל את העזבון, לסלק את חובות העזבון, לחלק את יתרת העזבון בין היורשים, לפי צו-ירושה או צוואה מקויימת, ולעשות כל דבר אחר הדרוש לביצועם של צו-ירושה או של צוואה מקויימת".

רישום מכר על פי צוואה

האם ירושה היא עסקת מכר? סיקור מיוחד בענייני רישום הנכס בטאבו, העברת נכס בירושה - האם מדובר בעיסקה פטורה ממס שבח, או שמא מדובר במס נדחה?

חשיבות עריכת הסכם יחסי ממון

שני מסלולים עיקריים לחלוקת רכוש קיימים במשפט הישראלי הנקבעים על פי מועד נישואי בני הזוג. עניינם של זוגות הנישאו לפני שנת 1974 יידון על פי "חזקת השיתוף בנכסים" כפי שהתפתחה בפסיקת בתי המשפט בישראל.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם