חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

בלימת עסקת תמ"א 38

מקדמים עסקת תמ"א 38 בניגוד לרצונך? משרדנו יבלום זאת עבורך

למשרדנו, המורכב ממבחר רו"ח, כלכלנים ועו"ד נדלן בעלי ניסיון רב בכל הקשור בייצוג בעלי דירות המבקשים להתנגד לביצוע עסקת תמ"א 38 בבניין בו בבעלותם דירת מגורים. 
 
למשרדנו בקיאות רבה הן בניהול מאבקים אזרחיים בבתי משפט והן בדיני קניין, בתים משותפים וסכסוכי שכנים, כך שביחד עם הבנתנו את הרגישות הגלומה בניסיון שכנים להרעיד את הבניין ולהביא לידי כפיה של עסקה הנוגדת את עמדתך – נדע להביא את התוצאה. שילוב בקיאותנו במגוון תחומים משפטיים וכלכליים הקשורים בעסקאות תמ"א 38, מאפשר לנו לבלום בהצלחה, בהתאם לצורך, קידומן של תכניות תמ"א 38 או לכל הפחות, היה והלקוח מבקש, לנהל מו"מ עם היזם/הדיירים ולהביא לידי שינוי מהותי בתנאי העסקה, באופן המתיישב עם האינטרסים של לקוחות המשרד.

משרדנו ניסיון רב בניהול התנגדויות מסוג זה, כשבבסיסן עומדות  מגוון רחב של עוולות או מחדלים מצד חלק מבעלי הדירות ו/או יזמי תמ"א 38. משרדנו יודע להבחן עוולות  אלה, להגדיר אותן ולהביאן לידי הגורמים המוסמכים, לטובת תיקון המעוות ללא רחם. משרדנו יודע להתנגד לכל ניסיון לפגוע בלקוחות המשרד ולהעלות, לטובת העניין, טענות הנדסיות, טכניות, קנייניות, כלכליות ומשפטיות התומכות בצורך לעצור את העסקה המתבשלת, אם באופן מלא ועם באופן חלקי.

משרדנו, מייצג הן דירים והן יזמים, כך שיש בידיו את הבקיאות הנדרשת להעלאת מלא הטענות, בצורה עניינית ומשכנעת, כך שוועדות התכנון ו/או העירייה ו/או בתי הדין יתקשו להתעלם מהן. מהלכי המשרד, בסופו של יום, מביאים את לקוחות המשרד לעבר היעד הנקבע על ידם, ביחד עם המשרד, כחלק מהאסטרטגיה המגובשת מראש.
 

התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות להגן על המגיע לך: 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס