למשרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, ניסיון עשיר בכל הקשור בטיפול בישראלים להם נדל"ן לא מדווח בחו"ל, כזה המפיק או לא מפיק עבורם הכנסת שכירות בחול וכן בכאלה שהיה בבעלותם נדל"ן מחוץ לגבולות ישראל אותו הם במקור רכשו ו/או קבלו בירושה ו/או במתנה ו/א עקב הליך משפטי אחר ובשלב מאוחר יותר מכרו, מבלי לדווח על כך ועל הרווח בגינו, לרשויות המס בישראל, כמתחייב על פי דין.
 
ישראלים אלה, בשל אי עמידתם בחובת הדיווח לרשויות המס בישראל, אם על עצם הבעלות בנדל"ן שבחוץ לארץ ואם על ההכנסות המופקות מאותו נדל"ן, לרבות שכר דירה, מבצעים עבירה פלילית, עבירה אשר חשיפתה עלולה להעמידם בסיטואציה משפטית מיותרת, לא נעימה, כזו שנכון יהיה לנטרלה. פעולת נטרול החשיפה הפלילית מתבצעת על ידי משרדנו מזה עשרות בשנים כאשר הלכה למעשה למשרדנו מאות לקוחות מרוצים, כאלה שהטיפול בעניינם הושלם, לשביעות רצונם המלאה.

לשם נטרול החשיפה הפלילית נוקט משרדנו בשם הלקוח, בהליך הנקרא "גילוי מרצון". זהו הליך משפטי אותו ניתן לבצע כל עוד המידע המפליל לא הגיע לידיעת רשות המס וכל עוד העניין לא נמצא בחקירה. משרדנו ידע, ללא צורך בחקירת הלקוח ו/או בכל עניין לא נעים אחר, להתנהל עצמאית, בשם הלקוח, אל מול רשויות המס ולהביא ללקוח את המוצר המוגמר במינימום זמן, מינימום עוגמת נפש ובמינימום עלות - משמע, נטרול החשיפה הפלילית והכשרה מלאה של המהלכים שנעשו  על ידי הלקוח בניגוד לדין ו/או הכשרה של ההון העומד על הפרק.
 
משרדנו ממליץ לקהל לקוחותיו לא להסס ולאפשר לנו לנקוט עבורו ובשמו בהליך זה. אנו נדע לעשות הנדרש עבורו במינימום זמן, במינימום עלות ובשקיפות המתחייבת על פי כל דין. אין בנמצא כל הצדקה להותיר חשיפה זו  באוויר, בעוד ניתן לנטרלה.
 
* מידע נוסף אודות הליך הגילוי מרצון, קראו כאן.
* זקוקים לשירותיו של עו"ד נדל"ן? לחצו כאן.

 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לדאוג לך ולנטרל החשיפה: 054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם