למשרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, ניסיון עשיר בכל הקשור בטיפול בישראלים להם נדל"ן לא מדווח בחו"ל, כזה המפיק או לא מפיק עבורם הכנסת שכירות בחול וכן בכאלה שהיה בבעלותם נדל"ן מחוץ לגבולות ישראל אותו הם במקור רכשו ו/או קבלו בירושה ו/או במתנה ו/א עקב הליך משפטי אחר ובשלב מאוחר יותר מכרו, מבלי לדווח על כך ועל הרווח בגינו, לרשויות המס בישראל, כמתחייב על פי דין.
 
ישראלים אלה, בשל אי עמידתם בחובת הדיווח לרשויות המס בישראל, אם על עצם הבעלות בנדל"ן שבחוץ לארץ ואם על ההכנסות המופקות מאותו נדל"ן, לרבות שכר דירה, מבצעים עבירה פלילית, עבירה אשר חשיפתה עלולה להעמידם בסיטואציה משפטית מיותרת, לא נעימה, כזו שנכון יהיה לנטרלה. פעולת נטרול החשיפה הפלילית מתבצעת על ידי משרדנו מזה עשרות בשנים כאשר הלכה למעשה למשרדנו מאות לקוחות מרוצים, כאלה שהטיפול בעניינם הושלם, לשביעות רצונם המלאה.

לשם נטרול החשיפה הפלילית נוקט משרדנו בשם הלקוח, בהליך הנקרא "גילוי מרצון". זהו הליך משפטי אותו ניתן לבצע כל עוד המידע המפליל לא הגיע לידיעת רשות המס וכל עוד העניין לא נמצא בחקירה. משרדנו ידע, ללא צורך בחקירת הלקוח ו/או בכל עניין לא נעים אחר, להתנהל עצמאית, בשם הלקוח, אל מול רשויות המס ולהביא ללקוח את המוצר המוגמר במינימום זמן, מינימום עוגמת נפש ובמינימום עלות - משמע, נטרול החשיפה הפלילית והכשרה מלאה של המהלכים שנעשו  על ידי הלקוח בניגוד לדין ו/או הכשרה של ההון העומד על הפרק.
 
משרדנו ממליץ לקהל לקוחותיו לא להסס ולאפשר לנו לנקוט עבורו ובשמו בהליך זה. אנו נדע לעשות הנדרש עבורו במינימום זמן, במינימום עלות ובשקיפות המתחייבת על פי כל דין. אין בנמצא כל הצדקה להותיר חשיפה זו  באוויר, בעוד ניתן לנטרלה.
 
* מידע נוסף אודות הליך הגילוי מרצון, קראו כאן.
* זקוקים לשירותיו של עו"ד נדל"ן? לחצו כאן.

 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לדאוג לך ולנטרל החשיפה: 054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

מוקד הכשרת הון שחור וגילוי מרצון

נכון להיום יש בנמצא ישראלים רבים שעדין מחזיקים בהון ו/או בכספים שחורים ובכך הם חשופים אזרחית ופלילית אל מול רשויות המס בישראל או מחוץ לישראל. חלקם מחזיקים בהון ו/או בכספים בדרכים מתוחכמות וחלקם מחזיקים את הכספים בדרכים פחות מתוחכמות, בבית, בארון, בכספת, אצל בן משפחה וכדומה.

הפחתת מס על הכנסות שמקורן מעבודה בהליכי גילוי מרצון

משרדנו שלח לאחרונה מכתב לשר האוצר משה כחלון, והעלה בפניו הצעה להענקת חנינת מס לנישומים הפונים להליך גילוי מרצון עבור הכנסות שמקורן מעבודה.

לא שילמת מס בישראל על נכס מושכר בחו"ל?

בעלי דירה המפיקה הכנסה משכירות עליה - לא דיווחתם ושילמתם מס בישראל כנדרש? הליך גילוי מרצון עשוי להסיר מכם את סכנות ההליך הפלילי, קראו כאן בהרחבה בנושא.

גילוי מרצון בשנת המס 2019 - נישומים בעלי ארנקים דיגיטליים

לאחרונה, פנתה רשות המסים למאות ישראלים אותם איתרה היא כבעלי ארנקים דיגיטליים, והודיעה להם על פתיחת תיק על שמם במס הכנסה כאשר כפי שידוע, פתיחת תיק במס הכנסה מחייבת את הנישומים לדווח על פעילותם בתחום המטבעות הדיגיטליים אשר עשויה להתחייב במס בשיעור של עד כ-50%.

גילוי מרצון 2019

לפעמים הנכס ה"שחור" או הלא מדווח הוא כסף ולפעמים הוא משהו אחר – מניות, עסק בחול, דירות, פעילות עסקית, יהלומים, זהב ועוד. כל אותם ישראלים המחזיקים נכסים שכאלה נמצאים בחשיפה. לאלה יש בעיה – אם במישור הפלילי – מול מס הכנסה ואם במישור הפרקטי – מול הבנקים שיסרבו לקבל את ההון הלא מדווח לטובת רכישת בית או ביצוע פעולות אחרות. משכך, מה שנכון לעשות זה להכשיר את הכסף/ נכס, להפוך אותו לחוקי, להלבין אותו במסגרת הליך של גילוי מרצון או הלך מתוחכם אחר.

החל מה 1/1/19 חשבונות בנק בחו"ל של ישראלים ייחשפו לרשות המסים

זמן לגילוי מרצון - ביום 1.1.2019 אישרה ועדת הכספים של הכנסת את תקנות מס הכנסה (יישום תקן אחיד לדיווח ולבדיקת נאותות של מידע על חשבונות פיננסיים), התשע"ט-2019 ("תקנות CRS"), המטמיעות בדין הישראלי את מערכת חילופי המידע בין מדינות ה- OECD למטרת גביית מס.

עם תום שנת 2018, יסתיים נוהל גילוי מרצון אנונימי

שימו לב!! נותרו שבועות ספורים עד לסוף שנת 2018 לטובת נקיטה מהירה בהליך של גילוי מרצון אנונימי.

רכבת אחרונה למבקשים גילוי מרצון אנונימי

טוב יהיה לנצל את השבועות האחרונים שנותרו עד לסוף שנה זו לטובת נקיטה מהירה בהליך של גילוי אנונימי. משרדנו עושה זאת מזה שנים רבות, אנו מגישים את הבקשות באמצעות האינטרנט ופועלים עבור הלקוחות בנאמנות ובדיסקרטיות נטולת פשרות.

נטרול חשיפה פלילית באמצעות הליך גילוי מרצון

הליך הגילוי מרצון מיועד לישראלים אשר מדעת או שלא מדעת בצעו עבירת מס, אם בישראל ואם מחוץ לישראל ועתה מבקשים הם להסיר את המחדל ולנטרל את החשיפה הפלילית.

מדוע כדאי לבצע הליך גילוי מרצון?

ישראלים שיש להם הכנסות לא מדווחות בישראל או בחו"ל עשויים להיות חשופים להליך משפטי פליל בגין עבירת מס.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם