ייצוג יזמי נדל"ן, דיירים ופרטיים בעסקאות התחדשות עירונית

למחלקת הנדל"ן של משרדנו ניסיון עשיר בכל הקשור בטיפול וייצוג של יזמים, דיירים, בעלי דירות, בעלי זכויות ואחרים בעסקאות אשר עניינן בהתחדשות עירונית, תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד. מחלקת הנדל"ן של משרדנו מורכבת מעו"ד ורו"ח אשר בעברם ייצגו את רשויות מס שבח וכן את משרד המשפטים וכיום מטפלים בעשרות רבות של מיזמים, יזמויות וקידום של אלפי יחידות מגורים לבנייה עבור לקוחות המשרד. משרדנו מתמחה בעולם ההתחדשות העירונית, אם ברמות הקנייניות ואם ברמות המס הנגזרות הימנו ובמסגרת זו צברנו ניסיון רב בכל הקשור בקידום מיזמים שכאלה.
 
משרדנו מודע למורכבות ולרגישות הנגזרת ממיזמים אשר עניינים בהתחדשות עירונית תמ"א 38 ויודע הוא לנטרל את אלה לטובת קידום ענייני לקוחותינו. משרדנו יודע ללוות את הלקוח בכל שלבי המיזם, החל משלב הרעיון ועד לשלב השלמתו ורישומו. אנו בקיאים בכל ההתנהלות המשיקה להתנהלות שכזו, לרבות טיפול ביועצים, התקשרויות חוזיות, מגעים והתנהלות מול ועדי בתים, רישומי זכויות, טיפול במחלוקות על שטחים, התקשרויות עם אדריכלים ונותני שירותים אחרים, טיפול בהתנגדויות, התנהלות מול ועדות וקידום כל פעולה נדרשת אחרת לטובת הוצאת המיזמים אל הפועל במינימום זמן ובמקסימום הצלחה. למשרדנו מיזמים בתחום ההתחדשות העירונית בכל שטח המדינה. אנו יודעים לתת ללקוח יחס אישי ומקצועי ולפעול בשמו בהצלחה רבה לטובת קידום המתחייב.
 

עו"ד (רו"ח) ירון טיקוצקי, שותף ומייסד, העומד בראש מחלקת הנדל"ן של משרדינו,
מתארח בתכנית "סודות הנדל"ן"
נושא התכנית: בטחונות לדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית.

 

התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת קידום המתבקש על ידך!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון:
054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

פרויקט תמ"א תקוע

אחד הנושאים לגביהם עולות שאלות ומובעים חששות רבים נוגע לאפשרויות העומדות בפני דיירים במקרים בהם היזם קורס בעיצומו של פרויקט תמ"א 38 ונוטש את הפרויקט.

חברת תמ"א 38 אינה מהווה איגוד מקרקעין

בית המשפט המחוזי בשבתו כוועדת ערר נתן דעתו לבעיה שכיחה המתעוררת בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית וקבע כי חברה שהחתימה דיירים במסגרת עסקה לביצוע פרויקט תמ"א 38 שטרם נתקיימו תנאיו המתלים, אינה מהווה איגוד מקרקעין ועל כן רכישתה אינה חייבת במס רכישה.

ייצוג משפטי של ועדי בתים בהסתבכות משפטית בעסקאות תמ"א

ייצוג משפטי של ועדי בתים בהסתבכות משפטית בעסקאות תמ"א מול היזם או אחרים, ע"י עו"ד ורו"ח מומחים בנדל"ן ובניהול סכסוכים משפטים -

טיפול בהתנגדויות לתמ"א 38

הניסיון מלמד כי שעה בה חלק מהדיירים מבקשים לקדם הליך של תמ"א 38, יש אחרים באותו בניין המסרבים לקדם מהלך שכזה, כשלכל מתנגד העילות משלו - בחלק ניכר מהמקרים העילות הינן מוצדקות ביותר.

ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ"א 38

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים ידע וניסיון ספציפי בייצוג ועדי בתים או פרטים המבקשים לקדם עסקאות תמ"א באמצעות יזמים מעולם הנדל"ן.

תפקידו של עו"ד המייצג דיירים בפרויקט "פינוי בינוי" והתחדשות עירונית

מילים רבות נכתבו על פרויקטים מסוג פינוי בינוי במסגרת מדיניות ההתחדשות העירונית אשר צוברת תאוצה בשנים האחרונות. אנו נבקש להתמקד במסגרת מאמר זה בתפקידו של עורך הדין המייצג את הדיירים ובחשיבות לכך שעורך דין זה יתמחה בתחום ההתחדשות העירונית ובפרויקטים מסוג "פינוי בינוי".

ייצוג משפטי נפרד לבעלי דירות בפרויקט תמ"א 38

האם ומתי יש צורך בייצוג משפטי נפרד על ידי עורך דין המתמחה בתמ"א 38 ובנדלן עבור בעלי דירות בעסקאות תמ"א 38? כיצד בוחרים עורך דין מומחה לייצוג בעלי הדירות? מהו המועד לבחירת עורך דין מייצג מטעם בעלי הדירות? התשובות לכל השאלות הללו בסיקור המיוחד הבא.

ייצוג דיירים בפרויקט תמ"א 38

תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה (תמ"א 38), נועדה בראש ובראשונה לתת תמריצים תכנוניים וכלכליים שיעודדו דיירים לחזק את הבניינים הישנים שלהם ולהתאימם לדרישות התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה, ובנוסף לקדם התחדשות עירונית בישראל בדרך של חיזוק ועיבוי בניינים.

תיקון חדש יאפשר לרשויות מקומיות להטיל היטל חדש על מיזמי תמ"א 38

תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה (תמ"א 38), נועדה בראש ובראשונה לחיזוק מבנים ישנים ולהתאמתם לדרישות התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה וזאת מאחר ומרבית המבנים שנבנו בישראל עד לשנת 1980, אינם עומדים בדרישות תקן זה.

ייצוג בעלי דירות מול יזמי תמ"א 38

מטרתה היסודית של תכנית מתאר ארצית 38 (תמ"א 38) אשר פורסמה בשנת 2005 הייתה ליצור תמריצים תכנוניים וכלכליים שיעודדו דיירים לחזק את הבניינים שלהם אשר אינם עומדים בתקן רעידות אדמה ולקדם בישראל התחדשות עירונית בדרך של חיזוק ועיבוי הבניינים.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם