משרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים, רו"ח ויועצי מס, מתמחה בייצוג אזרחים אשר מסיבות כאלה או אחרות הגיעו למצב בו נטל החובות הוא כזה שאין באפשרותם לעמוד בו. משרדנו מודע לקשיים הנובעים מניהול עסקים ולמרכיבים העלולים, לא אחת, לגרום לאדם מן היישוב להגיע למצב בו כלל חובותיו עולה על יכולתו ההחזר שלו. 

בנסיבות אלה, יודע משרדנו לפעול במהירות וביעילות, לטובת הלקוח, לטובת בלימת כלל החייבים ובניית חומת מגן אשר תשמור על הלקוח ומשפחתו ותאפשר לו במיידי ולמרות המצוקה, החובות והלחצים המופעלים עליו, לנהל אורך חיים תקין ומסודר, מבלי שיגיעו אליו מעקלים או חייבם אחרים, מה שיאפשר לו להמשיך לעבוד ולקיים אם בני ביתו במינימום נזק ומינימום עוגמת נפש.

הכנת תכנית פעולה משפטית וכלכלית

משרדנו ידע לקבל את האחריות עבור הלקוח ולבנות עבורו תכנית פעולה משפטית וכלכלית שמטרתה להביא לידי הסדר אל מול כלל החייבים אשר יכלול מחיקת חובות, הפטר ופתיחת דף חדש. משרדנו מטפל באין ספור מקרים שכאלה ומודע לכך כי ישראלים רבים, תמי לב, כשלו כלכלית. משרדנו יודע להבהיר לאלה כי הנפילה הכלכלית היא לא "סוף העולם", להעמיד דברים בפרופורציה ולהזכיר לכל כי מדובר ב-"כסף" בלבד, משמע לא מדובר בדיני נפשות ואף יתרה מזאת, הקורס כלכלית הוא בסך הכל בן אדם, לא פושע, לא רימה ולא גזל, הוא רק נכשל כלכלית.

בגין כישלון שכזה יש מענה, בגין כישלון שכזה מקים החוק הוראות שונות המאפשרות לאותו גורם לחזור למוטב ולפתוח דף חדש. 
מערכת המשפט יודעת לתת הגנה לאזרחים שכאלה ואף לאפשר להם לבלום התנהלות גבייתית מצד החייבים - משרדנו מתמחה בתחום וידע לעזור לך במיידי!

>> למידע נוסף אודות ניהול הליכי פשיטת רגל, לחצו כאן.
>> עוד מידע בעניין ייצוג בהליכי פשיטת רגל, תוכלו למצוא כאן.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

רכשתם נכס? מהרו ורשמו הערת אזהרה במהרה!

במסגרת פסק דין אשר ניתן בבית המשפט המחוזי בחיפה נדונה סוגיית התחרות שבין מתן עיקולים בפועל על קרקע לבין טענה להתחייבות חוזית אשר לא השתכללה לכדי רישום. לאחר חתימת עסקה במקרקעין חשוב מאוד כדבר ראשון לרשום הערת אזהרה ולדווח על העסקה לרשויות המס.

קצבת עובדים בפשיטת רגל ובפירוק תאגיד

פרק ח' לחוק הביטוח הלאומי [נוסח משולב] עוסק ב-"ביטוח זכויות עובדים בפשיטת רגל ובפירוק תאגיד" ומקנה לעובדים את הזכות הבסיסית לתבוע את שכרם המגיע להם ממעביד שהפך לחדל פירעון, מן המוסד לביטוח לאומי.

הליך פשיטת הרגל בראי הרפורמה

דיני פשיטת הרגל עוסקים במצב בו אדם אינו יכול לשלם את חובותיו. הישות הסטטוטורית המפקחת על פשיטת הרגל הוא הכונס הרשמי. הצורך בפיקוח נובע מהעובדה שבהליכי חדלות פירעון מעורבים צדדים רבים אשר עניינם ההדדי, ולעתים השונה, עשוי להיות מפוקח בצורה הטובה ביותר בידי גורם ניטרלי ונטול פניות.

גישה לתיבת הדוא"ל של חייב בפשיטת רגל שנחשד בהסתרת הכנסות

בפסק דין במסגרת תיק פשיטת רגל שניתן לאחרונה על-ידי בית המשפט העליון (רע"א 129/17 עו"ד ריחני נ' סטריקובסקי) נדון ערעורו של "המנהל המיוחד" אשר ביקש לקבל את תכתובת הדוא"ל של החייב. המנהל המיוחד סבר כי החייב מסתיר הכנסות רבות אשר ניתן לגלותן דרך קבלת תכתובותיו של החייב.

פטור ממס הכנסה לנכים ועיוורים - ס' 9(5) לפקודת מס הכנסה

ציבור רחב, ביניהם אזרחים עם מוגבלויות ובעיות רפואיות שונות, אינו תמיד מודע או חשוף למלוא הזכויות המוקנות לו ע"פ חוק. בפקודת מס הכנסה קיימת הטבת מס משמעותית אשר באה לידי ביטוי באפשרות לקבל פטור מתשלום מס על הכנסותיהם של עיוורים ונכים קשים, זאת כמובן בתנאים המנויים בחוק, בהתחשב בתקופת הנכות ובסוג ההכנסה של הנישום.

הוצאה לפועל - טענת "פרעתי"

טענת "פרעתי" הקבועה בסעיף 19 לחוק ההוצאה לפועל, תשכ"ז-1967 מאפשרת לחייב, הטוען כי מילא אחר פסק הדין שניתן בעניינו או שאינו חייב עוד למלא אחריו, כולו או מקצתו, להגיש בקשה בעניין זה לרשם ההוצאה לפועל, תוך שהחוק מסמיך את רשם ההוצאה לפועל לקבוע אם ובאיזו מידה מוטל עוד על החייב למלא אחר פסק הדין.

הצעת חוק ההוצאה לפועל - תיקון הפטר לחייב מוגבל באמצעים

מאמר זה עוסק בהצעת חוק שהונחה על שולחן הכנסת על ידי חברי הכנסת חיים אורון, אילן גילאון וניצן הורוביץ, שעיקרה, מתן הפטר לחייב מוגבל באמצעים מעל גיל 67 אשר תיקו מתנהל בהוצאה לפועל במשך חמש שנים לפחות והוכרז עליו כי הוא מוגבל באמצעים.

חוק ההוצאה לפועל - חוק סוציאלי או חוק דרקוני?

מערכת ההוצאה לפועל נתפסת בתודעה הציבורית בכלל ובעיני החייבים בפרט כמערכת דרקונית שמטרתה העיקרית מסתכמת בירידה לנכסיו של החייב לעיתים את המעט אשר מצוי בידיו.

חקירת יכולת על פי חוק ההוצאה לפועל

חקירת היכולת בהליך ההוצאה לפועל היא השלב שלאחר מתן פסק הדין, מטרתה היא לבחון את יכולתו של החייב לעמוד בתשלום בחוב ובהסדר התשלומים עליו הוחלט בפסק הדין. הסמכות לפתיחה בחקירת היכולת ניתנת לרשם ההוצאה לפועל, או על פי בקשת החייב.

עו"ד המתמחה בהוצאה לפועל – תפקידו וחשיבותו

הוצאה לפועל מהווה הליך המשמש אדם לשם מימוש פסק דין או מסמכים המקנים זכויות כספיות כגון שטר משכנתא, שטר חוב או המחאה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם