משרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, חלקם יוצאי רשויות מס שבח ומשרד המשפטים,
מתמחה בייצוג יזמים בכל הארץ, ותיקים וחדשים, המבקשים ליזום מהלך של התחדשות עירונית, אם בדרך של תמ"א 38 ואם בדרכים אחרות.
 
למשרדנו מחלקת נדל"ן מקצועית ואיכותית אשר לה בקיאות הן בדיני נדל"ן, הן בדיני מסחר והן בדיני מיסוי מקרקעין. משרדנו מתמחה במתן מעטפת כוללת ליזמים אשר כוללת את כל שלבי הליווי עד להשלמת המיזם ובכלל זה התקשרויות חוזיות עם הדיירים, תכנון מס, עריכת הסכמים עם שותפים למיזם, ליווי בנקאי ו/או נותני אשראי אחרים, ליווי מול גורמים מתחייבים לטובת מימון המיזם, התנהלות מול הועדות השונות, התקשרויות עם קבלני ביצוע, מפקחים ויועצים, התנהלות מוניציפאלית מול העיריות, מכירת הדירות, רישום הבית המשותף ועוד.
 
למשרדנו ניסיון של למעלה מ–100 פרויקטיים בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38, בכל שטח המדינה. משרדנו מודע לבעיות המתעוררות בעסקאות תמ"א, לרגישות הפסיכולוגית ולמהלכים הנדרשים לטובת הבטחת גיוס כלל הדירים לטובת המיזם המשותף, גיבושם, החתמתם והוצאת המיזם אל הפועל. משרדנו מודע לכך שעתיד הבנייה בישראל והרחבת הדיור, במיוחד באזורי ביקוש, גלום בעסקאות ובמהלכים הנוגעים בהתחדשות עירונית ומשכך משקיעים אנו לילות כימים לטובת השבחת היכולות, צבירת ניסיון וקידום עסקאות רווחיות. למשרדנו הידע, המוניטין והניסיון המוכח, מה שיבטיח הוצאת המיזם אל הפועל בצורה מקצועית, נטרול התנגדויות לתמ"א ומתן בטחון לוועד הבית, בדבר ייצוג היזם על ידי משרד עו"ד אמין ואיכותי, מה שעשוי לסייע לך היזם לקדם את המיזם ולשווק את הדירות במינימום זמן. למשרדנו מערך של הכרויות וקשרים עם מגוון רחב של גורמים היכולים לסייע לך היזם להוציא את המיזם אל הפועל ומשכך נשמח לקדם חיבורים ומהלכים עסקיים ומשפטיים עבורך, הכול לטובת הצלחת המיזם. משרדנו בקיא בהתנהלות יזמית, למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בתחום - אנו מבינים את היזם, את מגבלותיו ומצוקותיו, מה שיאפשר לנו לתת לו מענה איכותי ביותר.
 
פנה אלינו ואנו נפעל במיידי לטובת קידום מיזמך בתחום תמ"א 38!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון:
054-4251054  
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

פרויקט תמ"א תקוע

אחד הנושאים לגביהם עולות שאלות ומובעים חששות רבים נוגע לאפשרויות העומדות בפני דיירים במקרים בהם היזם קורס בעיצומו של פרויקט תמ"א 38 ונוטש את הפרויקט.

חברת תמ"א 38 אינה מהווה איגוד מקרקעין

בית המשפט המחוזי בשבתו כוועדת ערר נתן דעתו לבעיה שכיחה המתעוררת בעסקאות בתחום ההתחדשות העירונית וקבע כי חברה שהחתימה דיירים במסגרת עסקה לביצוע פרויקט תמ"א 38 שטרם נתקיימו תנאיו המתלים, אינה מהווה איגוד מקרקעין ועל כן רכישתה אינה חייבת במס רכישה.

ייצוג משפטי של ועדי בתים בהסתבכות משפטית בעסקאות תמ"א

ייצוג משפטי של ועדי בתים בהסתבכות משפטית בעסקאות תמ"א מול היזם או אחרים, ע"י עו"ד ורו"ח מומחים בנדל"ן ובניהול סכסוכים משפטים -

טיפול בהתנגדויות לתמ"א 38

הניסיון מלמד כי שעה בה חלק מהדיירים מבקשים לקדם הליך של תמ"א 38, יש אחרים באותו בניין המסרבים לקדם מהלך שכזה, כשלכל מתנגד העילות משלו - בחלק ניכר מהמקרים העילות הינן מוצדקות ביותר.

ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ"א 38

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים ידע וניסיון ספציפי בייצוג ועדי בתים או פרטים המבקשים לקדם עסקאות תמ"א באמצעות יזמים מעולם הנדל"ן.

תפקידו של עו"ד המייצג דיירים בפרויקט "פינוי בינוי" והתחדשות עירונית

מילים רבות נכתבו על פרויקטים מסוג פינוי בינוי במסגרת מדיניות ההתחדשות העירונית אשר צוברת תאוצה בשנים האחרונות. אנו נבקש להתמקד במסגרת מאמר זה בתפקידו של עורך הדין המייצג את הדיירים ובחשיבות לכך שעורך דין זה יתמחה בתחום ההתחדשות העירונית ובפרויקטים מסוג "פינוי בינוי".

ייצוג משפטי נפרד לבעלי דירות בפרויקט תמ"א 38

האם ומתי יש צורך בייצוג משפטי נפרד על ידי עורך דין המתמחה בתמ"א 38 ובנדלן עבור בעלי דירות בעסקאות תמ"א 38? כיצד בוחרים עורך דין מומחה לייצוג בעלי הדירות? מהו המועד לבחירת עורך דין מייצג מטעם בעלי הדירות? התשובות לכל השאלות הללו בסיקור המיוחד הבא.

ייצוג דיירים בפרויקט תמ"א 38

תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה (תמ"א 38), נועדה בראש ובראשונה לתת תמריצים תכנוניים וכלכליים שיעודדו דיירים לחזק את הבניינים הישנים שלהם ולהתאימם לדרישות התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה, ובנוסף לקדם התחדשות עירונית בישראל בדרך של חיזוק ועיבוי בניינים.

תיקון חדש יאפשר לרשויות מקומיות להטיל היטל חדש על מיזמי תמ"א 38

תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה (תמ"א 38), נועדה בראש ובראשונה לחיזוק מבנים ישנים ולהתאמתם לדרישות התקן הישראלי לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה וזאת מאחר ומרבית המבנים שנבנו בישראל עד לשנת 1980, אינם עומדים בדרישות תקן זה.

ייצוג בעלי דירות מול יזמי תמ"א 38

מטרתה היסודית של תכנית מתאר ארצית 38 (תמ"א 38) אשר פורסמה בשנת 2005 הייתה ליצור תמריצים תכנוניים וכלכליים שיעודדו דיירים לחזק את הבניינים שלהם אשר אינם עומדים בתקן רעידות אדמה ולקדם בישראל התחדשות עירונית בדרך של חיזוק ועיבוי הבניינים.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם