חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

הפחתת ארנונה

טיפול משפטי בדרישות ו/או חובות ארנונה על ידי עו"ד ארנונה

ישראלים רבים מוצאים את עצמם אל מול דרישות ארנונה מופקעות, בלתי סבירות או לא הגיוניות, העולות באופן מהותי על ההיגיון והשכל הישר, והקשר בינן לבין חוקי הארנונה הינו מקרי בהחלט, כזה המחייב במיידי טיפול משפטי ע"י עורך דין המתמחה בדיני ארנונה.

דרישות חוב ארנונה אלו יכול שיצאו על ידי העירייה ו/או גוף מוניציפלי אחר אשר בשוגג יישם את הוראות חוקי הארנונה ותקנותיו בדרך שגויה ו/או יישם ו/או סיווג את הנכס באופן בלתי הגיוני ובלתי סביר בעליל, מה שמצדיק מעורבות של עו"ד ארנונה מומחה. דרישות מסוג זה, ניתן לתקוף משפטית ולהביא לידי איפוס, ביטול או הפחתה, אם בדרך של פניה לגוף המוניציפאלי אשר הוציא את הדרישה ואם בדרך של פניה משפטית לערכאות.

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, ניסיון רב בכל הקשור בטיפול בדרישות מסוג זה ובטיפול ספציפי בדיני עיריות ובדיני ארנונה. עורכי הדין של משרדנו בתחום הארנונה, ידעו לנקוט בפעולות המשפטיות הנדרשות על מנת להוציא את הצדק לאור ולהביא במקרים המתאימים לידי התוצאה האופטימאלית. משרדנו ידע לקבל את הטיפול בעניינך ללא דיחוי ולהביא לידי התוצאה הרצויה. התקשר אלינו עתה ותן לנו לטפל בדרישת הארנונה - עו"ד ממשרדנו המומחה בדיני ארנונה יקבל במידי את הטיפול ויקדם המתחייב.

>> למידע נוסף בעניין הפחתת חיובי ארנונה, לחצו כאן.

התקשר עתה לעו"ד אלי דורון 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס