מחלקת מס מוניציפאלי מטפלת בכל היבט של מיסוי מוניציפאלי, בין היתר בהפחתת חיובי ארנונה, חיובי היטל פיתוח וארנונה – תשלום יתר ועוד.

המחלקה מורכבת מעורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, להם ניסיון רב בכל הקשור בטיפול בדרישות מסוג זה ובטיפול ספציפי בדיני עיריות ובדיני ארנונה. עורכי הדין של משרדנו בתחום הארנונה, מנוסים בנקיטת הפעולות המשפטיות הנדרשות על מנת להוציא את הצדק לאור ולהביא במקרים המתאימים לידי התוצאה האופטימאלית. 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

מידע מקצועי

הפחתת חיובי ארנונה על ידי עו"ד ורו"ח מומחים יוצאי גופים ציבורים

ישראלים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם חיובי ארנונה ה"נופלים" עליהם כרעם ביום בהיר , ללא כל הכנה מוקדמת. לפעמים מגיעה דרישה כספית ולפעמים ישירות מוטלים עיקולים...

האם אתם משלמים יותר מדי ארנונה?

אל תישארו עם זה לבד, הטעות הגדולה והבסיסית היא שלא מתייעצים עם המומחים בתחום. הקדימו רפואה למכה ופנו למומחים בתחום להתייעצות, כל איחור וכל פספוס מועדים יכול לעלות בהרבה מאוד כסף ובהליכים משפטיים מיותרים.

עסקים ומשרדים בתל אביב, זה הזמן לבדוק את חיובי הארנונה!

צו הארנונה של עיריית תל אביב קובע כי נכסים המשמשים למגורים יחויבו כולל כל השטחים המשותפים ואילו נכסים שאינם משמשים למגורים יחויבו ללא השטחים המשותפים למעט אם בעל/השוכר של הנכס באותה הקומה/בניין מחזיק ביותר מ-80% משטח הקומה.

מדוע לא לגשת למכרז ללא ליווי של עו"ד המתמחה בדיני מכרזים?

רשויות מקומיות, תאגידי מים וגופים ציבוריים וממשלתיים מחויבים על פי דין לפרסם מכרזים טרם חתימה על התקשרות עם ספק או נותן שירות (מעל סכום מסוים). מכרזים אלו כפופים לדין המנהלי ולהוראות המכרז שאין לסטות מהן. משכך , יש להקפיד על מילוי כל התנאים בעת הגשת הצעת המחיר בהתאם להוראות במכרז.

עמידה בדרישות הטכניות של תנאי המכרז - דרישה מהותית לאישור הצעה

לא תמיד מספיק שהצעת המחיר נמוכה ושלמציע יש את כל הכישורים בכדי לזכות במכרז, שכן לדרישות הטכניות של תנאי המכרז קיימת חשיבות רבה, ואי עמידה בהם עלולה בסבירות רבה למדי להביא לפסילת ההצעה - להלן סיקור נרחב בנושא.

בית המשפט העליון אין פטור לבעלים מתשלום ארנונה בדירה מפוצלת ללא היתר

באחרונה בית משפט העליון הבהיר את עמדתו לגבי סוגיה רוחבית הנוגעת לחיוב ארנונה על דירה מפוצלת. רבות נכתב על דירות מפוצלות ובשנים האחרונות מתרבה גם הפסיקה בנוגע לקנסות שהוטלו על בעלי דירות שפיצלו את דירותיהם שלא כדין.

חברות מחפשות דרכים להמנע מתשלום חוב ארנונה

בזמנו, היו כאלה שנהגו להחביא דולרים "מתחת לבלטות" או להטמין שטרות ומטבעות בגרביים נושנות. בימינו אנו ובעידן המודרני מטמונים שכאלה מתגלים בדמות נכס שנרכש בחו"ל לפני שנים וכעת עובר במתנה או ירושה, חשבון בנק שהוחזק בשוויץ, או "סתם" מניות או אגרות חוב שנרכות המיוחדות המנויות בסעיף 119א(א) לפקודת מסשו אי שם בחו"ל, וכעת הגיע המועד הרצוי למימושן.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם