פתיחת חשבונות בנק בארץ ובעולם

המערכת הבנקאית, נכון להיום, מגלה לא אחת חשדנות רבה כלפי אלה המבקשים לפתוח חשבונות בנק.

החשדנות נובעת מקנסות ענק אשר הוטלו על חלק מהבנקים בעולם וממערך של ההסכמים הבין-לאומים עליהם חותמים מדינות רבות, כחלק מגמה גלובלית להילחם בעבירות ע"פ חוק איסור הלבנת הוןעבירות מס והון שחור, ככלל. יחד עם זאת ולמרות החשיבות הרבה אותה יש לייחס להוראות החוק הרלוונטיות, נראה, לפחות בחלק מהמקרים, כי המערכת הבנקאית דורשת מעצמה ומלקוחותיה הרבה מעבר למה שהחוק דורש מאלה, מה שבסופו של יום מעמיד, לא אחת, את הלקוח בפני דרישות בנקאיות אותן אין באפשרותו לקיים. כך יוצא, שהמערכת הבנקאית, נכון להיום, מעדיפה להתרחק מכל לקוח או כל פעולה הנראית ולו בסבירות נמוכה כבעייתים. המערכת הבנקאית מעדיפה, נכון להיום, שלא לפתוח חשבונות למי שאינו נראה תקין בסבירות המגיע לכדי 100%.

נכון להיום הבנקים חשדנים, הבנקים פגועים, הבנקים כפופים לרגולציה העלולה לחשוף אותם לחבויות וקנסות ענק, כך שפשוט לא כדי להם ובצדק, לקחת סיכונים. קנסות שהוטלו על בנקים שנחשדו כחורגים מהרגולציה ערערו את אותם בנקים ו/או מנהליהם ויצרו נזקים אשר בסופו של יום, הביאו את המערכת הבנקאית לאותה מידת חשדנות מתוארת. יחד עם זאת ולמרות החשדנות האמורה, אנשים זקוקים לחשבונות בנקים, אם לטובת העברת כספים מחו"ל לארץ, אם לטובת התנהלות עסקית אחרת ואם למגוון רחב של טעמים חוקיים אחרים, כך שסירוב לא מוצדק של הבנק לאפשר פתיחת חשבון עלול לפגוע קשות ביכולתו של פלוני להתנהל בצורה סבירה ו/או למנוע ממנו לעשות שימוש חוקי בכסף החוקי המופקד היום בחשבון בנק כזה או אחר, בשוויץ, גרמניה או כל מדינה אחרת.

כאן נכנס לתמונה משרדנו..

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, ניסיון רב בכל הקשור בניהול מגעים מול המערכת הבנקאית ובהצגת מלא האסמכתאות הנדרשות על פי דין לטובת הבטחת פתיחת חשבונות בנק בארץ או בעולם. למשרדנו היכולת והידע להתנהל נכונה בפני הבנק ולהמציא לו, במקצועיות הרצויה, את שבאמת נדרש לטובת הבטחת שקיפות וחוקיות. משרדנו ידע, לנטרל דרישות לא מתאימות, כאלה שאין בהן ממש ואין הן מבוססות על הנדרש על פי דין.

התקשר עתה ותן לנו לדאוג לעניינך!
עו"ד אלי דורון, 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי - דרכי התמודדות

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

האם חקיקה בארה"ב תשפיע על מערכת היחסים בין הבנקים ללקוחותיהם בישראל?

בשנת 2010, נחקק בארצות הברית החוק לאכיפת מיסים בחשבונות זרים Foreign Account Tax Compliance Act. חוק זה שיכנס לתוקף בתחילת שנת 2013, מוצג על ידי רשות המיסים האמריקאית כהתפתחות חשובה במאמצים שמשקיעה ארה"ב כדי להילחם בהעלמות מס של אזרחיה המשקיעים בחשבונות מחוץ לגבולותיה.

הצעת חוק הגנת הצרכן

בהצעת חוק שהונחה בתאריך 25.7.12 ע"י חברי הכנסת אורי מקלב, משה גפני ויריב לוין, מוצע להוסיף לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, סעיף שבו יוכל צרכן להגביל את סכום החיוב החודשי ואת מס' התשלומים שנגבים ממנו ע"י עוסק המחייב את חשבונו בבנק, לפי הרשאה שנתן לחיוב חשבון, או הרשאה לחיוב כרטיס אשראי.

חותמים על ערבות אישית? כדאי שתחשבו פעמיים!

המציאות מלמדת, כי כל אחד מאיתנו יכול להתבקש לחתום על ערבות במהלך חייו, ערבות להסכם שכירות דירה, ערבות להלוואה בבנק ועוד. נכון שקשה לנו לסרב לחבר שמבקש שנחתום לו על ערבות, אך האם אתם באמת מקדישים מספיק זמן ומחשבה בטרם החתימה? האם אתם מודעים להשלכות שיש לאותה חתימה על כתב הערבות?

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם