חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

פתיחת חשבונות בנק

המערכת הבנקאית, נכון להיום, מגלה לא אחת חשדנות רבה כלפי אלה המבקשים לפתוח חשבונות בנק.

החשדנות נובעת מקנסות ענק אשר הוטלו על חלק מהבנקים בעולם וממערך של ההסכמים הבין-לאומים עליהם חותמים מדינות רבות, כחלק מגמה גלובלית להילחם בעבירות ע"פ חוק איסור הלבנת הוןעבירות מס והון שחור, ככלל. יחד עם זאת ולמרות החשיבות הרבה אותה יש לייחס להוראות החוק הרלוונטיות, נראה, לפחות בחלק מהמקרים, כי המערכת הבנקאית דורשת מעצמה ומלקוחותיה הרבה מעבר למה שהחוק דורש מאלה, מה שבסופו של יום מעמיד, לא אחת, את הלקוח בפני דרישות בנקאיות אותן אין באפשרותו לקיים.

כך יוצא, שהמערכת הבנקאית, נכון להיום, מעדיפה להתרחק מכל לקוח או כל פעולה הנראית ולו בסבירות נמוכה כבעייתים. המערכת הבנקאית מעדיפה, נכון להיום, שלא לפתוח חשבונות למי שאינו נראה תקין בסבירות המגיע לכדי 100%.

נכון להיום הבנקים חשדנים, הבנקים פגועים, הבנקים כפופים לרגולציה העלולה לחשוף אותם לחבויות וקנסות ענק, כך שפשוט לא כדי להם ובצדק, לקחת סיכונים. קנסות שהוטלו על בנקים שנחשדו כחורגים מהרגולציה ערערו את אותם בנקים ו/או מנהליהם ויצרו נזקים אשר בסופו של יום, הביאו את המערכת הבנקאית לאותה מידת חשדנות מתוארת.

יחד עם זאת ולמרות החשדנות האמורה, אנשים זקוקים לחשבונות בנקים, אם לטובת העברת כספים מחו"ל לארץ, אם לטובת התנהלות עסקית אחרת ואם למגוון רחב של טעמים חוקיים אחרים, כך שסירוב לא מוצדק של הבנק לאפשר פתיחת חשבון עלול לפגוע קשות ביכולתו של פלוני להתנהל בצורה סבירה ו/או למנוע ממנו לעשות שימוש חוקי בכסף החוקי המופקד היום בחשבון בנק כזה או אחר, בשוויץ, גרמניה או כל מדינה אחרת.

כאן נכנס לתמונה משרדנו...

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, ניסיון רב בכל הקשור בניהול מגעים מול המערכת הבנקאית ובהצגת מלא האסמכתאות הנדרשות על פי דין לטובת הבטחת פתיחת חשבונות בנק בארץ או בעולם. למשרדנו היכולת והידע להתנהל נכונה בפני הבנק ולהמציא לו, במקצועיות הרצויה, את שבאמת נדרש לטובת הבטחת שקיפות וחוקיות. משרדנו ידע, לנטרל דרישות לא מתאימות, כאלה שאין בהן ממש ואין הן מבוססות על הנדרש על פי דין.

התקשר עתה ותן לנו לדאוג לעניינך  
054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס