חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

גביית חובות כספיים

ייצוג משפטי לגביית חובות כספיים מלקוחות בתחכום ובמקצועיות

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בנקיטת הליכים משפטיים, מהירים ומתוחכמים אשר כל מטרתם טיפול איכותי ויצירתי לגביית חובות כספיים העומדים לזכות לקוחות המשרד, פרטיים ועסקיים, בעלי עסקים קטנים וחברות גדולות כאחד.

מחלקת ההוצאה לפועל של משרדנו מייצגת מזה עשרות בשנים בנקים, עסקים ולקוחות פרטיים ביצירתיות, תחכום והתמדה, מה שמאלץ, גם את החמקן שבחייבים, להבין כי נכון יהיה לפרוע את החוב ולשלם את המצופה ללא דיחוי נוסף וכי "נגמרו המשחקים". במסגרת זו פועלת מחלקת הגבייה, באמצעות צוות מיומן ביותר ומערך ממוחשב מתקדם, המחובר ישירות למחשבי לשכת ההוצאה לפועל, הכול לטובת הטלת עיקולים מיידים באמצעות המדיה האלקטרונית וגביית כספים במהירות.

משרדנו מורגל לעבוד עם לקוחותיו בצורה מסודרת ומיומנת ביותר, תוך שמירה על עקרונות של שקיפות מלאה - כך יוצא, שהלקוח יכול, בכל רגע נתון, לדעת מה המצב בתיקים המטופלים על ידי המשרד, מה נגבה, מה היו עלויות הגביה ומה הצפי לגביה. הסדרי שכר הטרחה המתגבשים בין המשרד לבין הלקוח, תואמים את הצרכים והדרישות של הלקוח.

חייבים לך כסף? מחלקת אכיפת החיובים שלנו תגבה אותו עבורך!

בקיאותו המשפטית והחשבונאית של המשרד, כמו גם התמחותו בתביעת חובות כספיים, בהליכי גבייה, הליכי הוצאה לפועל, תביעות להרמות מסך ועוד - הם אלה המסיעים לו לנקוט, ללא דיחוי ובהצלחה רבה, בהליכים משפטיים מנצחים, כאלה המתאימים ביותר למקרה ולחייב הספציפי. משרדנו יודע לנתח את המקרה, מורכב יותר ומורכב פחות, בשקיפות, בהגינות ובחוקיות מוחלטת ובהישען על הדין הרלוונטי והמצב המשפטי הספציפי, לבחור, ביחד עם הלקוח, באסטרטגיה המתאימה ביותר לעניינו לטובת הבאת הכסף.

משרדנו יעשה הנדרש לטובת אכיפה מהירה ואיכותית של זכויות הלקוח, אם בכותלי בית משפט, אם מחוצה לו ואם באמצעות הליכי הוצאה לפועל. התמחות משרדנו בתחום, כמו גם מערך החוקרים הפרטיים והמעקלים העומד לרשותו ומערך המחשוב וההתחברות הישירה ללשכת ההוצאה לפועל - מביאים לידי כך שלקוח המשרד יקבל את המגיע לו במהירות המרבית, במינימום עוגמת נפש ובמינימום עלויות. יובהר כי משרדנו מייצג בתחום זה מגוון רחב של לקוחות ובכללם - פרטיים, עסקיים בגדלים שונים ומוסדות כספים, דוגמת בנקים.

משרדנו יודע לגבות הן במקרה בו הגביה מצריכה הגשת תביעה והן במקרים בהם יש בנמצא המחאות שחזרו, שטרי חוב, שעבודים וכדומה. משרדנו יודע לנהל מאבקים כנגד חייבים ולטובת העניין נדע לעשות שימוש רחב בהוראות החוק, בפסיקה עדכנית ובגורמים חיצונים, ככל ונדרש, דוגמת חוקרים פרטים, מאתרים, תופסים ועוד. משרדנו מייצג גורמים פרטים, בנקים ישראלים, בנקים בין-לאומיים ועוד ובמסגרת זו, פועל הוא לגביה של מיליונים רבים של שקלים בשנה. משרדנו יעד לפעול לטובת גבייה נקודתית של מקרה בודד ויודע הוא לגבות רוחבית עבור עסקים וגורמים אשר להם חייבים רבים.

למשרדנו ניסיון של למעלה מ-40 שנה בניהול הליכי גבייה עבור המערכת הבנקאית מה שחייב ומחייב אותנו להתנהל בסטנדרטים מאוד גבוהים של שקיפות, התחשבנות ודיווח ללקוח, כך שכל לקוח משרדי יודע במודייק כיצד עניניו מטופלים וגספי הגביה מגיעים אליו במהירות המתחייבת.

התקשר אלינו עתה, תן לנו לפעול בשמך ללא דיחוי
ולהביא עבורך את הכסף המגיע לך!
חייג עכשיו: 054-4251054 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות לדורון, טיקוצקי, צדרבוים עורכי דין