ייצוג משפטי לגביית חובות כספיים מלקוחות בתחכום ובמקצועיות

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח ניסיון בן עשרות שנים בכל הקשור בנקיטת הליכים משפטיים, מהירים ומתוחכמים אשר כל מטרתם טיפול איכותי ויצירתי לגביית חובות כספיים העומדים לזכות לקוחות המשרד, פרטיים ועסקיים, בעלי עסקים קטנים וחברות גדולות כאחד.

מחלקת ההוצאה לפועל של משרדנו מייצגת מזה עשרות בשנים בנקים, עסקים ולקוחות פרטיים ביצירתיות, תחכום והתמדה, מה שמאלץ, גם את החמקן שבחייבים, להבין כי נכון יהיה לפרוע את החוב ולשלם את המצופה ללא דיחוי נוסף וכי "נגמרו המשחקים". במסגרת זו פועלת מחלקת הגבייה, באמצעות צוות מיומן ביותר ומערך ממוחשב מתקדם, המחובר ישירות למחשבי לשכת ההוצאה לפועל, הכול לטובת הטלת עיקולים מיידים באמצעות המדיה האלקטרונית וגביית כספים במהירות. משרדנו מורגל לעבוד עם לקוחותיו בצורה מסודרת ומיומנת ביותר, תוך שמירה על עקרונות של שקיפות מלאה - כך יוצא, שהלקוח יכול, בכל רגע נתון, לדעת מה המצב בתיקים המטופלים על ידי המשרד, מה נגבה, מה היו עלויות הגביה ומה הצפי לגביה. הסדרי שכר הטרחה המתגבשים בין המשרד לבין הלקוח, תואמים את הצרכים והדרישות של הלקוח.

חייבים לך כסף? מחלקת אכיפת החיובים שלנו תגבה אותו עבורך!

בקיאותו המשפטית והחשבונאית של המשרד, כמו גם התמחותו בתביעת חובות כספיים, בהליכי גבייה, הליכי הוצאה לפועל, תביעות להרמות מסך ועוד - הם אלה המסיעים לו לנקוט, ללא דיחוי ובהצלחה רבה, בהליכים משפטיים מנצחים, כאלה המתאימים ביותר למקרה ולחייב הספציפי. משרדנו יודע לנתח את המקרה, מורכב יותר ומורכב פחות, בשקיפות, בהגינות ובחוקיות מוחלטת ובהישען על הדין הרלוונטי והמצב המשפטי הספציפי, לבחור, ביחד עם הלקוח, באסטרטגיה המתאימה ביותר לעניינו לטובת הבאת הכסף.

משרדנו יעשה הנדרש לטובת אכיפה מהירה ואיכותית של זכויות הלקוח, אם בכותלי בית משפט, אם מחוצה לו ואם באמצעות הליכי הוצאה לפועל. התמחות משרדנו בתחום, כמו גם מערך החוקרים הפרטיים והמעקלים העומד לרשותו ומערך המחשוב וההתחברות הישירה ללשכת ההוצאה לפועל - מביאים לידי כך שלקוח המשרד יקבל את המגיע לו במהירות המרבית, במינימום עוגמת נפש ובמינימום עלויות. יובהר כי משרדנו מייצג בתחום זה מגוון רחב של לקוחות ובכללם - פרטיים, עסקיים בגדלים שונים ומוסדות כספים, דוגמת בנקים. משרדנו יודע לגבות הן במקרה בו הגביה מצריכה הגשת תביעה והן במקרים בהם יש בנמצא המחאות שחזרו, שטרי חוב, שעבודים וכדומה. משרדנו יודע לנהל מאבקים כנגד חייבים ולטובת העניין נדע לעשות שימוש רחב בהוראות החוק, בפסיקה עדכנית ובגורמים חיצונים, ככל ונדרש, דוגמת חוקרים פרטים, מאתרים, תופסים ועוד. משרדנו מייצג גורמים פרטים, בנקים ישראלים, בנקים בין-לאומיים ועוד ובמסגרת זו, פועל הוא לגביה של מיליונים רבים של שקלים בשנה. משרדנו יעד לפעול לטובת גבייה נקודתית של מקרה בודד ויודע הוא לגבות רוחבית עבור עסקים וגורמים אשר להם חייבים רבים. למשרדנו ניסיון של למעלה מ-40 שנה בניהול הליכי גבייה עבור המערכת הבנקאית מה שחייב ומחייב אותנו להתנהל בסטנדרטים מאוד גבוהים של שקיפות, התחשבנות ודיווח ללקוח, כך שכל לקוח משרדי יודע במודייק כיצד עניניו מטופלים וגספי הגביה מגיעים אליו במהירות המתחייבת.

התקשר אלינו עתה, תן לנו לפעול בשמך ללא דיחוי ולהביא עבורך את הכסף המגיע לך!
חייג עכשיו: 
054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי - דרכי התמודדות

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

האם חקיקה בארה"ב תשפיע על מערכת היחסים בין הבנקים ללקוחותיהם בישראל?

בשנת 2010, נחקק בארצות הברית החוק לאכיפת מיסים בחשבונות זרים Foreign Account Tax Compliance Act. חוק זה שיכנס לתוקף בתחילת שנת 2013, מוצג על ידי רשות המיסים האמריקאית כהתפתחות חשובה במאמצים שמשקיעה ארה"ב כדי להילחם בהעלמות מס של אזרחיה המשקיעים בחשבונות מחוץ לגבולותיה.

הצעת חוק הגנת הצרכן

בהצעת חוק שהונחה בתאריך 25.7.12 ע"י חברי הכנסת אורי מקלב, משה גפני ויריב לוין, מוצע להוסיף לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, סעיף שבו יוכל צרכן להגביל את סכום החיוב החודשי ואת מס' התשלומים שנגבים ממנו ע"י עוסק המחייב את חשבונו בבנק, לפי הרשאה שנתן לחיוב חשבון, או הרשאה לחיוב כרטיס אשראי.

חותמים על ערבות אישית? כדאי שתחשבו פעמיים!

המציאות מלמדת, כי כל אחד מאיתנו יכול להתבקש לחתום על ערבות במהלך חייו, ערבות להסכם שכירות דירה, ערבות להלוואה בבנק ועוד. נכון שקשה לנו לסרב לחבר שמבקש שנחתום לו על ערבות, אך האם אתם באמת מקדישים מספיק זמן ומחשבה בטרם החתימה? האם אתם מודעים להשלכות שיש לאותה חתימה על כתב הערבות?

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם