מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח)


לרשות משרדנו מחלקה ייעודית עם מגוון שירותים משפטיים לענייני צרפת בסיוע צוות עו"ד בצרפת מנוסה ומומחה לענייני מס ונדל"ן, אזרחות צרפתית ועוד.
 
הקשר של העם היהודי לצרפת הוא קשר היסטורי - יהודים וישראלים רבים מצויים בקשרים עסקיים עם צרפת וכאשר אנו עושים עסקים בצרפת, רצוי שנהיה מודעים היטב לחוק הצרפתי.  אם אנחנו רוצים שהעסקים שלנו בצרפת יהיו מוצלחים ויניבו תוצאות חיוביות כדאי שנפנה לשירותיו של עו"ד בצרפת. עורך דין בצרפת הוא עורך דין אשר צבר ניסיון ולמד את החוק הצרפתי על בוריו והוא יוכל להדריך לסייע לנו בכל מה שקשור לחתימת חוזים בצרפת וביצוע עסקאות רכישה.
 

עו"ד לדיני מיסים בצרפת

אם אנחנו עושים עסקים בצרפת כדאי לנו גם לפנות לאיש מקצוע כמו עו"ד לענייני מס בצרפת. עורך דין מסים צרפתי יוכל לסייע לנו לבצע תכנון מס ותיאום מס עם הרשויות הצרפתיות. העורך דין יסייע לנו לדעת כמה מס אנחנו צריכים לשלם על רכישת מניות, מבני נדלן או כל רכוש אחר בצרפת, וכמו כן יוכל לסייע לנו גם לתאם בין תשלומי המס שלנו בצרפת ותשלומי המס שלנו בארץ לפי החוקים וההסכמים הבינלאומיים בתחום המס. עורך דין מסוג זה הוא מומחה בכל מה שקשור לדין הצרפתי. דיני צרפת הם חוקים עתיקים מאוד ויש להם סעיפים רבים - בשביל שלא נעשה טעות שתעלה לנו ביוקר אנחנו חייבים להתייעץ עם עו"ד מומחה.
 

מדוע כדאי לנו לרכוש נדל"ן בצרפת?

עו"ד צרפתי/ישראלי אשר מתמצא בדיני המקרקעין של צרפת יוכל לסייע לנו גם בקנייה של נדלן בצרפת. בעלות על דירה או על בית בצרפת יכולה להיות השקעה משתלמת מאוד אשר תניב לנו אחוזי רווח רבים בכל שנה. עורך הדין שלנו יסייע לנו בקנייה של הנכס ולאחר מכן בהשכרה שלו (או במכירה שלו) ברווח נאה. חשוב לזכור כי מדובר במדינה עשירה מאוד מכל הבחינות וגם מבחינת החוקים שיש בה - אם אנחנו רוצים להתקדם מבחינה עסקית כדאי לנו לעשות עסקים בצרפת. העסקים שנעשה יכולים להיות בתחום הרכישה או בתחום של נתינת שירותים, אנחנו יכולים גם להשקיע בנכסים במדינה זו. לא משנה איזה עסקים אנחנו עושים בצרפת אנחנו חייבים להתייעץ ולקבל ליווי צמוד מעו"ד אשר מכיר את החוק הצרפתי ומתמחה בו.
 

שגרירות צרפת בישראל

הקונסוליה הצרפתית ברחוב הירקון בתל אביב מופקדת על הנפקת ויזות וכן על הנפקת דרכונים וחידוש דרכונים לאזרחים צרפתיים. כמו כן מטפלת ברישום נישואין של צרפתים שנערכו באיזור שיפוטה, רישום לידה לילדים של צרפתים אשר נולדו בצרפת, פיצויי מלחמה מהגרמנים לצרפתים המתגוררים בישראל וכל הליך מנהלי לאזרחי צרפת/בעלי אזרחות צרפתית.
 
 
פנו אלינו עתה ותנו לנו לקדם את עניינכם ללא דיחוי!
לפניות דחופות בוואטספ >> 972-546655099+
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 4.5 ע"י 6 גולשים

עשוי לעניין אתכם

יבוא לישראל - רק בליווי משפטי מקצועי

יבוא לישראל - רק בליווי משפטי מקצועי

מאת: אודליה כהן שנידרוף, עו"ד

אנו כאן בכדי לדאוג שלא תלך לאיבוד בסבך הרגולציה והביורוקרטיה המאפיינת את תהליך היבוא בישראל. בנוסף, אנו נעמיד לרשותך את רשת הקשרים העסקיים והמקצועיים שלנו לטובת היבוא, רו"ח/ עמילי מכס/ חברות שילוח/ יח"צ מנהלי מדיה ופרסום- וכן הכי חשוב שימוש ברשת החברתית שלנו- איתור לקוחות פוטנציאלים – כי אנחנו מאמינים בחיבורים עסקיים בין לקוחות!

ליווי משפטי על אדמת קפריסין

ליווי משפטי על אדמת קפריסין

מאת: אלי דורון, עו"ד

משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי.

רכישת נדל

רכישת נדל"ן בוינה

מאת: אלי דורון, עו"ד

ליווי משפטי מיוחד לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה - קראו כאן עוד בנושא.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם