מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי משפטי על אדמת קפריסין, לישראלים החיים בקפריסין או בישראל בסיוע עו"ד ישראלי ו/א עו"ד קפריסאי 

משרדנו הינו משרד עו"ד בין-לאומי המורכב ממבחר מעורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, כלכלנים ועוד, חלקם יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד.
משרדנו מורגל לתן שירות משפטי אם באמצעות עו"ד/רו"ח ישראלים, אם באמצעות עו"ד/רו"ח קפריסאיים ואם באמצעו צוות המשלב בין השניים.

 
למשרדנו פעילות משפטית ענפה, אם בישראל, אם בקפריסין. פעילות משרדנו שבקפריסין מתנהלת באמצעות סניף משרדנו שבניקוסיה, קפריסין. פעילות משרדנו שבישראל מתנהלת באמצעות משרדנו שבמרכז הארץ או בחיפה. במסגרת זו משרדנו מורגל לתן מענה משפטי, ברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחותיו, אם בישראל ואם בקפריסין, אם לישראלים ואם לקפריסאיים, אם באמצעות עורכי דין ישראלים ואם באמצעות עורכי דין קפריסאיים, הכל בהתאם לעניין והסוגיות העומדות על הפרק.
 
משרדנו נותן מענה משפטי וייעוץ משפטי מסניף משרדנו שבקפריסין, אם בעניינים הקשורים בישראל ו/או בדין הישראלי ואם בעניינים הקשורים בקפריסין ו/או בדין הקפריסאי. משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי. כמו כן, משרדנו יודע לתן מענה משפטי לישראלים החיים בישראל, מכותלי משרדנו שבישראל (במרכז או בחיפה) וזאת בעניינים הקשורים בדין הקפריסאי כגון תכנון מס בין לאומי, רכישת נדל"ן בקפריסין, הקמת חברות קפריסאיות, פתיחת חשבונות בנק בקפריסין, עסקאות בקפריסין ועוד. משרדנו מורכב משורה של מחלקות משפטיות ייחודיות, אשר לכל אחת ההתמחות משלה - מס, נדל"ן, מאבקים משפטיים, עסקאות, שוק הון, דיני עבודה ועוד - כך שיש ביכולתנו לתן לך הלקוח, מענה משפטי ברמה הגבוהה ביותר.
 
התקשר אלינו עתה ונתאם במיידי פגישה, אם בקפריסין ואם בישראל צוות משרדנו יעשה כל שנדרש לטובת מתן מענה משפטי איכותי ביותר!
לתיאום פגישה שאינה מחייבת, עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מיסוי על השקעות בקפריסין

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו, עו"ד

ישראלים רבים פונים להשקיע את כספם בקפריסין לאור שיעורי המס הקבועים שם וכן לאור הזדמנויות עסקיות בתחומי הנדל"ן הטומנות בחובן אחוזי תשואה אטרקטיביים. מאידך, רצוי לתכנן מראש את מבנה הפעילות והחזקות במקרה בו מתקיימת השקעה בקפריסין על ידי תושבי ישראל וזאת על מנת להימנע מחבות מס גבוהה.

עסקאות נדל"ן בקפריסין היוונית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו ידע להציע לך הישראלי כיצד בדיוק לבצע את העסקה - האם לרכוש את הנכס באופן פרטי, האם לרכוש הנכס באמצעות חברה קפריסאית, האם לרכוש את הנכס באמצעות חברה ישראלית המחזיקה חברת בת בקפריסין ועוד.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם