מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי משפטי על אדמת קפריסין, לישראלים החיים בקפריסין או בישראל בסיוע עו"ד ישראלי ו/א עו"ד קפריסאי 

משרדנו הינו משרד עו"ד בין-לאומי המורכב ממבחר מעורכי דין, רואי חשבון, יועצי מס, כלכלנים ועוד, חלקם יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד.
משרדנו מורגל לתן שירות משפטי אם באמצעות עו"ד/רו"ח ישראלים, אם באמצעות עו"ד/רו"ח קפריסאיים ואם באמצעו צוות המשלב בין השניים.

 
למשרדנו פעילות משפטית ענפה, אם בישראל, אם בקפריסין. פעילות משרדנו שבקפריסין מתנהלת באמצעות סניף משרדנו שבניקוסיה, קפריסין. פעילות משרדנו שבישראל מתנהלת באמצעות משרדנו שבמרכז הארץ או בחיפה. במסגרת זו משרדנו מורגל לתן מענה משפטי, ברמה הגבוהה ביותר לקהל לקוחותיו, אם בישראל ואם בקפריסין, אם לישראלים ואם לקפריסאיים, אם באמצעות עורכי דין ישראלים ואם באמצעות עורכי דין קפריסאיים, הכל בהתאם לעניין והסוגיות העומדות על הפרק.
 
משרדנו נותן מענה משפטי וייעוץ משפטי מסניף משרדנו שבקפריסין, אם בעניינים הקשורים בישראל ו/או בדין הישראלי ואם בעניינים הקשורים בקפריסין ו/או בדין הקפריסאי. משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי. כמו כן, משרדנו יודע לתן מענה משפטי לישראלים החיים בישראל, מכותלי משרדנו שבישראל (במרכז או בחיפה) וזאת בעניינים הקשורים בדין הקפריסאי כגון תכנון מס בין לאומי, רכישת נדל"ן בקפריסין, הקמת חברות קפריסאיות, פתיחת חשבונות בנק בקפריסין, עסקאות בקפריסין ועוד. משרדנו מורכב משורה של מחלקות משפטיות ייחודיות, אשר לכל אחת ההתמחות משלה - מס, נדל"ן, מאבקים משפטיים, עסקאות, שוק הון, דיני עבודה ועוד - כך שיש ביכולתנו לתן לך הלקוח, מענה משפטי ברמה הגבוהה ביותר.
 
התקשר אלינו עתה ונתאם במיידי פגישה, אם בקפריסין ואם בישראל צוות משרדנו יעשה כל שנדרש לטובת מתן מענה משפטי איכותי ביותר!
לתיאום פגישה שאינה מחייבת, עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

יבוא לישראל - רק בליווי משפטי מקצועי

יבוא לישראל - רק בליווי משפטי מקצועי

מאת: אודליה כהן שנידרוף, עו"ד

אנו כאן בכדי לדאוג שלא תלך לאיבוד בסבך הרגולציה והביורוקרטיה המאפיינת את תהליך היבוא בישראל. בנוסף, אנו נעמיד לרשותך את רשת הקשרים העסקיים והמקצועיים שלנו לטובת היבוא, רו"ח/ עמילי מכס/ חברות שילוח/ יח"צ מנהלי מדיה ופרסום- וכן הכי חשוב שימוש ברשת החברתית שלנו- איתור לקוחות פוטנציאלים – כי אנחנו מאמינים בחיבורים עסקיים בין לקוחות!

רכישת נדל

רכישת נדל"ן בוינה

מאת: אלי דורון, עו"ד

ליווי משפטי מיוחד לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה - קראו כאן עוד בנושא.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם