קידום עסקאות מסחריות, קנייה, מכירה וכל עסקה אחרת עבור ישראלים על אדמת רומניה באמצעות עו"ד רומני

ישראלים רבים נדרשים לא אחת לבצע עסקה ברומניה - לפעמים העסקה היא מול אזרח רומני ולפעמים מול ישראלי; לפעמים מדובר במיזם אותו הישראלי מבקש לקדם; לפעמים היוזמה מגיע מרומניה, לפעמים מקורה בירושה או בהתנהלות עבר ולפעמים מקורה בטעמים אחרים.

לטובת קידום עסקה ברומניה כאמור, יש בנמצא צורך בעורך דין רומני אמין ומקצועי, כזה שאתה תוכל לסמוך עליו ואשר הוא ידע לקדם את האינטרסים שלך ולקדם הנדרש מול הגורמים ברומניה ולהביא עבורך את התנאים הטובים ביותר להתקשרות. עו"ד רומני טוב יידע להפוך עבורך עסקה טובה לטובה יותר, עו"ד רומני שלא שומר עליך יכול להפוך עסקה מעולה לכושלת - משמע, יש שבנמצא חשיבות מכרעת לעבוד עם משרד עו"ד רומני המבין אותך, מבין את התנאים של העסקה, את המנטאליות והמוח והראיה הישראלית ובעיקר אמין, כך שהוא יוכל לקדם את המבוקש על ידך ביעילות ובתבונה.

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה המורכב מעו"ד רומנים איכותיים ואמינים ביותר הפועלים, בהתאם לצורך, עם צוות עו"ד ורו"ח ישראלים. באמצעות סניף זה נדע לתת לך את המענה המבוקש, תוך מתן יחס אישי וחם. משרדנו ידע ללוות אותך בכל השלבים, לנטרל חשיפות ובעיות העלולות להתעורר ברומניה ולהבטיח עבורך כי העסקה אותה אתה מקדם תושתת על התנאים הטובים ביותר עבורך, במחירים הנכונים וכי אף אחד לא יוכל לנצל את העובדה כי אין אתה תושב רומניה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בקידום עסקאות ומהלכים שכאלה, כמו גם שמירה על אינטרסים של הלקוחות, כך שביחד נדע מה נדרש לעשות עבורך לטובת קידום עניינך על הצד הטוב ביותר. משרדנו ידע לתת לך הן את המענה המשפטי, הן את המענה הבנקאי-חשבונאי והן את המענה העסקי, הכל בהתאם להנחיות והאינטרסים שלך.

התקשר אליי ונקדם במיידי את האינטרסים שלך על אדמת רומניה! התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

ליווי משפטי-עסקי לתושב חוזר ועולה חדש

משרדנו מתמחה בליווי וייצוג משפטי לישראלים המבקשים לשוב ארצה לאחר שהייה ממושכת בחו"ל, להקים פעילות עסקית בישראל וליהנות מהטבות מס המגיעות לתושב החוזר - קראו כאן בעניין.

ליווי משפטי ליבואני וסוחרי מטבעות ואונקיות

היה והנך מבקש לייבא לישראל זהב ו/או מתכת יקרה אחרת ו/או להקים עסק המתמקד בתחום, משרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי רשויות מס, יוכל לעזור לך - לחץ כאן לפרטים.

גביית חובות מחייבים

למשרדנו נבחרת של עו"ד ורו"ח להם ניסיון של עשרות שנים בגביית חובות - אנו מייצגים בכל הקשור בגביית חובות אנשים פרטים, עסקים ובנקים ומבחינתנו דין פרוטה כדין מאה.

הליך גישור בעידן הקורונה

משרדנו המורכב מעורכי דין, רואי חשבון, שופטים בדימוס ועוד, מתמחה בניהול הליכי גישור מוצלחים ויעילים המתנהלים בצורה נינוחה ועניינית, כאלה המביאים, לא אחת, את הצדדים לידי הסכמה מהירה.

ליווי משפטי ליבואני וסוחרי מתכות יקרות

משרדנו מתמחה במתן ליווי משפטי מיוחד ליבואני וסוחרי מתכות יקרות דוגמת זהב, כסף, פלטינה ופלדיום כמטבעות וכאונקיות בהתאם להוראות החוק, התקינה והרגולציה בתחום.

הקמת פעילות עסקית הנוגעת לקורונה

סיוע לאנשי עסקים ישראלים ו/או הבין לאומיים, להקים פעילות עסקית בתחומים הנוגעים למגפת הקורונה ביעילות ובזהירות נטולת פשרות.

אי פירעון הלוואה בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בכל הקשור בגביית חובות מבני משפחה - אנו יודעים לפעול במקצועיות ובתחכום, נדע לעשות הנדרש על מנת שאתה תקבל את המגיע לך ולבנות עבורך אסטרטגיה מנצחת ולקדם גבייה מהירה מבן משפחה, במינימום עלות ובמינימום נזק.

הפרת הסכם שכירות עקב הקורונה

משרדנו מתמחה בייצוג משפטי של משכירים בתביעות כנגד שוכרים אשר הפרו הסכמי שכירות, אם הנוגעים להשכרת דירות למגורים ואם בהשכרת נכסים מסחריים, עקב הקורונה ובכלל.

תביעות בגין הפרות חוזה

משרדנו מתמחה בדיני חוזים, בעריכה של הסכמים ובטיפול משפטי מיידי עבור מצבים בהם נחשפת הפרה של התקשרות חוזית וזאת על סמך אסטרטגיה משפטית וכלכלית מתאימה לכל מקרה.

קידום הזדמנות עסקית בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח המתמחים בקידום ועריכת עסקאות ו/או חוזים ו/או הסכמים, ניהול מו"מ ועריכת הסכמים של קניה, מכירה, הכנסת שותף, מיזוג וכו' באופן מהיר ויעיל בתקופת הקורונה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם