קידום עסקאות מסחריות, קנייה, מכירה וכל עסקה אחרת עבור ישראלים על אדמת רומניה באמצעות עו"ד רומני

ישראלים רבים נדרשים לא אחת לבצע עסקה ברומניה - לפעמים העסקה היא מול אזרח רומני ולפעמים מול ישראלי; לפעמים מדובר במיזם אותו הישראלי מבקש לקדם; לפעמים היוזמה מגיע מרומניה, לפעמים מקורה בירושה או בהתנהלות עבר ולפעמים מקורה בטעמים אחרים.

לטובת קידום עסקה ברומניה כאמור, יש בנמצא צורך בעורך דין רומני אמין ומקצועי, כזה שאתה תוכל לסמוך עליו ואשר הוא ידע לקדם את האינטרסים שלך ולקדם הנדרש מול הגורמים ברומניה ולהביא עבורך את התנאים הטובים ביותר להתקשרות. עו"ד רומני טוב יידע להפוך עבורך עסקה טובה לטובה יותר, עו"ד רומני שלא שומר עליך יכול להפוך עסקה מעולה לכושלת - משמע, יש שבנמצא חשיבות מכרעת לעבוד עם משרד עו"ד רומני המבין אותך, מבין את התנאים של העסקה, את המנטאליות והמוח והראיה הישראלית ובעיקר אמין, כך שהוא יוכל לקדם את המבוקש על ידך ביעילות ובתבונה.

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה המורכב מעו"ד רומנים איכותיים ואמינים ביותר הפועלים, בהתאם לצורך, עם צוות עו"ד ורו"ח ישראלים. באמצעות סניף זה נדע לתת לך את המענה המבוקש, תוך מתן יחס אישי וחם. משרדנו ידע ללוות אותך בכל השלבים, לנטרל חשיפות ובעיות העלולות להתעורר ברומניה ולהבטיח עבורך כי העסקה אותה אתה מקדם תושתת על התנאים הטובים ביותר עבורך, במחירים הנכונים וכי אף אחד לא יוכל לנצל את העובדה כי אין אתה תושב רומניה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בקידום עסקאות ומהלכים שכאלה, כמו גם שמירה על אינטרסים של הלקוחות, כך שביחד נדע מה נדרש לעשות עבורך לטובת קידום עניינך על הצד הטוב ביותר. משרדנו ידע לתת לך הן את המענה המשפטי, הן את המענה הבנקאי-חשבונאי והן את המענה העסקי, הכל בהתאם להנחיות והאינטרסים שלך.

התקשר אליי ונקדם במיידי את האינטרסים שלך על אדמת רומניה! התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

הקפאה או ביטול חוזה בעקבות הקורונה

לשם הצטרפות למהלך או לקבלת יעוץ משפטי כיצד נכון לפעול בימים אלו משפטית ועסקית, אנו עומדים לרשותכם לבחון עמכם את המקרים השונים, ולסייע לכם בגיבוש עמדה משפטית מתאימה ובמידת הצורך בהתמודדות עליה.

שירותים משפטיים מרחוק

הקפאת הליכים, הקמת שותפויות, ליווי עסקים בעת משבר - הפעילות שלנו ממשיכה תחת מגבלות הקורונה ואנו מאפשרים ללקוחותינו שירותים משפטיים חיוניים, גם מרחוק!

קידום עסקאות מהירות עקב משבר הקורונה

משרדנו מתמחה בקידום עסקאות במהירות תוך בחינת שיקולי המס ושיקולים מסחריים נדרשים אחרים אם פרונטלית ואם וירטואלית באמצעות האינטרנט, טלפון, וידאו ועוד.

הלוואות והסכמי הלוואה בתקופת משבר הקורונה

משרדנו יידע לערוך עבור שני הצדדים הסכם הלוואה הוגן, כזה הלוקח בחשבון את מורכבות המגפה ואי הוודאות הנגזר ממנה, ובנוסף נדע לבחון את כלל העובדות ולייעץ כיצד נכון להתנהל.

עתירה לבג"צ נגד ממשלת ישראל עקב משבר הקורונה

הודעה חשובה לעצמאיים ובעלי עסקים הנפגעים ממגפת הקורונה: בעקבות משבר הקורונה, משרדנו הגיש עתירה דחופה לבג"צ נגד שר האוצר וממשלת ישראל - קראו כאן בהרחבה בעניין.

קורונה כעילה לשחרור מהתקשרות חוזית מחייבת

לנוכח חוסר הוודאות המשפטית והעסקית ראינו לנכון להפנות בקצרה את תשומת לב הקוראים לדיני ה"סיכול" המהווים חלק מדיני החוזים בישראל וקבועים בסעיף 18 לחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה), תשל"א-1970 אשר מאפשר לצד לחוזה להשתחרר מהחובה לקיים חיוב חוזי בנסיבות שאינן תלויות בו ואשר במועד כריתת החוזה לא ידע ולא יכול היה לדעת עליהן מראש ואשר מסכלות את קיומו של החוזה.

תביעת מפיץ בלעדי כנגד הספק

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח המתמחים בדיני זיכיונות ומורגל בליווי מזכים ומזוכים בעריכת הסכמי זיכיון, הסכמי הפצה ועוד וכן בטיפול במחלוקות ובמשברים בתחום - לחצו כאן לפרטים.

לקוח לא עומד באשראי לספקים - דרכי פעולה והתמודדות

משרדנו מתמחה בנקיטת פעולות יעילות ומהירות כנגד חייבים ובפעולה בשורה של מישורים במקביל אשר תביא את הלקוח למצב בו עליו לשלם את חובו, גם אם לא היו לו תכניות לעשות כן.

הגנה משפטית לרו"ח ויועצי מס

אנו מטפלים בתביעות כנגד רואי חשבון ויועצי מס, מטפלים בתלונות לוועדות אתיקה כנגד רואי חשבון ו/או יועצי מס ומגנים על מייצגים רבים וזאת במגוון רחב של תחומים, אתיים, אזרחים ופליליים.

פירוק שותפות

משרדנו מתמחה בטיפול וליווי משפטי בכל הקשור במשברים בין שותפים - אנו נדע לעשות הנדרש לטובת מציאת פתרון מהיר ויעיל הלוקח בחשבון את כל השיקולים.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם