קידום עסקאות מסחריות, קנייה, מכירה וכל עסקה אחרת
עבור ישראלים על אדמת רומניה באמצעות עו"ד רומני

ישראלים רבים נדרשים לא אחת לבצע עסקה ברומניה - לפעמים העסקה היא מול אזרח רומני ולפעמים מול ישראלי; לפעמים מדובר במיזם אותו הישראלי מבקש לקדם; לפעמים היוזמה מגיע מרומניה, לפעמים מקורה בירושה או בהתנהלות עבר ולפעמים מקורה בטעמים אחרים.

לטובת קידום עסקה ברומניה כאמור, יש בנמצא צורך בעורך דין רומני אמין ומקצועי, כזה שאתה תוכל לסמוך עליו ואשר הוא ידע לקדם את האינטרסים שלך ולקדם הנדרש מול הגורמים ברומניה ולהביא עבורך את התנאים הטובים ביותר להתקשרות. עו"ד רומני טוב יידע להפוך עבורך עסקה טובה לטובה יותר, עו"ד רומני שלא שומר עליך יכול להפוך עסקה מעולה לכושלת - משמע, יש שבנמצא חשיבות מכרעת לעבוד עם משרד עו"ד רומני המבין אותך, מבין את התנאים של העסקה, את המנטאליות והמוח והראיה הישראלית ובעיקר אמין, כך שהוא יוכל לקדם את המבוקש על ידך ביעילות ובתבונה.

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה המורכב מעו"ד רומנים איכותיים ואמינים ביותר הפועלים, בהתאם לצורך, עם צוות עו"ד ורו"ח ישראלים. באמצעות סניף זה נדע לתת לך את המענה המבוקש, תוך מתן יחס אישי וחם.

משרדנו ידע ללוות אותך בכל השלבים, לנטרל חשיפות ובעיות העלולות להתעורר ברומניה ולהבטיח עבורך כי העסקה אותה אתה מקדם תושתת על התנאים הטובים ביותר עבורך, במחירים הנכונים וכי אף אחד לא יוכל לנצל את העובדה כי אין אתה תושב רומניה. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בקידום עסקאות ומהלכים שכאלה, כמו גם שמירה על אינטרסים של הלקוחות, כך שביחד נדע מה נדרש לעשות עבורך לטובת קידום עניינך על הצד הטוב ביותר.

משרדנו ידע לתת לך הן את המענה המשפטי, הן את המענה הבנקאי-חשבונאי והן את המענה העסקי, הכל בהתאם להנחיות והאינטרסים שלך.

התקשר אליי עתה ונקדם במיידי את האינטרסים שלך על אדמת רומניה!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

צוואה הדדית ודרכים להבטחת קיומה

נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מצביעים על כך שתוחלת החיים של האדם מתארכת עם השנים. יוצא שיותר ויותר אלמנים או אלמנות מאריכים ימים, לפעמים הרבה מעבר לבן הזוג האחר, מה שמאפשר להם לפתוח פרק חדש בחייהם, להקים זוגיות חדשה, לפעמים להביא ילדים נוספים לעולם ולבנות בית נוסף בישראל.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם