ניהול מלחמת ירושה בין יורשים/מלחמה פנים משפחתית על ירושה צפויה
 
מלחמות ירושה ו/או מלחמות בין יורשים ו/או מלחמות בין יורשים פוטנציאליים כרוכות לא אחת במאבק משפטי מורכב ואף מלוכלך, כזה המשלב הן סוגיות משפטיות מורכבות והן ובעיקר סוגיות משפחתיות, פסיכולוגיות ואמוציונאליות, מורכבות לא פחות.
 
למשרדנו המורכב מעורכי דין שהינם בנוסף על השכלתם המשפטית, רואי חשבון, כלכלנים או יוצאי רשויות מס/משרד המשפטים, ניסיון רב בליווי משפחות או בודדים המוצאים את עצמם בפני קונפליקט משפחתי, בינם לבין בני משפחה אחרים ו/או גורמים אחרים מתוך המשפחה ו/או מחוצה לה, אשר עניינו בכסף ורכוש. קונפליקט שכזה, בו מעורבות רגשות ואמוציות רבות ביחד עם סוגיות משפטיות מורכבות, מחייב ניסיון משפטי מיוחד כזה הנרכש על ידי עו"ד מומחים בדיני משפחה ו/או עו"ד מומחים בדיני עיזבונות ו/או דיני ירושה ו/או עו"ד המומחה בטיפול בסכסוך בין יורשים.
מלחמות שכאלה מחייבות התנהלות משפטית שונה מזו הנהוגה בחזיתות אחרות - מלחמות בין יורשים, מחייבות התנהלות משפטית מתוחכמת וזהירה, רגישה ומחושבת וזאת מתוך מטרה להביא לידי כיבוש היעד והשגת המטרה אשר סומנה על ידי הלקוח ומשרדנו בתחילת ההליך. ואכן עורכי דין מטעם משרדנו המתמחים בדיני ירושה ועורכי דין המתמחים בדיני עיזבונות וסכסוכים בין יורשים מטעם משרדנו, ידעו לשבת עם הלקוח בתחילת ההליך, להבין את התמונה בשלמותה, להרגיש את החשיפות והרגישויות ובהתאם לכך לבנות אסטרטגיה משפטית מתוחכמת.
 
מאבקים בענייני ירושה ועזבון - מתי ולמה?
מאבקים בענייני ירושה ו/או עיזבון יכול ויתחילו לאחר פטירת המוריש ויכול ויתחילו עוד לפני שהמוריש ו/או המורישים נפטרו. יכול הסכסוך בין היורשים, באותה מידה, להתעורר לאחר שאחד מההורים או המורישים הפוטנציאליים נפטר ויכול ויתעורר הוא עקב מחלה קשה ו/או דמנציה של אחד מההורים או מהאנשים האמורים להוריש.
לפעמים המשבר פורץ לאחר תקופה ארוכה של מתח וחשדנות ולפעמים פורץ הוא כרעם ביום בהיר. בחלק מהמקרים ניתן ללמוד על הבעיה המסתמנת בעוד המוריש עדיין בחיים, למשל בשעה בה אחד מהאחים במשפחה מתקרב להוריו יותר מאחיו האחרים ומתעורר החשש כי הוא מנסה לנצל את הקרבה לטובת שינוי צוואה ו/או השתלטות על ההון המשפחתי ויכול וזה יתגלה רק לאחר שהמורישים הלכו לעולם ואז נחשפת לראשונה התרמית או ההתנהלות של אחד מהיורשים, באופן בלתי ראוי, באופן הפוגע בחלוקה השווה או בכל חלוקה הוגנת אחרת.
כך לדוגמא יוצא כי יורשים פוטנציאליים מנצלים את העובדה לפיה אחד מההורים נותר בחיים ומוצא הוא שעת כושר להתקרב לאותו הורה, אשר לפעמים מאבד את חדותו ובדרך לא דרך מוציא הוא ממנו כספים ו/או נכסים בעודו בחיים ו/או מחתים אותו על צוואה המפלה את אותו בן משפחה לטובה ו/או נוקט בפעולות משפטיות אחרות אשר כל מטרתן היא לשפר את מעמדו הכלכלי, את מצבו בהווה או בעתיד לבוא, לאחר הפטירה.
 
ניהול המערכה המשפטית
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח אשר ייצגו בעברם גופים ממשלתיים חוקרים כמו חקירות מס הכנסה, יודע לקבל פיקוד על תיקים אלה. משרדנו ועורכי הדין מטעמו המתמחים בדיני משפחה, דיני עיזבונות ודיני ירושות, ידע להבין את הבעיות העומדות על הפרק, להבין את הפסיפס המשפחתי, את החולשות והקשיים במשפחה, את מערך הכוחות ועל סמך זאת ידע הוא לפעול בתבונה, בנחישות ובמקצועיות, הכל לטובת קידום המערכה המשפטית באופן המתיישב עם האינטרסים של לקוח המשרד.
 
בקיאות משרדנו באיסוף ראיות, בהפעלת חוקרים פרטיים, בהדרכה נכונה של הלקוח באשר לאופן בו עליו להתנהל ועוד - מסייעים לנו להכין את הקרקע ולבנות את המערכה בצורה אופטימאלית, כך שבסופו של יום נוכל להביא לידי תוצאה משפטית מעולה. בחלק גדול מהמקרים עורכי הדין ממשרדנו המתמחים בדיני ירושות ו/או עיזבונות, ידעו לעשות הנדרש עבור הלקוח מבלי שהעניין יגיע להתדיינות משפטית ובחלק אחר של המקרים, ידעו מומחי משרדנו בתחום הירושות והעיזבונות, לנתב את התיק לפתח דלתו של בית המשפט המוסמך ולהביא לידי סיום המערכה בצורה המתיישבת עם העקרונות והיעדים שסומנו על ידנו בתחילת התהליך.
 
כאמור, לעו"ד ממשרדנו התמחות ספציפית בדיני משפחה, דיני עיזבונות ודיני ירושות. יתרה מזאת, לצוות משרדנו הידע והיכולת להפעיל חוקרים כלכליים ו/או חוקרים אחרים ו/או גרפולוגים ו/או פסיכיאטרים, הכל לטובת בניית תיק משפטי המבוסס על עובדות קריטיות מוצקות, אשר יש בהן כדי להביא את הניצחון המשפטי המיוחל. לעורכי הדין מטעם משרדנו הידע והניסיון להנחות את המשפחות באשר להתנהלות הנדרשת, אם לפני שהמשבר הפך להיות גלוי ואם לאחר שזה הפך להיות גלוי. משרדנו ידע, בהתאם לצורך, להעניק ללקוח את הביטחון המשפטי לו הוא נדרש, את ההנחיה המשפטית הנדרשת, הכל לטובת סיום הטיפול בתיק במהירות ובמינימום נזק.
 
התנהלות חכמה ומחושבת
המטרה שלנו, כעו"ד המתמחים בדיני עיזבונות ודיני ירושות, היא להתנהל בצורה שקולה, לא לתת לאמוציות המשפחתיות לפגום בשיקול הדעת של הלקוח ולפעול בקור רוח, בנחישות ובתבונה לטובת השגת היעדים, לטובת הלקוח ובני ביתו.
אנו מבינים את הסכנה הגלומה בתיקים מסוג זה, אנו מכירים ומודעים לחובה שבניטרול מרכיבים לא מקצועיים, אנו פועלים עבור הלקוח כטיל עוקב מטרה, ככזה הפועל בחדות, מבלי לאבד אנרגיה על מרכיבים לא רלבנטיים. אנו, בהתנהלותנו נדע לרסן את הלקוח, להסביר לו כיצד להתנהל ומה עליו לעשות ו/או לתעד לטובת הצלחה ולטובת עתידו ועתיד בני ביתו. ברור כי בחלק מהמקרים, נאלצים אנו להנחות את הלקוחות להתאפק ו/או להתנהל בצביעות, הכל לטובת ביצוע הקלטות ו/או קידום מהלכים אשר בסופו של יום יאפשרו לנו להוציא את האמת לאור ולנצח את התיק עבור הלקוח.
הניסיון מלמד כי התנהלות חכמה ומחושבת מאוד עשויה לחסוך ללקוח עוגמת נפש והליכים משפטיים של שנים ולשם בדיוק אנו מתכווננים. אנו פועלים מתוך שאיפה להביא לידי סיום הקונפליקט כשחקני שח. אנו ננקוט במהלכים אשר בסופו של יום ינתבו את כלל המעורבים לעבר מהלך מנצח. ניסיון של עשרות שנים ומאות תיקים, הם אלה שעומדים לנגד עינינו והם אלה שעושים את ההבדל. לכך כמובן מתווספת הראיה הכלכלית והחשבונאית של המשרד, מה שמקנה ללקוחות המשרד יתרון מהותי על פי צדדים שלישיים אשר פחות בוחנים את המערך העובדתי דרך משקפיים כלכליות או חשבונאיות.
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו לקדם את האינטרסים שלך - תן לנו לקבל פיקוד על המצב למענך ולמען בני ביתך!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון:
054-4251054     

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם