משרדנו באמצעות השותף הבכיר עו"ד ירון טיקוצקי (רו"ח), האוחז ברישיונות לעסוק בעריכת דין בישראל ובמדינת ניו-יורק בארה"ב, וצוות עו"ד העוסק בייעוץ מס בין-לאומי, אמריקאי וישראלי, מסייע ליזמים, אנשי עסקים, רוכשי נדל"ן, תושבים חוזרים ואחרים, המבקשים להקים את פעילותם בארה"ב ו/או להרחיב את פועלם לתוך שטח ארה"ב ו/או ממנה לתוך שטח מדינת ישראל או מדינות אחרות וזאת בצורה נבונה ובטוחה, תוך התמקדות בהשלכות ובייעוץ המס המתחייב בישראל ובארה"ב ובאמנות המס הרלוונטיות לטובת מתן ייעוץ מס אמין ואיכותי.

כמו כן, המשרד עוזר לבעלי אזרחות אמריקאית או גרין-קארד המוצאים עצמם בבעיה אל מול המערכת הבנקאית הישראלית או זאת במדינות אחרות הדורשות מאותם בעלי חשבונות בנק לחתום על הצהרות ומסמכים כאלה או אחרים, כתנאי לשחרור הכספים מחשבונות הבנק. בעלי אזרחות אמריקאית רבים, ישראלים ואחרים, מוצאים עצמם לאחרונה בפני קונפליקט אל מול הבנקאי הישראלי ו/או גורמים אחרים, הנובע רק משום שבחזקתם דרכון אמריקאי. 
הבעיות מתעוררות במגוון מצבים, אם כאשר הבנק הישראלי מבקש מהלקוח לחתום על ניירת לרבות טופס W9 בטרם יאפשרו ללקוח לפעול בחשבונו; אם כאשר הלקוח טוען שהכספים שבחשבון הם לא שייכים לו; אם בנסיבות בהן הכספים בחשבון שייכים לו והלקוח מבקש לפעול לטובת נטרול החשיפות הפליליות שלו בארה"ב ובמקומות אחרים ועוד.
 
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, להם רישיון לעסוק בעריכת דין אמריקאי וישראלי, הניסיון והיכולת לסייע לאותם נפגעים ולייעץ להם מה עליהם כיצד לנהוג ואף להתנהל בשמם מול הבנקים והגורמים האחרים וזאת על מנת להבטיח התנהלות תקינה וחוקית, תוך שחרור הנכסים או הכספים המוחזקים. המשרד בנוסף מסייע לאמריקאים אשר לא דווחו לרשויות המס בארה"ב על מלא נכסיהם בעולם, לרבות נכסים בישראל ו/או על הכנסות בישראל או במקומות אחרים בעולם עליהם לא דווח, אם בדרך של הפנייה להליך של גילוי מרצון בפני רשויות המס האמריקאים/ישראליים ואם בדרכים חוקיות אחרות, הכל לטובת קידום עניינו של הלקוח וקיום הוראות החוק בשקיפות מלאה.

משרדנו מעניק ללקוחותיו הישראלים והאמריקאים ייעוץ מס מתאים באמצעות עורך דין בארה"ב וצוות המשרד; מקים עבור לקוחותיו את מבנה החברות הבינלאומי ו/או הנאמנויות האופטימאלי ככל שנדרש; עורך עבורם את מערך ההסכמים, לרבות הסכמי בלעדיות, הסכמי רכישה וכל הסכם נדרש אחר; ובנוסף ממציא ללקוחותיו חוות דעת משפטית המופנית ככול שנדרש, הן לרשויות המס בארה"ב והן לרשויות המס בישראל, המתייחסת לחבויות הצפויות בארצות הברית, בישראל ובכל המדינות הקשורות למבנה, ככל שיש בנמצא כאלה, לחובת הדיווח באותן מדינות ועוד.
 
פעילות משפטית ענפה
נציין, כי למשרדנו, המורכב מיוצאי רשויות מס ומעו"ד להם ניסיון ספציפי בתחומי המס הבין-לאומי ואשר הנו משרד עו"ד מיסים הגדול בישראל, פעילות בינלאומית ענפה, הכוללת ייצוג של אזרחים אמריקאים, תושבים חוזרים, חברות אמריקאיות בינלאומיות, פרטיות וציבוריות וייצוג חברות ישראליות, הפועלות בתחומי המסחר ו/או בתחומי הנדל"ן בארה"ב. כמו כן, המשרד עוזר ליזמים בתחום הנדל"ן להתאגד לקבוצות רכישה ועסקים ולמקסם את מגוון הטבות המס ויתר התמריצים המגיעים להם על מנת למקסם את תפוקות השקעתם בארה"ב. הניסיון הרב שצברנו בפעילות עסקית בינלאומית, באמצעות צוות מיומן של עו"ד העוסקים בתחום המיסוי הבינלאומי, עומד לטובת לקוחותינו לשם מזעור עלויות המיסים שיוטלו עליהם, הימנעות ממצב בו בחברה האמריקאית שנפתחה נחשבת גם לחברה ישראלית לצרכי מס ועוד - הכל תוך התנהלות שקופה אל מול רשויות המס, באופן המתיישב עם הוראות החוק בישראל ומחוצה לה.

משרדנו ישמח לפעול לטובת הלקוח, אל מול כל הגורמים הנדרשים לטובת קידום המתחייב לשביעות רצון כל הגורמים, בשקיפות ובמסירות.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

תביעות נזיקין בארה"ב

משרדנו כולל דסק ארה"ב מיוחד עם עורכי דין אמריקאים וישראליים המורגלים בייצוג ישראלים אשר קמה להם הזכות להגיש תביעת נזיקין בארה"ב - לחצו כאן לפרטים המלאים.

ייצוג ישראלים שהסתבכו בפלילים בארה"ב

ארה"ב הינה מעצמה גדולה ומורכבת, הדין הפלילי בה שונה, במידה רבה, מזה שבישראל. האכיפה שם קשה ולפעמים אגרסיבית. תלונות נבחנות במידי ולא אחת למשטרה אפס סבלנות בכל הקשור להתנהלות של ישראלים ו/או מקומיים. כך יוצא שישראלים רבים מסתבכים בארה"ב עם המשטרה, עם רשות המס, עם הרשות להלבנת הון, מחלק הסמים ועם גופים אחרים, כאשר בחלק מהמקרים מדובר באירוע נקודתי ולפעמים מדובר בהסתבכות המבוססות על הליך חקירתי של גורמי אכיפת החוק בארה"ב..

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

דסק ארה"ב של משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח בעלי רישיון אמריקאי המאפשר להם לעסוק בעריכת דין בארה"ב ובכלל זה, לעורך חוות דעת משפטיות הנוגעות בדין האמריקאי..

ירושה ועיזבון בארה"ב

שעה שאנו עומדים מול אבדן של אדם קרוב, הדבר האחרון הנמצא בראשנו זו נושא הירושה. למרות כל הצער, נושא הירושה לא סובל דיחוי בשל השלכותיו מבחינה חוקית, השלכות המס והשלכות אישיות. הדבר נכון במיוחד ליורשים שאינם אזרחי ארה"ב ועל כן קיים צורך בהכוונה וייעוץ על ידי גורם מקצועי בסיוע במעבר התהליך.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם