חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

ייצוג מול יזמי תמ"א

ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ"א 38 

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים ידע וניסיון ספציפי בייצוג ועדי בתים או פרטים המבקשים לקדם עסקאות תמ"א באמצעות יזמים מעולם הנדל"ן.

משרדנו הינו מהחלוצים בתחום והלכה למעשה אנו, באמצעות צוות של 75 עורכי דין ממשרדנו, מטפלים ומלווים למעלה מ–100 עסקאות תמ"א, הכול לטובת קידום והוצאה לפועל של עסקאות ראויות, המבוססות על בניה איכותית ועל עמידה דקדקנית על ההסכמות ועל המתחייב לטובת שמירה על שביעות רצון הדיירים. משרדנו מודע לכך כי עולם זה נתון לפרצות רבות וכי קידום התנהלות לא מקצועי עלול לפגוע קשות בדיירים ולהביא לידי פגיעה קשה בקניינם ו/או לפגוע ביכולת של אלה למקסם את ההזדמנות החד פעמית להשביח את הנדל"ן שבבעלותם באופן אופטימאלי.

נטרול מלכודות וקומבינות שונות

ניסיוננו הרב מלמד כי התנהלות בתחום התמ"א רוויה מלכודות סמויות הקשורות בשורה של מרכיבים, החל מ-"קומבינות" בין הדיירים, בינם לבין עצמם, וחלה בחוסן הכלכלי של היזם, ניסיונו ויכולתו להוציא את הפועל את המיזם באופן בו הדיירים אכן יקבלו את המקסימום הניתן בנסיבות, תוך נטרול מצבים בהם המרוויחים העיקרים הם דווקא היזמים ו/או חלק מהדיירים המקורבים ליזמים המובאים, על חשבון שאר הדיירים.

משרדנו, ידע לבצע את הבדיקות הנכונות, לאגד נכונה את הדיירים ולקדם עבורם בבטחה מתחייב את העסקה האמורה, להשביח את הונם ולשפר את רמת מחייתם, במינימום זמן ובאפס עוגמת נפש.

התקשרו עתה ותנו לנו לשמור עליכם!
עו"ד אלי דורון  054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס