עומדים להתחתן? אל תשכחו לערוך הסכם יחסי ממון

הניסיון מלמד כי דווקא הגדרת מערכת היחסים בצורה ברורה ושקולה, בנקודת זמן בה מערכת היחסים בפריחה, מבטיחה ניטרול מתחים במהלך החיים המשותפים ובניית קשר זוגי איתן, כבר מהצעד הראשון.

מטעמים אלה אנו משוכנעים כי כל זוג, בטרם יקים בית בישראל, אם בדרך של נישואים ואם בדרך של חיים משותפים, יפעל בתבונה באם יערוך הסכם יחסי ממון בו יגדירו הצדדים את מערכת היחסים הקניינית שלהם. הסכם זה יתייחס לבעלות של כל אחד מהצדדים בהון שכל צד מביא לקשר, תגדיר את הבעלות בנכסים ובכספים שיצטברו במהלך החיים המשותפים והכי חשוב – תקבע כיצד כל אלא יחולקו בין בני הזוג היה וחס וחלילה יחליטו אלה, במועד כזה או אחר, לסיים את הקשר.

במסגרת אותו הסכם, יוגדר - ברחל בתך הקטנה - מה הקניין בהון שבבעלות הזוג והאופן אותו יש לחלקו, בשעת משבר, חס וחלילה. משרדנו, המורכב ממבחר עו"ד משפחה ורו"ח מנוסים, יערוך עבורכם הסכמי יחסי ממון ברורים והוגנים, כאלה המבטאים את האינטרסים של שני הצדדים. ההסכם אותו אנו נערוך יבטיח כי במקרה לא רצוי של הפרדות, יוכלו הצדדים לחלוק את שנצבר, ללא קושי, ללא מאבקים ובוודאי שללא הליכים משפטיים.

התקשרו עתה ותנו לנו לערוך הנדרש עבורכם: 054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

עורך דין צוואות חכמות

משרדנו מתמחה בעריכת צוואות ומנגנוני נאמנות חכמים אשר יבטיחו את עתיד ילדייך ו/או כל אינטרס אחר החשוב לך בעניין - לחצו כאן לפרטים נוספים בנושא.

סכסוך בין אחים

משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון.

מלחמת יורשים

מלחמת ירושה בשם ילדי ההורה המנוח, עם בת או בן הזוג השני של האם או האב המנוח

חיים משותפים

משרדנו מתמחה בליווי בני זוג בהם אזרח זר ואזרח או בעל רישיון לישיבת קבע בישראל, המקיימים חיים משותפים ללא נישואין (ידועים בציבור), לרבות בני זוג מאותו מין שנישאו או שמקיימים חיים משותפים ללא נישואין.

הליך גירושין - השלבים המרכזיים בדרך

מדי שנה מתגרשים בישראל אלפי זוגות. לאור המציאות הנוכחית, שבה דומה שמספר המתגרשים רק הולך ועולה, עולה גם החשיבות של ניהול נכון של תהליך הפרידה עצמו. לעתים ישנה אפשרות לנהל את הסכסוך בצורה מכובדת, ולהגיע להסכם מתוך הבנה. עם זאת, לעתים קרובות יותר קיימת נטייה לוחמנית, שמתקשה לראות את הצד השני.

חובות מנהל העיזבון

סעיף 82 לחוק הירושה, התשכ"ה – 1965, קובע את תפקיד מנהל העיזבון בהאי לישנא: "מנהל עזבון חייב, בכפוף להוראות בית-המשפט, לכנס את נכסי העזבון, לנהל את העזבון, לסלק את חובות העזבון, לחלק את יתרת העזבון בין היורשים, לפי צו-ירושה או צוואה מקויימת, ולעשות כל דבר אחר הדרוש לביצועם של צו-ירושה או של צוואה מקויימת".

רישום מכר על פי צוואה

האם ירושה היא עסקת מכר? סיקור מיוחד בענייני רישום הנכס בטאבו, העברת נכס בירושה - האם מדובר בעיסקה פטורה ממס שבח, או שמא מדובר במס נדחה?

חשיבות עריכת הסכם יחסי ממון

שני מסלולים עיקריים לחלוקת רכוש קיימים במשפט הישראלי הנקבעים על פי מועד נישואי בני הזוג. עניינם של זוגות הנישאו לפני שנת 1974 יידון על פי "חזקת השיתוף בנכסים" כפי שהתפתחה בפסיקת בתי המשפט בישראל.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם