מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


נכון להיום יש בנמצא ישראלים רבים שעדיין מחזיקים בהון ו/או בכספים שחורים ובכך הם חשופים אזרחית ופלילית אל מול רשויות המס בישראל או מחוץ לישראל - חלקם מחזיקים בהון בדרכים מתוחכמות וחלקם מחזיקים את הכספים בדרכים פחות מתוחכמות, בבית, בארון, בכספת, אצל בן משפחה וכו'. לפעמים מדובר בהון שהגיע בירושה ו/או במתנה ולפעמים מדובר בהון שנחסך בעמל רב.

 

בכל מקרה הון שחור נשאר כזה גם אם התקבל בירושה או במתנה ולכן הוא חייב טיפול. בחלק מהמקרים ההון ו/או הכספים השחורים מוחזקים בחשבונות בנק הרשומים תחת שמם של אנשים שכבר אינם בחיים ו/או תחת שמם של אחרים, לפעמים הכספים מוחזקים בחשבונות בנק במדינות מרוחקות שלכאורה יש בנמצא קושי להגיע אליהן ולפעמים נמצאים הנכסים ו/או הכספים בכספות או במסתורים שונים. ההון השחור יכול שיהיה כספים, יכול שיהיה מזומנים, יכול שיהיה אבנים יקרות, זהב, מטבעות דיגיטליים ו/או כל נכס אחר. מערכת אכיפת החוק מתוחכמת מאוד ונכון להיום עושה היא שימוש הן בהסכמים עם מדינות זרות בעולם והן בטכנולוגיות מודיעין לטובת איתור של הון ו/או כספים שחורים. משרדנו, מורכב מעו"ד ורו"ח להם ניסיון ממשי מוכח בטיפול במאות תיקים של גילוי מרצון ובהכשרה של הון שחור ו/או כספים שחורים בהצלחה ברורה. אנו יודעים להכשיר הון שחור, אם בדרך של גילוי מרצון, אם בדרך של הסכמים עם מס הכנסה ואם בדרכים חוקיות אחרות - המגוון רחב וכל מקרה מקבל את הטיפול המתאים לו. משרדנו מלווה אין ספור אנשי עסקים או פרטיים עם בעיה מסוג זה ומשכך יודעים אנו כיצד לפעול בזהירות ובתבונה על מנת לנטרל את הבעיה. משרדנו יודע, על סמך ניסיון של שנים, כי ממש לא שווה לקחת את הסיכון וכי בנקל ניתן לנטרל את אותו סיכון מיותר.

כך שאם יש לך הון או כסף שחור, חברה בחו"ל המחזיקה כספים ו/או נכסים בחו"ל אשר לא מדווחים ו/או כספים בחו"ל או בארץ אשר לא מדווחים או בכלל אם יש לך הכנסות בארץ או בחו"ל שלא דיווחת עליהם - תן לצוות שלנו לפתור עבורך את הבעיה מהר, לא שווה לחכות לדפיקה בדלת או לדיון שומתי, נכון לפתור את הבעיה הרבה קודם לכן. היכולת שלנו, יוצאי מס הכנסה ומע"מ,  לעזור לך מוכחת. אנו יודעים לפעול במהירות ובדיסקרטיות, תוך שמירה על יחס אישי והדוק אתך הלקוח ותוך הבאת תוצאות אופטימאליות.
 
עוד על "גילוי מרצון">>: http://www.dt-law.co.il/voluntary-disclosure
 
התקשר אליי עתה ונקבע פגישה לא מחייבת וכל מה שיאמר בה יישאר בכותלי החדר. 
נבין מה נדרש ובהתאם נחליט האם נכון לפעול או לא. 
עו"ד אלי דורון 054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רשות המסים בוחנת גילוי מרצון על מזומן

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו, עו"ד

לאחרונה פורסם כי רשות המיסים בוחנת מתווה לחידוש תוכנית "גילוי מרצון" אשר תאפשר לישראלים לדווח על מזומן שבידיהם הנובע מהכנסות שצברו ולגביהן לא דיווחו או שילמו מס בעבר, וכתוצאה מכך יתאפשר שימוש בכספים אלו "כדת וכדין" ללא חשש מהליכים פליליים.

גילוי מרצון 2020 לנטרול עבירות מס והכשרת הון שחור

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע לפעול בשמך לטובת נטרול עבירות מס והכשרת הון שחור בצורה הזהירה והמקצועית ביותר מול הגורמים המוסמכים ברשות המס וזאת בהסתמך על ניסיון ושיטות עבודה ייחודיות ומקצועיות.

דיווח למס הכנסה על חשבון בנק בחו"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

ישראלים רבים לא מודעים לכך, אך הדין הישראלי קובע כי היה ויש ברשותם חשבון בנק בחוץ לארץ אזי עליהם לדווח על עליו ועל ההכנסה בישראל - המשמעות היא שישראלי בעל חשבון בנק בחו"ל חייב לדווח לרשויות המס בישראל על חשבון הבנק ועל ההכנסות הנובעות מאותו חשבון, שאם לא כן הוא למעשה מבצע עבירה פלילית.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם