מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


נכון להיום יש בנמצא ישראלים רבים שעדיין מחזיקים בהון ו/או בכספים שחורים ובכך הם חשופים אזרחית ופלילית אל מול רשויות המס בישראל או מחוץ לישראל - חלקם מחזיקים בהון בדרכים מתוחכמות וחלקם מחזיקים את הכספים בדרכים פחות מתוחכמות, בבית, בארון, בכספת, אצל בן משפחה וכו'. לפעמים מדובר בהון שהגיע בירושה ו/או במתנה ולפעמים מדובר בהון שנחסך בעמל רב.

 

בכל מקרה הון שחור נשאר כזה גם אם התקבל בירושה או במתנה ולכן הוא חייב טיפול. בחלק מהמקרים ההון ו/או הכספים השחורים מוחזקים בחשבונות בנק הרשומים תחת שמם של אנשים שכבר אינם בחיים ו/או תחת שמם של אחרים, לפעמים הכספים מוחזקים בחשבונות בנק במדינות מרוחקות שלכאורה יש בנמצא קושי להגיע אליהן ולפעמים נמצאים הנכסים ו/או הכספים בכספות או במסתורים שונים. ההון השחור יכול שיהיה כספים, יכול שיהיה מזומנים, יכול שיהיה אבנים יקרות, זהב, מטבעות דיגיטליים ו/או כל נכס אחר. מערכת אכיפת החוק מתוחכמת מאוד ונכון להיום עושה היא שימוש הן בהסכמים עם מדינות זרות בעולם והן בטכנולוגיות מודיעין לטובת איתור של הון ו/או כספים שחורים. משרדנו, מורכב מעו"ד ורו"ח להם ניסיון ממשי מוכח בטיפול במאות תיקים של גילוי מרצון ובהכשרה של הון שחור ו/או כספים שחורים בהצלחה ברורה. אנו יודעים להכשיר הון שחור, אם בדרך של גילוי מרצון, אם בדרך של הסכמים עם מס הכנסה ואם בדרכים חוקיות אחרות - המגוון רחב וכל מקרה מקבל את הטיפול המתאים לו. משרדנו מלווה אין ספור אנשי עסקים או פרטיים עם בעיה מסוג זה ומשכך יודעים אנו כיצד לפעול בזהירות ובתבונה על מנת לנטרל את הבעיה. משרדנו יודע, על סמך ניסיון של שנים, כי ממש לא שווה לקחת את הסיכון וכי בנקל ניתן לנטרל את אותו סיכון מיותר.

כך שאם יש לך הון או כסף שחור, חברה בחו"ל המחזיקה כספים ו/או נכסים בחו"ל אשר לא מדווחים ו/או כספים בחו"ל או בארץ אשר לא מדווחים או בכלל אם יש לך הכנסות בארץ או בחו"ל שלא דיווחת עליהם - תן לצוות שלנו לפתור עבורך את הבעיה מהר, לא שווה לחכות לדפיקה בדלת או לדיון שומתי, נכון לפתור את הבעיה הרבה קודם לכן. היכולת שלנו, יוצאי מס הכנסה ומע"מ,  לעזור לך מוכחת. אנו יודעים לפעול במהירות ובדיסקרטיות, תוך שמירה על יחס אישי והדוק אתך הלקוח ותוך הבאת תוצאות אופטימאליות.
 
עוד על "גילוי מרצון">>: http://www.dt-law.co.il/voluntary-disclosure
 
התקשר אליי עתה ונקבע פגישה לא מחייבת וכל מה שיאמר בה יישאר בכותלי החדר. 
נבין מה נדרש ובהתאם נחליט האם נכון לפעול או לא. 
עו"ד אלי דורון 054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייעוץ מס לישראלים המשקיעים בנדל"ן בחו"ל

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בשירותי ייעוץ מס הכוללים גילוי מרצון, הסכם שומה ונטרול חשיפה פלילית במידת הצורך לישראלים המשקיעים בנדל"ן בארה"ב או במדינה אחרת בעולם - פרטים כאן.

גם חשבון בנק סגור בחו"ל אינו פטור מתקן CRS

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו, עו"ד

לראשונה רשות המסים הודיעה כי תנקוט בהליכים פליליים ואזרחיים כנגד ישראלים אשר החזיקו בחשבונות בנק זרים, אותם סגרו טרם כניסתו לתוקף של תקן הדיווח ההדדי, תקן ה-CRS.

התיישנות אינה חלה בהליך גילוי מרצון

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); סטס קפיליוביץ, משפטן

לאחרונה ניתן פסק דין על ידי בית המשפט המחוזי, במסגרתו נדחתה בקשה לאישור תובענה ייצוגית כנגד רשות המסים. במסגרת הבקשה לאישור תביעה ייצוגית נטען כי רשות המסים גבתה מס ללא סמכות חוקית במסגרת הליך של "גילוי מרצון" גם בשנות מס שהתיישנו (ת"צ 5356-05-16 נוקראי נ' רשות המיסים בישראל).

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם