מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי משפטי לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה

ישראלים רבים מגלים את וינה, בירת אוסטריה - הם מגלים את סגולותיה העסקיות, את יופייה והפוטנציאל הנדל"ני הגלום בה. יש הנכבשים ביופייה, יש המוקסמים מהצמיחה הבלתי פוסקת בשווי הנדל"ן והעלייה בערכו ויש המתחברים לנימוס, הסדר, המשמעת, למוסר העבודה ומרכיבים אחרים בה. כל אלה, מביאים ישראלים רבים לכלל החלטה לפיה נכון לנתב לעברה של וינה אינטרס כלכלי כזה או אחר. יש כאלה המסתפקים בביצוע רכישה פסיבית של דירה או נדל"ן אחר ויש המבקשים להקים בווינה חברה או עסק ולייסד פעילות עסקית - כל אחד ושאיפותיו, כל אחד והחזון שלו.

לטובת העניין יש המבקשים להותיר את מרכז חייהם בישראל ולהגיע לאוסטריה בתדירות משתנה ויש המבקשים להעתיק ממש את מרכז חייהם לווינה ולהקים בה את פעילותם החדשה ובפועל להתנתק מישראל לטובת ייצור והפקה של פעילות או הכנסה על אדמת אוסטריה. במקביל, יש בנמצא ישראלים הנמצאים בגיל מתקדם, גיל פרישה, ואלה מבקשים לפרוש בווינה, שם ימצאו הם בנקל סגנון חיים אירופאי טהור, כשעלות המחייה בה נמוכה מהותית מזו הנהוגה בישראל והקרבה לארץ נמדדת בלא יותר משלוש וחצי שעות טיסה. משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח ואשר לו מחלקה בין-לאומית וסניפים וקישורים לאירופה, מתמחה בייצוג ישראלים אלה. משרדנו יודע לתן את הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש, מה שיקל עלייך להוציא אל הפועל את תוכניותך, אם בדרך של ניתוק תושבות ואם בכל דרך אחרת.


לקביעת פגישה שאינה מחייבת לטובת קידום הנדרש בכל מישור עסקי או משפטי על אדמת ווינה,
התקשרו לעו"ד אלי דורון, נייד: 
 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עריכת הסכם שכירות לדירת מגורים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בייצוג וליווי משפטי למשכירים ו/או שוכרים עבור עריכת הסכם שכירות של דירת מגורים - אנו נערוך עבורך הסכם שכירות חכם שיהיה הוגן וחוקי לכל המעורבים.

היתר בנייה במושב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), יגאל רוזנברג, עו"ד

לאחרונה טיפל משרדנו בערעור לבית המשפט העליון בנוגע להחלטתה של רשות מקרקעי ישראל שלא לחתום על בקשה להיתר בניה שאותה הגישו זוג חברי מושב. סירובה של רמ"י לחתום נבע כתוצאה מכך שהאגודה השיתופית שבה מאוגדים חברי המושב, התנגדה למתן היתר.

רכישת דירה מקבלן - ערבות חוק מכר

מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); בן מוגרבי עו"ד

ערבות חוק מכר היא הכלי המרכזי לשמירת זכויותיהם של הרוכשים. מדובר בערבות בנקאית אשר ניתנת מטעם הבנק של היזם/קבלן לרוכש הדירה, במה שאמור להוות מעין "ביטוח" לכסף שהרוכש משלם בגין הדירה אותה רכש - קראו כאן עוד בנושא.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם