מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי משפטי לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה

ישראלים רבים מגלים את וינה, בירת אוסטריה - הם מגלים את סגולותיה העסקיות, את יופייה והפוטנציאל הנדל"ני הגלום בה. יש הנכבשים ביופייה, יש המוקסמים מהצמיחה הבלתי פוסקת בשווי הנדל"ן והעלייה בערכו ויש המתחברים לנימוס, הסדר, המשמעת, למוסר העבודה ומרכיבים אחרים בה. כל אלה, מביאים ישראלים רבים לכלל החלטה לפיה נכון לנתב לעברה של וינה אינטרס כלכלי כזה או אחר. יש כאלה המסתפקים בביצוע רכישה פסיבית של דירה או נדל"ן אחר ויש המבקשים להקים בווינה חברה או עסק ולייסד פעילות עסקית - כל אחד ושאיפותיו, כל אחד והחזון שלו.

לטובת העניין יש המבקשים להותיר את מרכז חייהם בישראל ולהגיע לאוסטריה בתדירות משתנה ויש המבקשים להעתיק ממש את מרכז חייהם לווינה ולהקים בה את פעילותם החדשה ובפועל להתנתק מישראל לטובת ייצור והפקה של פעילות או הכנסה על אדמת אוסטריה. במקביל, יש בנמצא ישראלים הנמצאים בגיל מתקדם, גיל פרישה, ואלה מבקשים לפרוש בווינה, שם ימצאו הם בנקל סגנון חיים אירופאי טהור, כשעלות המחייה בה נמוכה מהותית מזו הנהוגה בישראל והקרבה לארץ נמדדת בלא יותר משלוש וחצי שעות טיסה. משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח ואשר לו מחלקה בין-לאומית וסניפים וקישורים לאירופה, מתמחה בייצוג ישראלים אלה. משרדנו יודע לתן את הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש, מה שיקל עלייך להוציא אל הפועל את תוכניותך, אם בדרך של ניתוק תושבות ואם בכל דרך אחרת.


לקביעת פגישה שאינה מחייבת לטובת קידום הנדרש בכל מישור עסקי או משפטי על אדמת ווינה,
התקשרו לעו"ד אלי דורון, נייד: 
 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

רכישת דירה בזמן קורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); לידור עמר, משפטן

נגיף הקורונה (COVID-19) הגיח אל עולמנו בתחילת שנת 2020 והביא עמו סט של כללים חדשים בעולם כולו ובעולם הנדל"ן בפרט - מדריך זה, מטרתו להתוות את עשרת הדיברות למעוניין ברכישת דירה בתקופת משבר הקורונה.

השקעות נדל"ן בווינה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו, עו"ד; ליאור קרשס, משפטנית

משרדנו יידע לתת לכבודכם את הליווי המשפטי המתחייב ברכישת נכס בווינה וכן לסייע מול גורמים רלוונטיים עבורכם לרכישת נכסים מגוונים כגון דירות ליחידים (קטנות וגדולות), מקבצי דירות, בנייני שירות שלמים, מלונות להשקעה, משרדים, מסעדות, דירות אלט-בלו והכל בהתאם לתקציב ומטרות הרכישה.

רישום בית משותף

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הליך רישום הבית המשותף הינו הליך ארוך הדורש הבנה בתחום המקרקעין ועשוי להיות כרוך בקשיים, אך בהחלט כדאי וחשוב לבצעו בשל ההשלכות החשובות והישירות בהעדר רישום, ויש לזכור כי לא כל עורך דין העוסק בתחום המקרקעין הינו בעל הידע לגבי הליך הרישום עצמו.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם