מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


טיפול בענייני מיסוי מקרקעין, מס שבח, מס רכישה ועוד

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעברם שמשו כעו"ד של רשויות המס ושל רשויות מיסוי מקרקעין ומס שבח בפרט. במסגרת זו, נרכש על ידינו ניסיון רב בכל הקשור בטיפול בענייני מס שבח, מס רכישה, בטיפול בשומות מס שבח, בתכנוני מס הנוגעים במיזמי ועסקאות נדל"ן ועוד.

יוצא כי למשרדנו ניסיון רב בכל הקשור בתכנון עסקאות נדל"ן ברמת המס, כך שנדע לתכנן את העסקה בצורה חוקית המתיישבת עם האינטרסים של הלקוח, תוך מקסום המתאפשר על פי דין. יתרה מזאת, הואיל ולמשרדנו מחלקת נדל"ן, נדע, מעבר לתכנון המס, לערוך את מערך ההסכמים, רכישה, קניה, קומבינציה ועוד, כך שאנו נקדם את העסקה עבורך ולמענה ונאפשר לך להביאה לידי השלמה.

כמו כן, למשרד הידע והניסיון בכל הקשור בהתנהלות אל מול מס שבח ורשויות המס בכלל, דיווח על העסקה לרשויות מס שבח וטפול בעסקה מול הרשות לאחר הגשת הדיווח. משרדנו ידע לקדם עבורך כל פעולה נדרשת על מנת שהעסקה אכן תעבור בצורה חוקית וחלקה, ללא חבות מס העולה על זו שדווחה ותוכננה מראש על ידי המוכר, היזם או כל גורם אחר הקשור לעסקה.

ייצוג משפטי מקצועי וחכם מול רשויות המס

ניסיון משרדנו מלמד, כי בכל מקרה בו רשות מס שבח דורשת מצד לעסקה מס נוסף, יש בנמצא אפשרות להתמודד עם המחלוקת בדרך של השגה ו/או בדרך דומה אחרת ולהביא לידי סיום המחלוקת מבלי להגיע להתדיינות משפטית. רק במקרים חריגים, הבעיה אינה נפתרת בכותלי רשות המס ובאותם מקרים ידע משרדנו לפעול את מול הערכאות בשמך.

משרדנו, הבקיא בדיני מיסוי מקרקעין, בחקיקה ובפסיקה העדכנית בתחום המס, ידע לייצג אותך בצורה מקצועית וחכמה את מול רשויות המס ולהביא עבורך את הפתרון האופטימאלי למקרה. כאמור, במשרדנו, עו"ד, כלכלנים ורו"ח אשר להם ניסיון טיפול באלפי תיקים, כך שהידע המצטבר ממונף על ידנו לטובת המקרה הפרטי שלך ולסיומו בדרך הנכונה והראויה ביותר.

התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בענייך זה:
נייד 054-4251054 (אלי דורון)  

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

שלילת הטבת מס רכישה במקרה של רכישת חלק בבניין מגורים

מאת: אלי דורון, עו"ד; דורון פסו, עו"ד

לאחרונה ניתנה החלטה ב-ו"ע 45682-01-17 באור נ' מדינת ישראל ("הערר") אשר דחתה בקשתו של עורר אשר רכש חלקים בלתי מסוימים בבניין דירות וביקש לקבל הטבה במס רכישה בטענה שמדובר ב"דירת מגורים יחידה".

תביעות ליקויי בניה

מאת: צוות האתר

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח, הנדסאים וכלכלנים, הידע והניסיון בטיפול בתביעות אשר עניינן בליקויי בניה אשר נגרמו כתוצאה מעבודות בניה לא תקינות ו/או לא ראויות, כאלה אשר משאירות את הדייר עם נכס פגום, מה שפוגע בשווי הנכס ו/או ביכולת של הדייר ליהנות מהנכס.

נדל"ן ישראלי ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

לסניף המשרד שבבוקרשט, המורכב מממבחר עו"ד רומנים מובילים, ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן עבור ישראלים ברומניה - רכישה, מכירה וכו'. משרדנו ידע לבצע עבורך את עסקת הנדל"ן בנוגע לדירה, נכס מסחרי, מגרש, מניות ועוד ולהבטיח השלמת העסקה לשביעות רצונך.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם