מאת: צוות האתר


ייצוג ועדי בתים מול יזמי תמ"א 38 

למשרדנו, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים ידע וניסיון ספציפי בייצוג ועדי בתים או פרטים המבקשים לקדם עסקאות תמ"א באמצעות יזמים מעולם הנדל"ן.

משרדנו הינו מהחלוצים בתחום והלכה למעשה אנו, באמצעות צוות של 75 עורכי דין ממשרדנו, מטפלים ומלווים למעלה מ–100 עסקאות תמ"א, הכול לטובת קידום והוצאה לפועל של עסקאות ראויות, המבוססות על בניה איכותית ועל עמידה דקדקנית על ההסכמות ועל המתחייב לטובת שמירה על שביעות רצון הדיירים. משרדנו מודע לכך כי עולם זה נתון לפרצות רבות וכי קידום התנהלות לא מקצועי עלול לפגוע קשות בדיירים ולהביא לידי פגיעה קשה בקניינם ו/או לפגוע ביכולת של אלה למקסם את ההזדמנות החד פעמית להשביח את הנדל"ן שבבעלותם באופן אופטימאלי.

נטרול מלכודות וקומבינות שונות

ניסיוננו הרב מלמד כי התנהלות בתחום התמ"א רוויה מלכודות סמויות הקשורות בשורה של מרכיבים, החל מ-"קומבינות" בין הדיירים, בינם לבין עצמם, וחלה בחוסן הכלכלי של היזם, ניסיונו ויכולתו להוציא את הפועל את המיזם באופן בו הדיירים אכן יקבלו את המקסימום הניתן בנסיבות, תוך נטרול מצבים בהם המרוויחים העיקרים הם דווקא היזמים ו/או חלק מהדיירים המקורבים ליזמים המובאים, על חשבון שאר הדיירים.

משרדנו, ידע לבצע את הבדיקות הנכונות, לאגד נכונה את הדיירים ולקדם עבורם בבטחה מתחייב את העסקה האמורה, להשביח את הונם ולשפר את רמת מחייתם, במינימום זמן ובאפס עוגמת נפש.

התקשרו עתה ותנו לנו לשמור עליכם!
עו"ד אלי דורון  054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

שינוי מדיניות בפרויקטים של פינוי ובינוי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); בן מוגרבי, עו"ד; דנה מקמל, משפטנית

לאחרונה החלה מגמה לפיה הרשויות המקומיות מסדירות וקובעות מדיניות תכנונית בתחום בה יש להקטין את תוספת השטח של הדירות החדשות אותה מקבלים הדיירים בפרויקטים של פינוי בינוי בתמורה לדירותיהם הישנות.

בחירת יזם לתכנית התחדשות עירונית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); מוטי הופמן, עו"ד

ענף ההתחדשות העירונית הוא הענף המוביל כיום בישראל כאשר אחת הבחירות החשובות שישפיעו על הצלחת כל פרויקט בתחום, היא ללא ספק בחירת היזם - קראו כאן בנושא.

דמי ניהול - פרויקט פינוי בינוי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דור אלקרייף, משפטן

קיים שינוי דרמטי בתנאי המגורים בפרויקטים מסוג "התחדשות עירונית", הן במעבר מבניינים ישנים למגדלים חדשים, והן בעלויות האחזקה שלהם. בעלי דירות קטנות וישנות מוצאים עצמם מתגוררים במגדלים מפוארים שמוחזקים על ידי חברות ניהול. כאמור, המעבר ממגדל ישן ומעופש למגדל יוקרה מגלם בתוכו שינוי ושיפור של ממש באיכות החיים. אולם, שינוי זה כרוך בתשלום ששכרו ניכר לחברות הניהול, ומצב דברים זה כשלעצמו יוצר עיכוב בהתקדמות הפרויקט.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם