מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין רואה חשבון - אבי לוי, עורך דין


סין הפכה זה מכבר לכלכלה השנייה בגודלה בעולם. השוק הסיני מושך אליו מספר רב של חברות המעוניינות לנצל את יתרונותיה היחסים של הכלכלה הסינית ותעשייתה. הפוטנציאל השיווקי אל תוך סין אף הוא ממקד תשומת לב רבה של חברות בינלאומיות בשל הגידול העצום בביקוש לשירותים ומוצרים בתוך סין. למרות האטרקטיביות הברורה לכניסה לפעילות עסקית בסין, ניהול עסקים בסין מחייב הערכות נכונה והליך קודם של לימוד והכנה טרם הכניסה לסין.

"דסק סין" במשרדנו מתמחה במתן פתרונות משפטים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום. הדסק מנוהל על ידי עורך דין אבי לוי אשר פועל מזה כ-12 שנים בשוק הסיני בקידום חברות ישראליות, ביצירת התקשרויות ובליווי משפטי. אבי לוי מכיר את התרבות הסינית למעלה מ-25 שנים, הוא למד סינית ולימודי סין והיה מראשוני מדריכי הטאי-צ'י בישראל.

דסק סין, המגובה על ידי הצוות המיומן במשרד דורון-טיקוצקי, מספק שירותים בתחום המסחרי כולל בדיני חברות, דיני מיסים, דיני ניירות ערך טלקום והייטק, הגבלים עסקיים, מיזוגים ורכישות. הדסק פועל בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין סיניים ידועים ומובילים בסין. הדסק מייצג לקוחות זרים בסין בהשקעות זרות, במתן חוות דעת משפטיות בנושאי מס ובנושאים אחרים הקשורים לדין הסיני, בהתקשרויות חוזיות, בהקמת מיזמים משותפים, בשיתופי פעולה, במיזוגים ורכישות, ובהקמת חברות בבעלות זרה.

הדסק אינו עוסק רק בפן המשפטי אלא גם מייעץ ומסייע ללקוחותינו בניהול משא ומתן עסקי בסין, בבדיקות נאותות, בניסוח הסכמי העברת טכנולוגיה, בהגנה על קניין רוחני, ובנושאים אחרים הקשורים בפעילותן של חברות מסחריות בסין. כמו כן, הדסק מספק שירותי מזכירות חברות, ומסייע בהגשת דוחות ורישומים ובקבלת אישורים ממשלתיים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עזרה בתהליך הייצוא ע"י שימוש בכלים ממשלתיים החוסכים כסף רב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרולף עו"ד

בעל עסק, כדאי שתתחיל לחשוב חו"ל!! - הידעת כי הכלים הממשלתיים יכולים לחסוך לך הון לא מבוטל ומנגד לפתוח לך דלתות במדינות היעד. זה הזמן לתת לעסק שלך תנופה עסקית משמעותית!

יבוא לישראל - רק בליווי משפטי מקצועי

מאת: אודליה כהן שנידרוף, עו"ד

אנו כאן בכדי לדאוג שלא תלך לאיבוד בסבך הרגולציה והביורוקרטיה המאפיינת את תהליך היבוא בישראל. בנוסף, אנו נעמיד לרשותך את רשת הקשרים העסקיים והמקצועיים שלנו לטובת היבוא, רו"ח/ עמילי מכס/ חברות שילוח/ יח"צ מנהלי מדיה ופרסום- וכן הכי חשוב שימוש ברשת החברתית שלנו- איתור לקוחות פוטנציאלים – כי אנחנו מאמינים בחיבורים עסקיים בין לקוחות!

רילוקיישין לדרום מזרח אסיה

מאת: עו"ד אודליה שינדורף

משרדנו מציע חבילת ליווי ויעוץ עסקי-משפטי מיוחד בעבור רילוקיישן לדרום מזרח אסיה - יחד נבדוק את כדאיות המהלך, ההיבטים השונים, החשיפה והמיסוי לטובת כל הצדדים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם