מאת: אלי דורון, עורך דין - ירון טיקוצקי, עורך דין רואה חשבון - אבי לוי, עורך דין


סין הפכה זה מכבר לכלכלה השנייה בגודלה בעולם. השוק הסיני מושך אליו מספר רב של חברות המעוניינות לנצל את יתרונותיה היחסים של הכלכלה הסינית ותעשייתה. הפוטנציאל השיווקי אל תוך סין אף הוא ממקד תשומת לב רבה של חברות בינלאומיות בשל הגידול העצום בביקוש לשירותים ומוצרים בתוך סין. למרות האטרקטיביות הברורה לכניסה לפעילות עסקית בסין, ניהול עסקים בסין מחייב הערכות נכונה והליך קודם של לימוד והכנה טרם הכניסה לסין.

"דסק סין" במשרדנו מתמחה במתן פתרונות משפטים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום. הדסק מנוהל על ידי עורך דין אבי לוי אשר פועל מזה כ-12 שנים בשוק הסיני בקידום חברות ישראליות, ביצירת התקשרויות ובליווי משפטי. אבי לוי מכיר את התרבות הסינית למעלה מ-25 שנים, הוא למד סינית ולימודי סין והיה מראשוני מדריכי הטאי-צ'י בישראל. דסק סין, המגובה על ידי הצוות המיומן במשרד דורון-טיקוצקי, מספק שירותים בתחום המסחרי כולל בדיני חברות, דיני מיסים, דיני ניירות ערך טלקום והייטק, הגבלים עסקיים, מיזוגים ורכישות. הדסק פועל בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין סיניים ידועים ומובילים בסין. הדסק מייצג לקוחות זרים בסין בהשקעות זרות, במתן חוות דעת משפטיות בנושאי מס ובנושאים אחרים הקשורים לדין הסיני, בהתקשרויות חוזיות, בהקמת מיזמים משותפים, בשיתופי פעולה, במיזוגים ורכישות ובהקמת חברות בבעלות זרה.

הדסק אינו עוסק רק בפן המשפטי אלא גם מייעץ ומסייע ללקוחותינו בניהול משא ומתן עסקי בסין, בבדיקות נאותות, בניסוח הסכמי העברת טכנולוגיה, בהגנה על קניין רוחני, ובנושאים אחרים הקשורים בפעילותן של חברות מסחריות בסין. כמו כן, הדסק מספק שירותי מזכירות חברות, ומסייע בהגשת דוחות ורישומים ובקבלת אישורים ממשלתיים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

ייצוא ציוד רפואי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח), אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם חברה רפואית אשר פניה לאסיה וכבר קיבלת אישור FDA OR CE משרדנו מזמין אתכם להצטרף להצלחה ולקצר את הדרך - אנו נוכל לעזור לכם להכין מודל כלכלי אשר יתאים למדינת היעד בהתחשב בכל הנתונים וברגישות שיש לקחת בחשבון להצלחת המכירה.

ליווי יזמים באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

משרדנו מתמחה בליווי עסקי, מסחרי ומשפטי ליזמים ישראל במדינות דרום מזרח אסיה סינגפור, תאילנד, יפן, קוריאה, מלזיה, אינדונזיה, וייטנאם ועוד - קראו כאן בהרחבה בנושא.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם