מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


ליווי יצרנים ישראלים לטובת איתור ספקים חדשים באסיה ובעולם, עקב הקורונה ובכלל

מגפת הקורונה נפלה על המשק העולמי כרעם ביום בהיר וכתוצאה מכך סדר כלכלי חדש בא אל העולם ועסקים רבים אשר היו מורגלים לעבוד באופן מסוים מצאו עצמם עתה מחויבים לפעול באופן אחר. כך יוצא בין היתר שיצרנים שונים מצאו עצמם במצב בו הם לא יכולים לרכוש יותר מוצרים מהספקים הסיניים עמם עבדו שנים רבות, משום שהרישיונות ו/או ההיתרים שלהם בוטלו ו/או מטעמים אחרים, מה שמאלץ את היבואן, היצרן ו/או כל גורם אחר, לפעול במהירות על מנת למצא גורם אחר באסיה ו/או במדינה אחרת בעולם, אשר מסוגל לספק את חומרי הגלם ו/או המוצרים ו/או החלפים הנדרשים, כשאלה עומדים בתקינה הנדרשת ואיכותם טובה לטובת המטרה לשמה הם נדרשים. הבעיה האמורה נוצרה לפתע כאשר מתעורר צורך לאתר ספק, יצרן או קבלן משנה חדש, במקום, לדוגמא, המפעל הסיני מולו נהגו לפעול - מצב זה מכניס את העסק ו/או היצרן ו/או היבואן הישראלי למצב חירום בו עליו לפעול במהירות, בחוכמה והול מבלי לפגוע במטרה.
 
כיצד אנחנו נוכל לסייע בעניין זה?
משרדנו מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח אשר להם בקיאות וניסיון רב בכל הקשור בשוק האסיאתי, בייצור ובייבוא משוק זה, וכן בשוק העולמי בכלל ובמסגרת זו יידע משרדנו לפעול בשמך לטובת איתור הספק ו/או היצרן המבוקש על ידך, כזה המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלך. אנו נדע להתנהל מול הספק הזר, יחד איתך או עצמאית, ולהביא לידי גיבושו של הסכם מסחרי ו/או הסכם בלעדיות ו/או כל הסכם נדרש אחר אשר ישמור על האינטרסים שלך. אנו נדע ללוות אותך בכל התהליך, להציג בפנייך מספר חלופות, לקחת בחשבון את שיקולי התמחור, העלות, הובלה, מס ישראלי, אמינות הספק וכדומה ובהישען על כל אלה לקדם את העסקה המתאימה ביותר עבורך. אנו מודעים לקשיים בפניהם עומדים יצרנים ישראלים וכן למצב המפעלים באסיה בכלל ובסין בפרט, כמו גם לעובדה לפיה ממפעלים רבים נשללו הרישיונות ו/או ההיתרים המתחייבים, מה שמאלץ את הישראלי לפעול במהירות וביעילות לטובת איתור חלופה ראויה ובטוחה. אנו נדע לעשות את כל הנדרש עבורך אם באמצעות המחלקות המשפטיות המתמחות בתחום מטעם משרדנו והן באמצעות החברה הכלכלית של משרדנו.

התקשר עתה ונקדם עבורך את הנדרש לטובת איתור ספק חדש חילופי, התקשרות חוזית ונקיטה בכל הליכי הייבוא הנדרשים בחוקיות ובשקיפות מלאה - לשיחה עם עו"ד באופן ישיר ניתן להתקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 4.5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

יצוא מוצר רפואי / קוסמטי למזרח

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה - Go East !

חתימת הסכם עם יצרן באסיה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); אודליה שינדרוף, עו"ד

אם אתם מעוניינים בלווי משפטי מקצועי בנושא, הלוקח בחשבון את התרבות האסייתית, החשיבות והדגשים שיש לתת בעת חתימה על הסכם עם יצרן אסייתי, דסק אסיה של משרדנו מעניק ליווי שותף תרבותי, מסחרי ועסקי על מנת לעזור לכם לא לעשות טעויות קריטיות בדרך.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם