ייצוג ישראלים המבקשים להקים עסק באפריקה
 
ישראלים רבים מבינים ומגלים יותר ויותר כי הפוטנציאל שביבשת אפריקה הוא בלתי מוגבל - בעוד העולם המערבי רווי בתחרות, בחברות, בטכנולוגיה ובעסקים המתחרים זה בזה, יבשת אפריקה צמאה לידע, טכנולוגיה, פיתוח, תרבות, תקשורת ועוד. 
הלכה למעשה ביבשת אפריקה יש בנמצא תחומים רבים בהם אין כלל תחרות ובתחומים אחרים עדיין קיים שוק ענק וצורך ממשי בשירות או במוצרים. אותם ישראלים יזמים מגלים כי למרות שאחוז נכבד מהתושבים באפריקה דלי אמצעים, הרי שבשורה התחתונה מתוך מאות המיליונים של התושבים החיים באפריקה יש בנמצא מיליונים רבים של תושבים המסוגלים ומעוניינים לשלם עבור שירותים או מוצרים מערביים ואלה רק מחכים ליזם המערבי שיביא את המוצר, השירות והטכנולוגיה. כך יוצא שלמרות שביבשת מאות מיליונים של אנשים בעלי יכולת כלכלית דלה, עדין יש בנמצא עשרות מיליונים של תושבים בעלי יכולת כלכלית מערבית לכל דבר ועניין, המסוגלת ומעוניינת לרכוש תוצרת מערבית.
 
צורך בהכנה והתמקצעות מוקדמת
יחד עם זאת, לצד הפוטנציאל הבלתי מוגבל, הקמת עסק באחת ממדינות אפריקה מחייבת בקיאות והתמקצעות מיוחדת, אם בשל המורכבות הקיימת ביבשת אפריקה ואם מן הטעם הפשוט לפיו לכל מדינה באפריקה משטר ומדיניות מס משלה, כך שיש בנמצא צורך בתכנון מס ובמבנה חברות בינלאומי המתיישב עם הדין והאינטרסים הכלכליים של אותו יזם ישראלי. לכל מדינה באפריקה יש את החקיקה הרלוונטית לה, את האמנות למניעת כפל מס שלה, את מדיניות המט"ח שלה - כך שלטובת הצלחת הפעילות, חובה לפעול בצורה מסודרת ומתוכננת מראש.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, ניסיון רב בכל הקשור בייצוג ישראלים אשר הקימו עסקים ביבשת אפריקה, כך שלנו הידע והניסיון הנדרש לטובת הקמת מבנה משפטי כזה אשר מחד יתיישב עם הוראות החוק ומאידך יקנה ליזם הישראלי את מקסימום הטבות המס המתאפשרות.
יתרה מזאת, למשרדנו אשר עיקר פעילותו בישראל, נציגות על אדמת אפריקה, כך שיש באפשרותנו, מעבר לייעוץ המס אותו ניתן לישראלי עוד בטרם יצא לאפריקה, הקמת החברות, פתיחת חשבונות הבנק ועריכת ההסכמים - לפעול במקביל, ברמה המסחרית על אדמת אפריקה ממש ולסייע לישראלי, על אדמת אפריקה, לקבל ויזה מקומית, להקים את העסק אותו הוא מבקש, להקים חברה באפריקה, להתקשר עם רו"ח ואנשי מקצוע מקומיים ובכלל זה - לסייע לו בנחיתה במדינה, בניית תשתית של נותני שירותים, העסקת עובדים מקומיים, השכרת משרדים ועוד ועוד.
 
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בכל הנושא עבורך במינימום עולות ובמינימום זמן!
 
התקשר וניפגש במיידי במשרדנו שבר"ג או בחיפה
עו"ד אלי דורון:
054-4251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

ניגריה - כר פורה לעסקים!

בחלקה המערבי של יבשת אפריקה, שוכנת לה פנינה אשר טרם התגלתה לעולם במלוא הדרה, תפארתה והיותה יעד עסקים אשר טומן בחובו פוטנציאל עסקי רב. פנינה זו היא ניגריה!

שיטת המס בניגריה

המשבר הפיננסי העמוק אליו נקלעה מדינת ניגריה, טומן בחובו אפשרויות רבות עבור אנשי עסקים זרים, העטים בימים אלו אחר הזדמנויות עסקיות אטרקטיביות במדינה. מטבע הדברים, הבנה של שיטת המס הנוהגת במדינה האפריקנית, הנה חיונית, ולפיכך, ברשימה קצרה זו נבקש לסקור מספר עובדות מהותיות שיהא בהן כדי לסייע לבעלי עניין.

לא על הנפט לבדו: ניגריה כיעד אטרקטיבי למשקיעים מישראל

בשנים האחרונות ובעקבות התעוררות כלכלית לאחר עשור של עליות במחירי סחורות וקיומו של צורך אדיר בצמצום פערי תשתיות (תקשורת, מים, כבישים, אנרגיה, בניה ומסחר ועוד) גובר והולך העניין בהזדמנויות הכלכליות הטמונות ביבשת אפריקה ככלל, ובפרט ברפובליקה הפדרלית של ניגריה (להלן: "ניגריה").

חבות במס של ישראלים העובדים בניגריה, תושבי ישראל או תושבי חוץ?

ישראלים רבים בוחרים להעתיק את מקום מגוריהם לניגריה, בין אם למטרות עבודה ובין אם מכל סיבה אחרת. לאור זאת עולה רבות שאלת מקום מושבם של אותם אנשים, לצורכי מס.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם