שרותי גבייה מיוחדים לעסקים קטנים וגדולים 

גביית כספים מלקוחות שקולה למקור החמצן של הפעילות העסקית - 
ללא מערך גביה מסודר ומאורגן עלול העסק להיכנס לקשיים תזרימיים ואחרים מהם מאוד נכון לנסות ולהימנע.

יוצא כי כל עסק חייב לדאוג למערך גבייה, המתחיל בטיפול גבייתי שוטף בתוך העסק, ללא מעורבות משפטית, ולאחריו מערך גבייה משפטי הבא לטפל באותם לקוחות המסרבים לשלם בדרך המקובלת, אם מטעמים סתמיים ואם בהישען על טעמים עניינים. משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח, מומחה בייצוג בעלי עסקים המבקשים לפעול בצורה משפטית מסודרת ושקופה אל מול קהל לקוחות המסרב לשלם לבעל העסק את המגיע לו. אנו נדע לנהל עבור הלקוח את מערך החובות, אם כאלה הנובעים משיקים שחזרו ואם כאלה העולים מספרי העסק, כרטסת וכו'.

טיפול אישי וענייני

למשרדנו מחלקה ייעודית המורכבת מעו"ד ורו"ח להם ניסיון עשיר בכל הקשור בגבייה חכמה, כמו גם, מחוקרים פרטים, מעקלים ובעלי מקצוע נוספים אשר התמחותם ממוקדת בגביית כספים מסרבנים. כל לקוח עסקי הפונה למשרדנו לטובת קבלת מענה, מתנהל מול שותף במשרד אשר ירכז את הפעילות בעניינו - הטיפול הוא אישי, אינטימי וענייני. אותו שותף יתנהל מול הלקוח וידאג לקדם את הליכי הגביה בחוקיות ובשקיפות, כך שגם בעל העסק ידע בכל רגע נתון מה מצב הגביה, מה היקף החובות והלכה למעשה – גם יקבל בזמן אמת את הכספים להם הוא זכאי לקבל מתוך אותם כספי גביה.

התקשר אלינו עתה ותן לנו לטפל עבורך בגביית כספים!
 טלפון: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

התנהלות מול בנק בישראל המסרב לקבל כסף המועבר מחו"ל

משרדנו מתמחה בייצוג ישראלים מול בנקים בישראל המסרבים לקבל העברות בנקאיות של כספים, המועברות מחשבון בנק בחו"ל לחשבון הבנק של הלקוח בישראל - לחצו כאן לפרטים.

העברת חסכונות עבודה מחו"ל

ישראלים רבים עוברים לחו"ל לטובת עבודה במדינה זרה – שם מאמינים הם כי ניתן יהיה להרוויח יותר מכפי שהם מרוויחים בישראל ובכך לשדרג את עצמם ואת משפחתם.

ייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל

המציאות העסקית בה אנו חיים והתרבות העסקית הקלוקלת בה אנו מתנהלים, חושפת ישראלים רבים, במיוחד אנשי עסקים אך גם שכירים, לקושי תזרים המגיע לא אחת לכדי אי יכולת פירעון ממשית המצדיקה קבלת החלטה אמיצה ונכונה בדבר הכרזה על פשיטת רגל.

ייצוג תושבים זרים מול הבנקים בישראל

ייצוג תושבים זרים אשר הבנק הישראלי מסרב לאפשר להם לפעול בחופשיות בחשבון הבנק הישראלי שבבעלותם וזאת בסיוע עו"ד ורו"ח מומחים בדיני בנקאות ובדיני מס הכנסה ישראלי ובין לאומי, יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים.

קשיים בהעברת כספים לבנק בישראל

ישראלים רבים נתקלים בקושי לקבל כספים מחו"ל, אם מחשבון בנק שלהם, חשבון בנק של קרוב משפחה, חשבון בנק של לקוח ו/או ממקורות אחרים - הבנק בישראל מסרב לקבל כספים המגיעים בהעברה בנקאית מחו"ל לחשבון הבנק שלך? אנחנו נעזור לך.

עיכוב ביצוע פס"ד למימוש משכנתא - עדיפות מאזן הנוחות על פני סיכויי הערעור

בפסק דין שנידון לאחרונה בבית המשפט העליון, נדרש בית המשפט לבקשתה של אישה נכה (להלן: "המבקשת") לעכב את ביצועו של פסק הדין שניתן בבית המשפט המחוזי (להלן: "בית משפט קמא"), בו נקבע כי יש לממש את המשכנתא על דירתה של המבקשת (ע"א 2690/17 באלס נ' בנק דיסקונט למשכנתאות בע"מ).

הגבלת חשבון לפי חוק שיקים ללא כיסוי - דרכי התמודדות

הפגיעה הקשה המתלווה להגבלה בבנק ישראל, בבנקים ובחברות דירוג האשראי מצדיקה בדיקה מעמיקה של עורך דין לשם בדיקת האפשרויות לביטול הגבלת חשבון, לא כל שכן, כאשר מדובר בהגבלת חשבון עסקי של חברה.

האם חקיקה בארה"ב תשפיע על מערכת היחסים בין הבנקים ללקוחותיהם בישראל?

בשנת 2010, נחקק בארצות הברית החוק לאכיפת מיסים בחשבונות זרים Foreign Account Tax Compliance Act. חוק זה שיכנס לתוקף בתחילת שנת 2013, מוצג על ידי רשות המיסים האמריקאית כהתפתחות חשובה במאמצים שמשקיעה ארה"ב כדי להילחם בהעלמות מס של אזרחיה המשקיעים בחשבונות מחוץ לגבולותיה.

הצעת חוק הגנת הצרכן

בהצעת חוק שהונחה בתאריך 25.7.12 ע"י חברי הכנסת אורי מקלב, משה גפני ויריב לוין, מוצע להוסיף לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981, סעיף שבו יוכל צרכן להגביל את סכום החיוב החודשי ואת מס' התשלומים שנגבים ממנו ע"י עוסק המחייב את חשבונו בבנק, לפי הרשאה שנתן לחיוב חשבון, או הרשאה לחיוב כרטיס אשראי.

חותמים על ערבות אישית? כדאי שתחשבו פעמיים!

המציאות מלמדת, כי כל אחד מאיתנו יכול להתבקש לחתום על ערבות במהלך חייו, ערבות להסכם שכירות דירה, ערבות להלוואה בבנק ועוד. נכון שקשה לנו לסרב לחבר שמבקש שנחתום לו על ערבות, אך האם אתם באמת מקדישים מספיק זמן ומחשבה בטרם החתימה? האם אתם מודעים להשלכות שיש לאותה חתימה על כתב הערבות?

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם