חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

שירותי גבייה לעסקים

שרותי גבייה מיוחדים לעסקים קטנים וגדולים 

גביית כספים מלקוחות שקולה למקור החמצן של הפעילות העסקית - ללא מערך גביה מסודר ומאורגן עלול העסק להיכנס לקשיים תזרימיים ואחרים מהם מאוד נכון לנסות ולהימנע.

יוצא כי כל עסק חייב לדאוג למערך גבייה, המתחיל בטיפול גבייתי שוטף בתוך העסק, ללא מעורבות משפטית, ולאחריו מערך גבייה משפטי הבא לטפל באותם לקוחות המסרבים לשלם בדרך המקובלת, אם מטעמים סתמיים ואם בהישען על טעמים עניינים.

משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח, מומחה בייצוג בעלי עסקים המבקשים לפעול בצורה משפטית מסודרת ושקופה אל מול קהל לקוחות המסרב לשלם לבעל העסק את המגיע לו. אנו נדע לנהל עבור הלקוח את מערך החובות, אם כאלה הנובעים משיקים שחזרו ואם כאלה העולים מספרי העסק, כרטסת וכו'.

טיפול אישי וענייני

למשרדנו מחלקה ייעודית המורכבת מעו"ד ורו"ח להם ניסיון עשיר בכל הקשור בגבייה חכמה, כמו גם, מחוקרים פרטים, מעקלים ובעלי מקצוע נוספים אשר התמחותם ממוקדת בגביית כספים מסרבנים. כל לקוח עסקי הפונה למשרדנו לטובת קבלת מענה, מתנהל מול שותף במשרד אשר ירכז את הפעילות בעניינו - הטיפול הוא אישי, אינטימי וענייני.

אותו שותף יתנהל מול הלקוח וידאג לקדם את הליכי הגביה בחוקיות ובשקיפות, כך שגם בעל העסק ידע בכל רגע נתון מה מצב הגביה, מה היקף החובות והלכה למעשה – גם יקבל בזמן אמת את הכספים להם הוא זכאי לקבל מתוך אותם כספי גביה.

התקשר אלינו עתה ותן לנו לטפל עבורך בגביית כספים -
 טלפון: 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס