חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

הוצל"פ והסדרי חובות

חובות אינם גזירה לעולמי עד - העובדה כי נגד חייב מתנהלים מספר תיקי הוצאה לפועל במקביל וחובות נוספים שאף טרם התגבשו לכדי תיק הוצל"פ, מרתיעה את החייב מלהתחיל לנהל משא ומתן עם הנושים השונים ולעיתים הדבר נראה לו כמעט בלתי אפשרי. אלא שבמציאות - ניתן במקרים רבים להפחית חלק מהותי של החובות ולסגור תיקים באופן מיידי.

הליך משפטי מסודר

ייצוג של עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל ולו ניסיון בטיפול בהליך של סילוק חובות וניהול משא ומתן, יביא לתוצאות טובות בהרבה מאשר תוצאות אליהן יוכל החייב להגיע בכוחות עצמו. כמובן שבמסגרת הטיפול בהליך סילוק החובות והגעה להסדר עם הנושים, ובטרם הפניה להליך המשא ומתן עם הנושים עצמו, יש לבחון בקפדנות את נסיבות המקרה, להבין באיזה נושה מדובר ומי הוא בעצם הצד השני מולו יתנהל המו"מ. יש לבחון מהו מועד היווצרות החוב, מה היא קרן החוב, מה יתרת החוב, האם שולמו סכומים ע"ח החוב, והכל בשים לב לפרמטרים נוספים הנוגעים לחייב ולמצבו הסוציו אקונומי.
 
ככל שיש יותר נושים, קיים סיכוי טוב יותר להגיע להסכמות באופן מהיר ולהקטין את החוב באופן משמעותי, שכן כל נושה מודע לשאר הנושים וחושש כי ריבוי הנושים ימנע ממנו להיפרע מהחייב. לסיכום יתכן וזה אפשרי להגיע להסדרים תוך חיסכון ניכר מגובה החוב ומסלול זה מהווה הדרך המהירה ביותר לסילוק כל החובות והתחלת דרך חדשה עבור החייב.

אם אתה חייב כספים התקשר כעת, יכול וזו תהא שיחה גורלית עבורך!
04-8353700 | 03-6109100

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס