מאת: צוות האתר


בכל משפט קיים שלב בחינת הראיות מטעם התובע ומצד ההגנה אשר נחשב לבורג מרכזי בתהליך קבלת פסן הדין ולמעשה רוב חלקי המשפט נעים סביב הראיות שמוצגות במהלך המשפט עצמו. בשנת 1971 חוקק חוק פקודת הראיות המגדיר אילו סוגי ראיות ניתן להציג כנגד אדם קבילות בבית המשפט ואילו לא. משרדי חקירות פרטיות מהווים גורם לאיסוף ראיות איכותיות במגבלת החוק אשר יכולות להכריע משפט תוך הצגת ראיות מוחשיות אשר מציגות מקרים באופן ברור ואמין לשופט.
 

מתי משרד חקירות יכול להיות שימושי?

אמנם חוק פקודת הראיות מגביל את סוג הראיות שניתן להציג בבית משפט תוך רצון לשמור על זכויות הבסיס של אזרחי מדינת ישראל אך חוקר פרטי מיומן יוכל להשיג את מבחר רחב של ראיות קבילות כגון צילומים סתר של עובדים אשר חשודים בגניבה מעסק או בהטרדות עובדים אחרים. צילומים של דורשים לקבלת אחוזי נכות כאשר בפועל אין שום נכות והמטרה של התובע היא לזכות בפיצויים מחברות הביטוח השונות. חוקרים פרטיים יכולים לסייע באיתור חשבונות בנק זרים בתביעות רכוש בין בני זוג או הצגת צילומי סתר של אחד הצדדים מבצע בגידה במשפט גירושין. שימוש בחומר ראייתי איכותי שחוקר פרטי יוכל להשיג עבורך הוא איתור מטרידים על ידי איתור מספר טלפון גם של שיחות חסויות וגם צילום והקלטות של המטריד עצמו. במספר דוגמאות פשוטות ניתן להבין את חשיבות המידע המהימן שמשרד חקירות יכול לספק לך בכל מהלך משפטי על מנת שתיק האיות שעורך הדין שלך יגבש יהיו איכותי יותר ולא ישאיר מקום לספק.
 

כיצד שוכרים שירותי חקירה פרטית?

בישראל קיימים עשרות משרדי חקירות בעלי רישיון מוסמך מטעם לשכת החוקרים הפרטיים ומשרד המשפטים. בכל פניה למשרד חקירות תהיו בטוחים כי פרטי המקרה שלכם וחומר הראיות שנאסף במהלך החקירה יישאר חסוי ולא יועבר לאף גורם ללא אישור שלכם מתוקף אמנת חוקרים פרטיים אשר מחויבים לשמור על חיסיון מלא או לא לקבל על עצמם חקירה במידה והם מכירים את המעורבים בעניין. תהליך החקירה יכול להמשך גם מספר חומרים עד לאיסוף ראיות משכנעות מספיק בהתאם למורכבות התיק שיש לבנות בהמלצת משפטנים מומחים, אך הסבלנות תשתלם בהליך משפטי קצר ומועיל כאשר היד שלכם היא העליונה.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הגנה משפטית כנגד הטרדה מינית ברשת האינטרנט

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); ליאור קרשס, משפטנית

למשרדנו הידע והניסיון לסייע למי שנפגע מהפצת תמונותיו גם בהגשת תביעה אזרחית כנגד הפוגע על מנת להבטיח פיצוי הולם, וכן בהגשת התביעה ובכל ההליכים הפליליים כנגד הפוגע.

ביקורת על נציגי המשטרה במסגרת הליכי מעצר של עו"ד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); סטס קפיליוביץ, משפטן

נציב תלונות הציבור, השופט בדימוס דוד רוזן, בביקורת חסרת תקדים על נציגי המשטרה במסגרת הליכי מעצר של עורך דין.

עו"ד לשחרור ממעצר

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משטרת ישראל פועלת 24 שעות ביממה לטובת איתור חשודים בביצוע פשעים, בניסיון לאסוף נגדם ראיות, להביאם לדין ואם ניתן למצות עמם את הדין. חלק גדול מהמעצרים מסתיימים בלא כלום – הכל תלוי בראיות ובאסטרטגיה.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם