מאת: צוות האתר


בכל משפט קיים שלב בחינת הראיות מטעם התובע ומצד ההגנה אשר נחשב לבורג מרכזי בתהליך קבלת פסן הדין ולמעשה רוב חלקי המשפט נעים סביב הראיות שמוצגות במהלך המשפט עצמו. בשנת 1971 חוקק חוק פקודת הראיות המגדיר אילו סוגי ראיות ניתן להציג כנגד אדם קבילות בבית המשפט ואילו לא. משרדי חקירות פרטיות מהווים גורם לאיסוף ראיות איכותיות במגבלת החוק אשר יכולות להכריע משפט תוך הצגת ראיות מוחשיות אשר מציגות מקרים באופן ברור ואמין לשופט.
 

מתי משרד חקירות יכול להיות שימושי?

אמנם חוק פקודת הראיות מגביל את סוג הראיות שניתן להציג בבית משפט תוך רצון לשמור על זכויות הבסיס של אזרחי מדינת ישראל אך חוקר פרטי מיומן יוכל להשיג את מבחר רחב של ראיות קבילות כגון צילומים סתר של עובדים אשר חשודים בגניבה מעסק או בהטרדות עובדים אחרים. צילומים של דורשים לקבלת אחוזי נכות כאשר בפועל אין שום נכות והמטרה של התובע היא לזכות בפיצויים מחברות הביטוח השונות. חוקרים פרטיים יכולים לסייע באיתור חשבונות בנק זרים בתביעות רכוש בין בני זוג או הצגת צילומי סתר של אחד הצדדים מבצע בגידה במשפט גירושין. שימוש בחומר ראייתי איכותי שחוקר פרטי יוכל להשיג עבורך הוא איתור מטרידים על ידי איתור מספר טלפון גם של שיחות חסויות וגם צילום והקלטות של המטריד עצמו. במספר דוגמאות פשוטות ניתן להבין את חשיבות המידע המהימן שמשרד חקירות יכול לספק לך בכל מהלך משפטי על מנת שתיק האיות שעורך הדין שלך יגבש יהיו איכותי יותר ולא ישאיר מקום לספק.
 

כיצד שוכרים שירותי חקירה פרטית?

בישראל קיימים עשרות משרדי חקירות בעלי רישיון מוסמך מטעם לשכת החוקרים הפרטיים ומשרד המשפטים. בכל פניה למשרד חקירות תהיו בטוחים כי פרטי המקרה שלכם וחומר הראיות שנאסף במהלך החקירה יישאר חסוי ולא יועבר לאף גורם ללא אישור שלכם מתוקף אמנת חוקרים פרטיים אשר מחויבים לשמור על חיסיון מלא או לא לקבל על עצמם חקירה במידה והם מכירים את המעורבים בעניין. תהליך החקירה יכול להמשך גם מספר חומרים עד לאיסוף ראיות משכנעות מספיק בהתאם למורכבות התיק שיש לבנות בהמלצת משפטנים מומחים, אך הסבלנות תשתלם בהליך משפטי קצר ומועיל כאשר היד שלכם היא העליונה.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

עבירות אלימות במשפחה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו צוות עורכי דין המתמחים בדין הפלילי עם התמחות בעבירות אלימות בתוך המשפחה אשר יידעו להגן עליך ולקבל במיידי טיפול בכל עניין או חשד ולהוביל לסגירה מהירה של התיק.

ייצוג קטין הנחשד בעבירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

עו"ד המתמחה בדין הפלילי לקטינים מטעמנו ידע להבטיח כי הקטין יקבל את מלא הזכויות המגיעות לו ובכך להקטין באופן מרבי את הנזקים העלולים להתעורר וזאת בשאיפה להגיע למצב בו התיק הפלילי כנגד הקטין ייסגר ללא נזק.

ליווי משפטי בחקירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אל לך לחשוב כי זימון לחקירה פלילית זה עניין פשוט וכי אין צורך בהתערבות עורך דין. זימון עו"ד אינו אומר כי יש לך ממה לחשש, ההפך - משמעו כי אתה אדם נבון וכי אין בכוונתך ליפול למלכודת.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם