מאת: אלי דורון, עו"ד


משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון יוצאי רשויות מס הכנסה וגופים חוקרים אגרסיביים אחרים, להם הידע והיכולת להתמודד באופן נחרץ במגוון רחב ביותר של סכסוכים עסקיים ולהביא לך הלקוח תוצאות מהירות, אשר גם אותך יפתיעו.

משרדנו ידע ללמוד במהירות את העובדות על הנפשות הפועלות, לרכז במהירות את כל הנתונים העסקיים והחשבונאיים, להפעיל גורמים נוספים נדרשים, היה ונדרש, ובהישען על כל אלה לבנות עבורך אסטרטגיה משפטית מנצחת, כזו החושבת באופן יצירתי מחוץ לקופסא, כזו היודעת לפתור עבורך את הבעיות העסקיות ואת הסכסוך, במינימום זמן ובמינימום עלות. משרדנו טיפל ומטפל במאות סכסוכים עסקיים - הרגישות הגלומה באלה ברורה. אנו מבינים את המורכבות ואת הרגישות אם ברמה העסקית נטו, אם בהתנהלות מול הבנקים העלולים לסגור את האשראי עקב הסכסוך, אם בהתנהלות בתוך המשפחה ואם במגוון מישורים אחרים, לרבות חשיפה אל מול רשויות מס ועוד. הניסיון אותו צברנו ב-20 שנות עבודה וייצוג של מאות לקוחות עסקיים, מאפשר לנו לבנות עבורך אסטרטגיה יצירתית, חכמה ומתוחכמת האמורה לקרב אותך לעבר היעד במהירות וביעילות. המטרה שלנו היא אחת - לפתור עבורך את הבעיה מבלי להגיע לתביעות ומבלי להגיע להתדיינות משפטית ממושכת. בחלק גדול של המקרים אנו מצליחים לגרום לצד האחר להבין כי נכון וכדאי לו לפתור את הבעיה במהירות, בשקט וללא הליך משפטי. באותם מקרים, אנו מסיימים המחלוקת בדרך של הסדר או ההסכם המתיישב עם האינטרס של הלקוח. רק אם אין ברירה, נגיע לבית משפט ושם נעשה המוטל עלינו, ללא רחם, עם "דם בעיניים וסכין בין השיניים", לטובת קידום ענייך. כל ההתנהלות שלנו מולך מבוססת על דיסקרטיות וכל מטרתה היא לקדם את האינטרסים שלך בדיסקרטיות וללא דיחוי.
 

 
בקיאותנו המשפטית והחשבונאית, כמו גם הניסיון שצברנו מייצוג גופים אגרסיביים כמו חקירות מס הכנסה וגופים אחרים, עוזרת לנו להביא לך הלקוח את המענה הטוב ביותר. משרדנו מתנהל כמכונת מלחמה מהירה ומקצועית, כמו טיל רודף מטרה, נפעל בכל הכוח אל מול הגורמים הבעייתיים עד לתוצאה. לא נעצור ולא נרגע עד לכיבוש היעד, כי אין דרך אחרת - עם קבלת הטיפול נקים צוות לוחמה משפטית/חשבונאית, המורכב מעו"ד ורו"ח מקצוענים, שיפעל משפטית למען עניינך - משרדנו יעשה הכל לשם הפיכתך לעוד לקוח מרוצה של הפירמה.

נעשה הנדרש על מנת שהבעיה שלך תיפתר לשביעות רצונך המלאה. התקשר אלי עתה, אל תהסס - נפגש לכוס קפה לא מחייב ונקדם הנדרש! עו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

פירוק שותפות עסקית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

עקב משבר הקורונה, מוצאים עצמם שותפים רבים לשותפויות בחרב פפיות. מחד, קוצר ידם וירידת ההכנסות אשר מונעים הלכה למעשה את המשכה של פעילות השותפות ומאידך, החשש כי פירוק השותפות ימוטט סופית את סיכויי ההבראה של העסק ויביא לנזקים כלכלים הרסניים.

סכסוך עסקי בעסקה בינלאומית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בניהול סכסוכים עסקיים ומאבקים מסחריים הנוגעים בעסקאות בינלאומיות בהם הגורמים המסתכסכים נמצאים ביותר ממדינה אחת ברחבי העולם - לחצו כאן לפרטים.

פירוק שותפות עקב משבר הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בטיפול במחלוקות הנובעות משותפויות, הצורך בפירוק בהסכמה, פירוק בדרך של מאבק משפטי, כינוסי נכסים והסתייעות בכל כלי משפטי אחר אשר יביא לך את המבוקש.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם