מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


למשרדנו, המורכב מעורכי דין יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס, משרד הפנים ועוד, סניף בקפריסין הפועל ומנוהל באי, ונותן בין השאר מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

על צוות משרדנו נמנים גורמים המתמחים במתן סיוע לישראלים המבקשים בסיוע בכל הקשור להתנהלות אל מול הדין ומערכת המשפט הקפריסאית ו/או מול הרשויות בקפריסין היוונית. משרדנו הקפריסאי יודע לתן מענה מהיר, אמין ואיכותי לקהל לקוחותיו. במסגרת האמור, משרדנו מקדם נישואים של ישראלים המבקשים להתחתן נישואים אזרחיים. בחלק מהמקרים מקדמים אנו הליך של נישואים בין זוג יהודים המבקשים להתחתן אזרחית ובחלק אחר של המקרים מקדמים אנו הליך של נישואים בין יהודי ללא יהודי ובין לא יהודי ללא יהודי. כך יוצא שמשרדנו טיפל במגוון רחב של נישואים בין יהודים לנוצרים, בין יהודים לפיליפינים ועוד - הכל בהתאם לצרכי הלקוחות.

כאמור, צוות משרדנו יודע לתן ללקוח המבקש להתחתן בקפריסין בנישואים אזרחיים מענה חם, מקצועי ומיידי. כמו כן, ככל שנדרשת תעודת נישואים ו/או אישורים אחרים הנוגעים לנישואים מהעבר, יודע משרדנו לקדם מהלכים אל מול משרד הפנים הקפריסאי ו/או אל מול גורמים אחרים על אדמת קפריסין היוונית, הכל לטובת מתן מענה לכאלה המבקשים להתחתן נישואים אזרחיים בקפריסין ו/או כאלה אשר כבר התחתנו אזרחית בקפריסין ובחלוף השנים נדרשים הם למסמכים המאמתים את דבר הנישואים וכדומה.


היה ונדרשת עזרה, צור עמו קשר עתה ואנו נקדם ענייך ללא דיחוי!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון
054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מיסוי על השקעות בקפריסין

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו, עו"ד

ישראלים רבים פונים להשקיע את כספם בקפריסין לאור שיעורי המס הקבועים שם וכן לאור הזדמנויות עסקיות בתחומי הנדל"ן הטומנות בחובן אחוזי תשואה אטרקטיביים. מאידך, רצוי לתכנן מראש את מבנה הפעילות והחזקות במקרה בו מתקיימת השקעה בקפריסין על ידי תושבי ישראל וזאת על מנת להימנע מחבות מס גבוהה.

עסקאות נדל"ן בקפריסין היוונית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו ידע להציע לך הישראלי כיצד בדיוק לבצע את העסקה - האם לרכוש את הנכס באופן פרטי, האם לרכוש הנכס באמצעות חברה קפריסאית, האם לרכוש את הנכס באמצעות חברה ישראלית המחזיקה חברת בת בקפריסין ועוד.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם