מאת: אלי דורון, עו"ד


ייצוג עובדים הנחשדים בעבירה של גניבה ממעביד

עובדים רבים, אשר עבדו שנים רבות במקומות עבודה כאלה או אחרים, פרטיים או ציבוריים, במסירות ובנאמנות חסרת פשרות תוך שמירה על מערכת יחסים נפלאה עם המעבידים שלהם ואף מעבר לכך - מוצאים את עצמם לא אחת, ללא כל התראה מוקדמת, בפני חשדות הזויות הקשורות בגניבה ממעביד.
 
לפעמים התלונה מגיעה באמצעות המעביד או מטעם עורך הדין שלו ולפעמים ההאשמות מועברות על ידיו למשטרה או לחוקר פרטי ואלה מנסים פועלם כנגד העובד. הטעמים לכך שלפתע עובד מוצא עצמו נאלץ להתמודד עם חשדות שכאלה מגוונות - לפעמים מבוססות הן על נוהג עבודה כזה או אחר, במסגרתו לדוגמא העובד היה מורשה לחתום על מסמכים או לבצע פעולות בנקאיות ולפתע המעביד, משיקולים שלו, "שוכח" מאותן הבנות ומחליט לראות את כל ההתנהלות של המעביד כפלילית; לפעמים מקור הטענות הוא בהרעה במצב הכלכלי של המעביד ו/או ברצון של המעביד לפטר את אותו עובד אם משיקולים עניינים ואם משיקולים לא עניינים; לפעמים צופה המעביד כי העובד רוצה לתבוע אותו ולכן מקדים הוא תרופה למכה; במקרים אחרים, יוצא כי דווקא המעביד הוא זה שביצע עבירות מס / העלים כספים / גנב משותפים וכו' ועתה "עלו עליו" או שהוא חושש שיעלו עליו ולכן חושב להפיל את כל שאירע על אותו עובד נאמן שפעל למענו.
 
בשורה התחתונה, הסיבות לייחוס האשמות שכאלה כנגד עובדים הן רבות ומגוונות, יכולות להתעורר במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי, ובכל מקרה פוטנציאל הסיכון שגלום בהן גדול, מה שמחייב טיפול משפטי מיידי, מסור ומקצועי לטובת נטרול כל חשיפה. יש לקחת בחשבון כי לפעמים למעביד קל מאוד לזרוק את האשמה על העובד בפרט ביודעו כי לעובד, בחלק מהמקרים, אין את הכספים לטובת קבלת ייצוג ו/או מענה משפטי הולם. מה שברור הוא כי על העובד לקבל הגנה משפטית מיידית וכאן אנו יודעים להיכנס לתמונה ולסייע ממש. הלכה למעשה, על העובד לפנות לייעוץ משפטי מייד עם השמע טענה שכזו כלפיו, גם אם לא באופן פורמאלי. גם אם העובד שמע על המיוחס לו מעובד אחר ו/או גורם אחר במקום העבודה ועדיין לא נפתחה כל חקירה, חשוב כבר אז לקבל את המענה. ככל שעו"ד מטעמנו יכנס לתמונה יותר מהר, כך יקל עלינו להגן עליך ולהוכיח את חפותך!
 

כיצד נוכל לסייע לך בתרחישים שכאלו?

משרדנו מורכב מסוללת עורכי דין מומחים בעבירות פליליות כלכליות, בתחום של גניבה ממעביד ועבירות קשורות אחרות. משרדנו מורכב מעו"ד בעלי עשרות שנות ניסיון, יוצאי רשויות המס, יוצאי משרד המשפטים ויוצאי משרד האוצר. משרדנו מורגל בעבודה מול גופים חוקרים ומשכך יש לו את הידע והניסיון לטפל בטענות קשות בדבר גניבה ממעביד. אנו יודעים כיצד לטפל בבעיה ולסיימה לטובת לקוח המשרד במינימום זמן ובמינימום כסף. משרדנו יידע לנתח את המצב במהירות, להבין מהן הראיות העומדות לחובת הלקוח העובד ובהתאם לכך לבנות עבורו אסטרטגיה משפטית מנצחת. יובהר כי משרדנו יודע לסייע גם במקרים בהם העובד לא היה טהור - בהקשר זה יצוין כי בחלק גדול מהמקרים בהם אנחנו מטפלים, רואים אנו כי המעסיק עשה "יד אחת" עם העובד ו/או שלעובד יש מידע רב על פעילות לא חוקית של המעביד. אנו יודעים לקחת את כל הנתונים, גם במקרים הקשים יותר, ובמגבלות הקבועות בחוק לגבש אסטרטגיה אשר תסיים את הפרשה באופן חכם ומהיר ככל שניתן. מיותר לציין כי בחלק גדול מהמקרים גם למעביד יש אינטרס לסיים את הפרשה בשקט בתוך כותלי העסק. לפעמים מאידך, כאשר מדובר במעביד ממשלתי, מתעוררות לא אחת בעיות הקשורות בפוליטיקה פנימית, מכרזים, סכסוכים או מלחמות בתוך הארגון ועוד ועוד - גם בתחום זה יש לנו ניסיון רב.

 

אנו נדע כיצד לעזור לך תוך מתן יחס מיידי, חם ודיסקרטי - המצוקה מובנת, ההשלכות הפליליות והאזרחיות ברורות, התפקיד שלנו הוא לגרום לך לנהל את המשבר ולא לתת למשבר לנהל אותנו. התקשר עתה לעו"ד אלי דורון, נקיים פגישה לא מחייבת ונביא לקידום מהיר של המצב עד לכדי פתרון. אתה לא הראשון וגם לא האחרון והנטל להוכיח כי אכן פעלת פלילית גבוה מאוד והוא חל על המעביד או על המשטרה - לא עליך, לכן אסור לך למסור גרסה לפני שאתה לא יושב עמנו!

 

לקביעת פגישה מיידית ולא מחייבת עם עו"ד אלי דורון, חייג עכשיו: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 3 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייצוג קטין הנחשד בעבירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

עו"ד המתמחה בדין הפלילי לקטינים מטעמנו ידע להבטיח כי הקטין יקבל את מלא הזכויות המגיעות לו ובכך להקטין באופן מרבי את הנזקים העלולים להתעורר וזאת בשאיפה להגיע למצב בו התיק הפלילי כנגד הקטין ייסגר ללא נזק.

ליווי משפטי בחקירה פלילית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

אל לך לחשוב כי זימון לחקירה פלילית זה עניין פשוט וכי אין צורך בהתערבות עורך דין. זימון עו"ד אינו אומר כי יש לך ממה לחשש, ההפך - משמעו כי אתה אדם נבון וכי אין בכוונתך ליפול למלכודת.

הגנה משפטית כנגד הטרדה מינית ברשת האינטרנט

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); ליאור קרשס, משפטנית

למשרדנו הידע והניסיון לסייע למי שנפגע מהפצת תמונותיו גם בהגשת תביעה אזרחית כנגד הפוגע על מנת להבטיח פיצוי הולם, וכן בהגשת התביעה ובכל ההליכים הפליליים כנגד הפוגע.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם