חושב/ת על גירושין? מחלקת המשפחה של משרדנו לשירותך
גירושים הינם הליך לא נעים - מדובר בהליך שנכון יהיה לנקוט בו רק אם באמת אין ברירה. השאיפה צריכה להיות שמירה על המשפחה וניסיון ממשי לתקן את הניתן ולהימנע מהליך זה. רק אם באמת הגעתם למסקנה לפיה "הגיעו מים עד נפש" וכי אין בנמצא אפשרות לתקן הפגום, נכון לבחון בזהירות את האמור ולקדם הליך גירושין. הליך זה הינו הליך המורכב הן מאספקטים משפחתיים רגישים - במיוחד כשיש ילדים והן מאספקטים כלכליים.
 
הליך הגירושים מתחלק לשני חלקים מרכזיים:
1. החלק משפחתי - אופן הטיפול בילדים, חזקה ומשמורת, מזונות, מדור, חינוך וכל המתחייב מכך.
2. החלק הקנייני - חלוקת הנכסים, הכספים ו/או החובות שהצטברו במהלך החיים המשותפים. 

משמע עסקינן במהלך מורכב מאוד, במהלך המחייב מחשבה תחילה, תוך נטרול אמוציות. יש לפעול מהראש ולא מהבטן - מדובר במהלך המחייב הערכות ותחכום משפטי, פסיכולוגי וחשבונאי / כלכלי.
ברור כי יש בנמצא צורך בבניית המהלך בליווי עו"ד גירושין מבעוד מועד וזאת על מנת להבטיח כי המתחייב לביצוע יבוצע בצורה המתיישבת עם האינטרסים שלך. בעניין זה יש לקחת בחשבון כי שורה ארוכה של פעולות ניתן לבצע רק וכל עוד הצד האחר לא יודע ההחלטה להתגרש ובכלל זה, הקלטת בן הזוג ו/או בני משפחה או אחרים, ארגון וביצוע מהלכים קניינים, איתור מסמכים, תיעוד ראיות ועוד.
 
גירושין וחלוקת ההון המשותף בהסכמה וללא מלחמות משפטיות עם גישור משפטי הוגן של עו"ד בין הצדדים
למחלקת המשפחה של משרדנו, המורכבת ממבחר עורכי דין לענייני גירושין ומשפחה, רו"ח וכלכלנים הידע, הניסיון והיכולת לסייע לזוגות הפונים למשרדנו במשותף ומבקשים להתגרש בהסכמה, להגיע, ברגישות ובהגינות מתחייבת, להסכם הפרדות הוגן, חכם ונוח, כזה המגשר בין הפערים, כזה הלוקח בחשבון את האינטרסים והרגישויות של שני הצדדים וכזה שבסופו של יום - מביא את הקשר לידי סיום מכובד, נטול משקעים, תוך הבטחת זכויות שני הצדדים ופגיעה מינימאלית בילדי בני הזוג. דווקא ניסיונה הרב של המחלקה בניהול מאבקים משפטיים, בשילוב עם בקיאותה הכלכלית והחשבונאית של המחלקה, הם אלה המסייעים לנו לגשר בין הפערים, לקרב בין העמדות ולהביא את הצדדים, במהירות אפשרית ובמינימום עלות לעבר היעד. יודגש כי במקרה בו הצדדים המתגרשים לא מגיעים, בסופו של יום, לכדי הסכם סופי, אזי משרדנו יהיה מנוע מלייצג את מי מהצדדים כנגד הצד האחר ובאותה מידה – משרדנו יהיה מנוע מלעשות שימוש במידע שהובא לידיעתו במסגרת הליך זה.

במסגרת הליך גירושין בהסכמה, משרדנו משמש כעו"ד גירושין של שני הצדדים, נאמנותו נתונה לשני הצדדים ושאיפתו היא לדאוג לשניהם ולאפשר לכל אחד מהם להמשיך בחייו במקסימום שלווה, על כל הכרוך והמשתמע מכך. לא כל זוג מסוגל להביא את עצמו למצב בו הוא מחליט עצמאית ומראש לפנות במשותף לעורך דין גירושים אשר יפעל בשם השניים לטובת פירוק הבית המשותף וזאת ממגוון רחב של טעמים. אלו הבוחרים בערוץ זה, יזכו ממשרדנו לטיפול משפטי איכותי, מהשורה הראשונה, כזה הלוקח בחשבון את מלוא האספקטים המשפחתיים, המשפטים והכלכליים/חשבונאיים כאחד.
 
עו"ד גירושין מנוסה ואסטרטגיה משפטית מתאימה לצידך, לאורך כל הדרך
למחלקת דיני המשפחה של משרדנו מאות לקוחות מרוצים, אשר הטיפול בעניינם הושלם לשביעות רצונם. המחלקה תדע לבנות עבורך את האסטרטגיה המשפטית וללוות אותך עד להגעתך ליעד, בעדינות, ברגישות ובנחרצות. יודגש כי חשוב שמשרדנו יכנס לתמונה כבר בשלבים המוקדמים, בשלב גיבוש ההחלטה, וזאת על מנת למנוע טעויות או נזקים בלתי הפיכים. הכניסה של מחלקתנו לתמונה תהא דיסקרטית - נבנה הנדרש ביחד אתך, עד לשלב המתאים, נבחן אתך את כל המתחייב, ורק במועד הנכון, כשכל הראיות בידינו והאסטרטגיה שלנו מגובשת ומתוכננת כמבצע צבאי של יחידת עילית  – נצא לאור.

המטרה שלנו, היא המטרה שלך - המטרה היא לסיים ההליכים במהירות, עם מינימום נזק, מינימום פגיעה בילדים או בני משפחה אחרים, תוך שמירה עליך ועל זכויותיך. 
התקשר/י לטובת תיאום פגישה דיסקרטית: 054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

סכסוך עסקי בתוך המשפחה

משרדנו מתמחה בייצוג בנים או בנות הנתונים בסכסוך עסקי עם מי מהוריהם, אביהם ו/או אמם, וזאת באמצעות סיוע מקצועי של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, לחצו כאן לפרטים.

עורך דין לגירושין עקב בגידה

ייצוג נשים המגלות כי הבעל בוגד בהן, לטובת בניית אסטרטגיה והערכות לגירושין בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה בגירושין, פירוק, שיתוף ושמירה על זכויות האישה.

סכסוך בין אחים

משרדנו יודע לטפל במקרים סבוכים שכאלה ולבחון את המצב דרך משקפיים משפטיות וחשבונאיות זהירות, כאלה היודעות לאתר את הבעיה ולפתור אותה נכון.

חיים משותפים

משרדנו מתמחה בליווי בני זוג בהם אזרח זר ואזרח או בעל רישיון לישיבת קבע בישראל, המקיימים חיים משותפים ללא נישואין (ידועים בציבור), לרבות בני זוג מאותו מין שנישאו או שמקיימים חיים משותפים ללא נישואין.

דרישה לשינוי הסכם משמורת

אף פעם לא מאוחר לדרוש משמורת משותפת ולגברים גרושים יש אפשרות לזכות במשמורת משותפת על ילדם, גם במצבים בהם הסכימו מלכתחילה אחרת במסגרת הסכם הגירושין.

הליך גירושין - השלבים המרכזיים בדרך

מדי שנה מתגרשים בישראל אלפי זוגות. לאור המציאות הנוכחית, שבה דומה שמספר המתגרשים רק הולך ועולה, עולה גם החשיבות של ניהול נכון של תהליך הפרידה עצמו. לעתים ישנה אפשרות לנהל את הסכסוך בצורה מכובדת, ולהגיע להסכם מתוך הבנה. עם זאת, לעתים קרובות יותר קיימת נטייה לוחמנית, שמתקשה לראות את הצד השני.

רישום מכר על פי צוואה

האם ירושה היא עסקת מכר? סיקור מיוחד בענייני רישום הנכס בטאבו, העברת נכס בירושה - האם מדובר בעיסקה פטורה ממס שבח, או שמא מדובר במס נדחה?

חשיבות עריכת הסכם יחסי ממון

שני מסלולים עיקריים לחלוקת רכוש קיימים במשפט הישראלי הנקבעים על פי מועד נישואי בני הזוג. עניינם של זוגות הנישאו לפני שנת 1974 יידון על פי "חזקת השיתוף בנכסים" כפי שהתפתחה בפסיקת בתי המשפט בישראל.

מעמד אישי: פירוק שיתוף בין בני זוג

הסמכות לדון בענייני הרכוש בין בני זוג הינה מקבילה לבית המשפט לענייני משפחה ולביה"ד הרבני כאשר הסמכות תיקבע על פי מרוץ הסמכויות - לכל "שיטה" לחלוקת הרכוש ישנם חריגים ופסיקה ענפה בנושא, וכי בסופו של יום כל מקרה ייבחן לגופו ועל פי נתוניו הספציפיים.

צו הגנה מכוח החוק למניעת אלימות במשפחה

במסגרת צו ההגנה, בסמכותה של הערכאה השיפוטית להשתמש באמצעים דרסטיים: להרחיק אדם ממקום מגוריו של בן משפחתו המוגן או לאסור עליו להימצא במרחק מסוים ממקום המגורים, אף אם יש לאדם זה זכות כלשהי בבית או בדירה הנ"ל; לאסור על אדם להטריד את בן משפחתו בכל דרך ובכל מקום ולאסור על אדם לפעול בכל דרך המונעת או מקשה על שימוש בנכס המשמש כדין את בן משפחתו אף אם יש לו זכות כלשהי בנכס; להורות לאדם המחויב בצו (לאחר קבלת תסקיר מפקיד סעד) לייתן התחייבות שיקבל טיפול מגורם שיקבע על ידי בית המשפט.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם