ליווי משפטי/עסקי עבור יזמים ישראלים המבקשים להקים עסק בהונגריה

אנשי עסקים ישראליים רבים מבינים היום יותר מבעבר כי הגיעה העת לפרוץ את חומות המדינה הישראלית ולצאת לפעילות עסקית מחוץ לגבולות מדינת ישראל ובמקרים רבים המדינה המתאימה היא - הונגריה​.

ישראלים רבים מבינים כי למדינת ישראל יש את המגבלות שלה, בעוד פריצה למדינות אחרות מחוץ לישראל כמו הונגריה, עשויה לחשוף אותם לקהל יעד חדש ולהזדמנויות עסקיות ומהלכים עסקיים חדשים בקנה מידה גדול, כזה השונה באופן מהותי מזה הישראלי. בהקשר זה ניתן למצוא ישראלים להם פעילות מצליחה בישראל, אותה הם מבקשים להרחיב או להעתיק לגבולות הונגריה ויש כאלה להם רעיון עסקי אשר לדעתם יכול ויתאים למדינות חוץ-ישראליות כמו הונגריה, אולי יותר מאשר למדינות ישראליות ומשכך, נכון יהיה להקים את אותן פעילויות מחוץ לישראל.

למה הונגריה?

יש המבינים כי למרות היציבות הכלכלית של מדינת ישראל, נכון יהיה שלא להניח את כל ה-"ביצים בסל אחד" וכי נכון יהיה לייצר מקור הכנסות נוסף במדינת הונגריה, אותו ימקמו מחוץ לגבולות מדינת ישראל כך שגם אם ישראל תעבור טלטלה כלכלית או חלילה וחס בעיה ביטחונית ו/או כל בעיה אחרת, הפעילות המקבילה שבהונגריה תוכל להניב את התוצאה ולאזן את התוצאה הכוללת, מה שיבטיח יציבות מיוחלת. יתרה מזאת, ישראלים רבים מבינים כי הקמת עסק בהונגריה, יאפשר גישה ללקוחות חדשים, לרבות ללקוחות הונגריים או אחרים, שנכון להיום מעדיפים שלא לעבוד עם גורם ישראלי. מצב דברים זה, לרבות שיקולים עסקיים אחרים, מביא ישראלים רבים להחלטה לפיה נכון וראוי להקים עסק באירופה ואם באירופה אזי בהונגריה.

ישראלים רבים מעדיפים להקים עסק בהונגריה משורה של שיקולים כלכליים הקשורים במנטאליות של המקומיים, תנאים גיאוגרפיים, שפה, השתייכות המדינה לאיחוד האירופאי וכן הפוטנציאל העסקי הקיים במדינה, היות והמדינה צד לאמנות למניעת כפל מס והסכמי סחר עם מדינות רבות ומסיבות רבות נוספות. לאותם ישראלים, המבקשים להקים עסק בהונגריה, משרדנו המכיל דסק הונגרי מיוחד ישמח להעניק מענה מלא, אם ברמה המשפטית ואם ברמה המסחרית.

כיצד אנחנו יכולים לסייע?

משרדנו ידע לתן ליזם הישראלי המבקש להקים עסק בהונגריה, מעטפת משפטית ומסחרית הכוללת הן את בדיקת הכדאיות העסקית בשלבים הראשונים של המהלך וכן תכנון המס הנדרש, עריכת הסכמים, הקמת מבנה בין-לאומי שיאפשר לו לעבוד בחוקיות ובשקיפות בהונגריה והן מענה מסחרי הונגרי, שיכלול חיבורים עסקיים על אדמת הונגריה, ליווי מול המערכת הבנקאית ההונגרית, איתור נכסים בהונגריה, איתור עובדים בהונגריה, התקשרות עם נותני שירותים מקומיים הונגריים ועוד.

את המענה המשפטי נעניק ללקוח ממשרדנו, משרד המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, אשר לו ניסיון רב בייצוג יזמים המבקשים להתנהל מחוץ לישראל. את הייעוץ והליווי העסקי יידע משרדנו לתן ליזם באמצעות דסק הונגרי מיוחד אשר ידע לבצע עבור הלקוח בדיקות מוקדמות על אדמת הונגריה, לבחון כדאיות עסקית על פי המצב הנתון בהונגריה, לאתר עבורו עסקאות, נכסים ואנשים וכן יידע לעשות כל שנדרש, יד ביד עם היזם הישראלי על מנת להרים את הפרוייקט ההונגרי ולהוציאו אל הפועל ובכלל זה להפעיל עו"ד הונגרים מטעם משרדנו לטובת בחינת הדין ההונגרי, רגולציה הונגרית וכדומה. כך יוצא כי משרדנו שבישראל ביחד עם עו"ד הונגרים מטעמנו ואנשי מקצוע הונגרים נוספים אותם נדרש לטובת מתן מענה ישראלי-הונגרי וכל אלה ביחד יפעלו לטובת הוצאת המיזם אל הפועל על אדמת הונגריה בצורה מהירה, נקייה, חוקית ורווחית.

אנו נדע לפעול בשמך לטובת הוצאת המיזם ההונגרי אל הפועל!
התקשר אלי עתה, עו"ד אלי דורון: 054-251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

רכישה / מכירת נדל"ן בהונגריה

רוכש או מוכר שאינו מעוניין או אינו מסוגל להגיע להונגריה לשם חתימה על מסמכי העסקה, יכול לחתום על המסמכים בשגרירות הונגריה בישראל או לחתום בפני ..

שיטת המס בהונגריה

הונגריה הינה כר פורה להשקעות ולהקמת חברות, זאת במיוחד עקב שיטת המס הנוחה, אשר טומנת בחובה פוטנציאל לרווחים ולחיסכון בהוצאות.

אמנת המס ישראל-הונגריה והרפורמה ההונגרית

במסגרת מחויבותה של ממשלת הונגריה לייעול הליכים עסקיים והגברת התחרותיות במשק, חברות אשר מקימות את עסקיהם או מתרחבות בהונגריה נהנות מתמריצים, סובסידיות והטבות מסוגים שונים, כגון:

נדל"ן בהונגריה - יחידים והיבטי מיסוי

אפשר לחלק את המשקיעים בשוק הנדל"ן בהונגריה לשתי קבוצות. הרי יש נפקות לאבחון בין אלה שיש להם אזרחות לבין אלה המהווים אזרחי מדינה אחרת ובעיניהם הונגריה יעד אטרקטיבי להשחלת כספיהם לתוך קרקעיה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.