ליווי משפטי/עסקי של יזמים ישראלים המבקשים להקים עסק בקפריסין היוונית

אנשי עסקים ישראליים רבים מבינים היום יותר מבעבר כי הגיעה העת לפרוץ את חומות המדינה הישראלית ולצאת לפעילות עסקית מחוץ לגבולות מדינת ישראל ובמקרים רבים המדינה המתאימה היא - קפריסין.

ישראלים רבים מבינים כי למדינת ישראל יש את המגבלות שלה, בעוד פריצה למדינות אחרות מחוץ לישראל כמו קפריסין, עשויה לחשוף אותם לקהל יעד חדש ולהזדמנויות עסקיות ומהלכים עסקיים חדשים בקנה מידה גדול, כזה השונה באופן מהותי מזה הישראלי. בהקשר זה ניתן למצוא ישראלים להם פעילות מצליחה בישראל, אותה הם מבקשים להרחיב או להעתיק לגבולות קפריסין ויש כאלה להם רעיון עסקי אשר לדעתם יכול ויתאים למדינות חוץ-ישראליות כמו קפריסין, אולי יותר מאשר למדינות ישראליות ומשכך, נכון יהיה להקים את אותן פעילויות מחוץ לישראל.

למה קפריסין?

יש המבינים כי למרות היציבות הכלכלית של מדינת ישראל, נכון יהיה שלא להניח את כל ה-"ביצים בסל אחד" וכי נכון יהיה לייצר מקור הכנסות נוסף במדינת קפריסין, אותו ימקמו מחוץ לגבולות מדינת ישראל כך שגם אם ישראל תעבור טלטלה כלכלית או חלילה וחס בעיה ביטחונית ו/או כל בעיה אחרת, הפעילות המקבילה שבקפריסין תוכל להניב את התוצאה ולאזן את התוצאה הכוללת, מה שיבטיח יציבות מיוחלת.

יתרה מזאת, ישראלים רבים מבינים כי הקמת עסק בקפריסין, יאפשר גישה ללקוחות חדשים, לרבות ללקוחות קפריסאיים או אחרים, שנכון להיום מעדיפים שלא לעבוד עם גורם ישראלי. מצב דברים זה, לרבות שיקולים עסקיים אחרים, מביא ישראלים רבים להחלטה לפיה נכון וראוי להקים עסק באירופה ואם באירופה, אזי בקפריסין.

ישראלים רבים מעדיפים להקים עסק בקפריסין משורה של שיקולים כלכליים הקשורים במנטאליות של המקומיים, תנאים גיאוגרפיים, שפה, השתייכות המדינה לאיחוד האירופאי וכן הפוטנציאל העסקי הקיים במדינה, היות והמדינה צד לאמנות למניעת כפל מס והסכמי סחר עם מדינות רבות ומסיבות רבות נוספות. לאותם ישראלים, המבקשים להקים עסק בקפריסין, משרדנו שבישראל וסניף משרדנו שבקפריסין ישמח להעניק מענה מלא, אם ברמה המשפטית ואם ברמה המסחרית.

כיצד אנחנו יכולים לסייע?

משרדנו ידע לתן ליזם הישראלי המבקש להקים עסק בקפריסין, מעטפת משפטית ומסחרית הכוללת הן את בדיקת הכדאיות העסקית בשלבים הראשונים של המהלך וכן תכנון המס הנדרש, עריכת הסכמים, הקמת מבנה בין-לאומי שיאפשר לו לעבוד בחוקיות ובשקיפות בקפריסין והן מענה מסחרי קפריסאי, שיכלול חיבורים עסקיים על אדמת קפריסין היוונית, ליווי מול המערכת הבנקאית הקפריסאית, איתור נכסים בקפריסין, איתור עובדים בקפריסין, התקשרות עם נותני שירותים מקומיים קפריסאיים ועוד.

את המענה המשפטי נעניק ללקוח ממשרדנו שבישראל, משרד המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, אשר לו ניסיון רב בייצוג יזמים המבקשים להתנהל מחוץ לישראל. את הייעוץ והליווי העסקי יידע משרדנו לתן ליזם באמצעות נציגנו על אדמת קפריסין, אשר ידע לבצע עבור הלקוח בדיקות מוקדמות על אדמת קפריסין, לבחון כדאיות עסקית על פי המצב הנתון בקפריסין, לאתר עבורו עסקאות, נכסים ואנשים וכן יידע לעשות כל שנדרש, יד ביד עם היזם הישראלי על מנת להרים את הפרוייקט הקפריסאי ולהוציאו אל הפועל ובכלל זה להפעיל עו"ד קפריסאיים מטעם משרדנו לטובת בחינת הדין הקפריסאי, רגולציה קפריסאית וכדומה.

כך יוצא כי משרדנו שבישראל וסניף משרדנו שבקפריסין, יחדיו, יפעלו בתיאום ובשיתוף פעולה מלא, ביחד עם עו"ד קפריסאיים מטעמנו ואנשי מקצוע קפריסאיים נוספים אותם נדרש לטובת מתן מענה ישראלי-קפריסאי וכל אלה ביחד יפעלו לטובת הוצאת המיזם אל הפועל על אדמת קפריסין, בצורה מהירה, נקייה, חוקית ורווחית.

אנו נדע לפעול בשמך לטובת הוצאת המיזם הקפריסאי אל הפועל!
התקשר אלי עתה, עו"ד אלי דורון:
 054-4251054

 

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

מידע מקצועי

הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד.

מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.

נישואים בקפריסין והמצאת אישורים קשורים

סניף משרדנו שבקפריסין, הפועל ומנוהל מקפריסין, נותן ,בין השאר, מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים, מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה – מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

מיסוי על השקעות בקפריסין

ישראלים רבים פונים להשקיע את כספם בקפריסין לאור שיעורי המס הקבועים שם וכן לאור הזדמנויות עסקיות בתחומי הנדל"ן הטומנות בחובן אחוזי תשואה אטרקטיביים. מאידך, רצוי לתכנן מראש את מבנה הפעילות והחזקות במקרה בו מתקיימת השקעה בקפריסין על ידי תושבי ישראל וזאת על מנת להימנע מחבות מס גבוהה.

עסקאות נדל"ן בקפריסין היוונית

משרדנו ידע להציע לך הישראלי כיצד בדיוק לבצע את העסקה - האם לרכוש את הנכס באופן פרטי, האם לרכוש הנכס באמצעות חברה קפריסאית, האם לרכוש את הנכס באמצעות חברה ישראלית המחזיקה חברת בת בקפריסין ועוד.

ליווי משפטי על אדמת קפריסין

משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי.

ישראלים עטים על שוק הנדל"ן הקפריסאי

מיקומו של האי הקפריסאי, קרבתו לישראל, היותה של קפריסין מרכז עסקי בינלאומי פופולרי, מדיניות המס האטרקטיבית, מזג האוויר הנוח, השתייכותה של המדינה לאיחוד האירופי ומעל לכל – היצע מרשים של נכסי נדל"ן במחירים אטרקטיביים במיוחד אשר ערכם ממשיך להאמיר בקצב מרשים לאורך השנים האחרונות, מבססים את קפריסין כיעד פופולרי עבור ישראלים המחפשים השקעות בענף הנדל"ן.

שיטת המס בקפריסין

סיקור מיוחד אודות שיטות המיסוי השונות המונהגות באי השכן קפריסין - מיסוי חברות, מיסוי יחידים, כללי ניכוי מס במקור, דיבידנדים, ריבית, תמלוגים ומס ערך מוסף.

עידכונים בדיני החברות ודיני המס בקפריסין

באוגוסט 2011 התקבלו בפרלמנט הקפריסאי מספר תיקונים לדיני החברות, חוק מס ההכנסה וכן חוק ה- Special Defence Contribution Tax, אשר נועדו להגדיל את הכנסות המדינה ממיסים. עיקרי התיקונים יפורטו להלן:

תיקוני חקיקה בתחום המסים בקפריסין

במטרה להאיץ את הצמיחה במשק ולמשוך השקעות זרות, הציעה ממשלת קפריסין רפורמה מקיפה בתחום המסים. שינויי החקיקה המוצעים הינם חיוביים מאוד מבחינת משקיעים מכל רחבי העולם שיבחרו לבצע פעילות עסקית באמצעות חברות קפריסאיות, וצפויים ליצור דינמיקה חדשה באי.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.