שרון  גולדנברג

שרון גולדנברג

רו"ח, מחלקת שיקום כלכלי וחדלות פרעון
בעלת ניסיון רב בניהול כספים, תהליכים של שיקום כלכלי והתייעלות. רו"ח שרון גולדנברג כיהנה כסמנכ"ל כספים וכמנהלת כספים במספר חברות.
בודקת שכר מוסמכת, מנוסה מאוד בבדיקות שכר תקופתיות לחברות המזמינות שירותים מחברות קבלן ובכתיבת חוות דעת עבור משרד העבודה בביקורת לאחר ליקויים על פי החוק להגברת האכיפה של דיני העבודה.
בעלת ידע מקיף בשירותים פיננסיים לחברות ובכללם: בניית תקציב וסימולטורים יישומיים לתרחישים שונים ליצירת תחזיות וקבלת נתונים בחיתוכים שונים, תמחור מוצרים והגדרת תמהיל נכון ליצירת רווח מקסימלי, שיפור תהליכי עבודה וכתיבת נהלי עבודה להגברת הבקרה ושיפור רווחיות, ניהול תזרים מזומנים וקשר עם הבנקים, אפיון מערכת BI ליצירת דשבורד ניהולי עם כל המידע שמנהלים רוצים וצריכים בזמינות ובפשטות, דוחות ניהוליים, התמחות בניהול רשתות מבוזרות גיאוגרפית.

תחומי התמחות:
שיקום כלכלי
יעוץ פיננסי עסקי
בדיקות שכר

השכלה:
רשיון רו"ח משנת 1998
רשיון בודק שכר משנת 2018
 
פרטים ליצירת קשר

sharon.g@dtkgg.com

חזרה אל הצוות המשפטיחזרה אל הצוות המשפטי

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.