מאת:


ייצוג ישראלים שהסתבכו בפלילים בארה"ב בסיוע עו"ד פלילי אמריקאי ועו"ד פלילי ישראלי

ישראלים רבים מסתבכים בארצות הברית בפלילים - חלקם נעצרים, נחקרים, מועמדים לדין ולצערנו לפעמים גם נענשים ונכנסים לכלא. בחלק גדול מהמקרים מדובר בבני נוער שטסו לארה"ב לטובת עבודה ו/או לטובת טיול או מטרה אחרת ובחלק אחר של המקרים מדובר בישראלים אשר החליטו לעבור לארה"ב ולמצוא שם את ייעודם, עם או בלי בת זוג. לפעמים טסים הם לטייל, לפעמים נוסעים לעבוד ולפעמים נוסעים בכדי להישאר. חלקם עושים זאת בצורה מסודרת, מקבלים אשרות עבודה וכדומה וחלקם האחר מתנהלים בצורה בלתי חוקית.
 
ארה"ב הינה מעצמה גדולה ומורכבת, הדין הפלילי בה שונה במידה רבה מזה שבישראל - האכיפה שם קשה ולפעמים אגרסיבית, תלונות נבחנות במיידי ולא אחת למשטרה אפס סבלנות בכל הקשור להתנהלות של ישראלים ו/או מקומיים אחרים. כך יוצא שישראלים רבים מסתבכים בארה"ב עם המשטרה, עם רשות המס, הרשות להלבנת הון, מחלק הסמים ועם גופים אחרים, כאשר בחלק מהמקרים מדובר באירוע נקודתי ולפעמים מדובר בהסתבכות המבוססות על הליך חקירתי של  גורמי אכיפת החוק בארה"ב. יוצא, לא אחת, כי משפחה בישראל מקבלת פנייה טלפונית בהולה, ישירות מארה"ב, שם נמצא בן, בעל או קרוב אחר, אשר נעצר על ידי המשטרה או גורמים אחרים בחשד לביצוע עבירה פלילית בארה"ב, מה שאומר כי יש בנמצא צורך בעורך דין פלילי אמריקאי בבהילות, עו"ד אשר יידע לקבל במיידי את הטיפול ולעזור לאותו ישראלים, לייעץ במקום, לשחרר ממעצר ואם נדרש ללוות עד לפתרון הבעיה על הצד הטוב ביותר - החיבור לעו"ד פלילי אמריקאי נדרש במקום וללא דיחוי קריטי, נזק שיכול להיווצר במיידי ללא ליווי משפטי הוא גדול ובלתי הפיך.
 

כיצד אנחנו יכולים לסייע במקרים שכאלו?

כאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו שבישראל המורכב מעורכי דין ישראליים יוצאי רשויות אכיפת החוק ועורכי דין אמריקאיים, על קישוריו לארה"ב ולעו"ד המתמחים בדין הפלילי הנמצאים דרך קבע בארה"ב. למשרדנו שבישראל עו"ד המתמחים בדין הפלילי, עו"ד אמריקאיים וכן מערך של חיבורים לעו"ד פלילים אמריקאים המורגלים לעבוד עם משרדנו לטובת מתן מענה מיידי לכל ישראלי שמסתבך בפלילים בארה"ב.
 
לטובת האמור צוות משרדנו הישראלי עומד קשוב לטובת המשפחות בישראל, מקבל במיידי את המידע ומקבל פיקוד מיידי על המשבר והטיפול בו. משרדנו יודע לפעול במיידי לטובת הבנת הבעיה הפלילית, קטנה או גדולה, לצוות עו"ד אמריקאי מטעם משרדנו לצוות, העברת כל המידע הנדרש וליווי לעו"ד הפלילי האמריקאי הנמצא בארה"ב והמשפחה הישראלית ו/או האמריקאית, עד להשלמת הנדרש, עד לצמצום הנזק ונטרול הבעיה. משרדנו מבין היטב את המצוקה בה נתונה משפחה עת נודע לה על כך שבן משפחה או קרוב אחר בארה"ב צריך במיידי עורך דין פלילי אמריקאי עליו יוכל הוא לסמוך. יתרה מזאת, למשרדנו ברור כי העו"ד הפלילי האמריקאי, לטובת הצלחה, חייב לקבל במיידי את כל המידע בשפה המשפטית לצד כל הנתונים ולקדם מענה ביחד עם עו"ד ישראלי ועו"ד אמריקאי, כשאלה יודעים לחמש את העו"ד הפלילי האמריקאי בכל המידע הנדרש לטובת התמודדות עם הבעיה. המטרה שלנו היא לסיים את ההסתבכות המשפטית הפלילית במהירות ובחלק גדול מהמקרים אכן ניתן לעשות כן. בחלק אחר של המקרים, יש בנמצא צורך לעבוד על המקרה תקופה ארוכה יותר ובמקרה כזה אנו מקימים צוות של עו"ד פליליים אמריקאי-ישראלי והשניים ביחד מקדמים הכל לטובת הצלחת הלקוח. אנו עושים הכל לטובת המשפחה ולטובת הלקוח הישראלי שנעצר או הסתבך בארה"ב. ברור כי יש בנמצא חשיבות מכרעת להפקיד את המשימה רק בידיים של עו"ד מקצועי בארצות הברית המתאים למשימה ואשר עליו ניתן לסמוך.
 
אנו מתמחים בתחום, אנו יודעים לעזור ולטפל בבעיה פלילית בארה"ב ללא דיחוי - אנו יודעים כיצד לקבל טיפול במשבר ולהביאו לידי סיום אופטימאלי. אנו יודעים ומבינים היטב את מצוקת המשפחה ולטובת האמור אנו יודעים להקים במיידי את הצוות המנצח לשם פתרון הבעיה. עורכי הדין המתמחים בדין הפלילי מטעם משרדנו יודעים כיצד לבנות את התיק, לרכז את הנתונים ולעבוד ביחד עם העו"ד הפלילי האמריקאי לשם נטרול הבעיה או צמצומה עד למינימום האפשרי.

אנו זמינים עבורכם, שכן ברור לנו כי בעיה פלילית אמריקאית אינה סובלת דיחוי וכי הטיפול בה מחייב התמודדות כאן ועכשיו!
אל תסכן את בן המשפחה או החבר, תן לו את המענה המושלם - חייג אליי כעת ונכנס לפעולה במיידי, עו"ד אלי דורון 054-4251054 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים
אני מאשר/ת קבלת ניוזלטרים, הודעות והזמנות לאירועים וכנסים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת בית / נכס אחר בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

פירמת משרדנו המורכבת מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים, רשויות מס ורשויות נוספות לצד המחלקה הכלכלית המיוחדת של משרדנו יידעו ללוות אותך הישראלי לטובת מימוש המתבקש בצורה חוקית ושקופה.

הסתבכות פלילית בארה"ב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הסתבכת בפליליים בארצות הברית? משרדנו יוכל לסייע בהקדם לך עם ייצוג וליווי משפטי של עו"ד ישראלי ואמריקאי המתמחים בדין הפלילי - לחץ כאן לכל הפרטים.

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יידע לבחון את שנפסק בארה"ב, להתייחס לאמנות בין ישראל לארה"ב ולערוך עבור הלקוח/בית המשפט חוות דעת על לאפשרות לאכוף אותה פסיקה אמריקאית בישראל.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.