ליווי משפטי לחברות או סטארט-אפים בתחום המוצרים רפואיים והקוסמטיים ויצוא מוצרים למזרח

אם אתם חברה או סטארט-אפ בשלב מתקדם בתחום המכשור הרפואי ועד כה שווקי היעד שלכם היו השווקים הקלאסיים בארה"ב ואירופה, מחלקת דרום מזרח אסיה של משרדנו מציעה לכם כיוון חשיבה חדש והזדמנויות חדשות - אם הנכם בעלי אחד מהאישורים הרגולטורים הנדרשים FDA OR CE אנחנו מציעים לכם לחשוב מזרחה ! Go East

השווקים המתעוררים באסיה הם בעלי הצמיחה המהירה ביותר בעולם כיום, מעמד הביניים גדל בצורה מהירה והאוכלוסייה צורכת עוד ועוד שרותי בריאות, ואיתו הכסף הממשלתי והפרטי מושקע בתחום הבריאות. כל מי שעוסק בתחום המכירות וההפצה יודע שנקודת התורפה הגדולה ביותר היא הרגע שצריך לממש את החזון - להתחיל ולמכור - והמחסום הוא הרשת החברתית המקצועית במדינות היעד. כדי להצליח בתחום הרפואי צריך לאתר key opinion leaders רלוונטיים ואת הרשת החברתית המחברת בין מנהלי בית החולים, הקניינים הראשיים, מנהלי המחלקות הקובעים את מדיניות הרכש, לרכוש את האמון, לדעת להתנהל בתרבות אחרת ובקודים שונים.

אנחנו כאן כדי להציע לך להשתמש ברשת הקשרים המקצועיים שלנו שעובדים ומוכחים כבר שנים – פתיחת דלתות מול מנהלי בית החולים ומפיצים מקומיים בדרום מזרח אסיה - תאילנד, סינגפור, אינדונזיה, וייטנאם, רוסיה ועוד. באמצעות קשרים מקצועיים אלו אנו נאתר לך את הזכיין או את הלקוח הרלוונטי למוצר, נעזור לך לקצר את שלב איתור הלקוח ובניית האמון שכן לשוני התרבותי יש משקל מכריע לקיום העסקה. אנחנו נציב אותך במסלול מהיר למכירת המוצרים - שהוא  הרלוונטי ביותר לחיי החברה.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

צוואה הדדית ודרכים להבטחת קיומה

נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מצביעים על כך שתוחלת החיים של האדם מתארכת עם השנים. יוצא שיותר ויותר אלמנים או אלמנות מאריכים ימים, לפעמים הרבה מעבר לבן הזוג האחר, מה שמאפשר להם לפתוח פרק חדש בחייהם, להקים זוגיות חדשה, לפעמים להביא ילדים נוספים לעולם ולבנות בית נוסף בישראל.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם