ליווי משפטי עבור ייבוא מוצרים בתחום המזון והקוסמטיקה לישראל

אם אתה יבואן בתחילת הדרך בתחום המזון (מזון כללי או רגיש), תוספי מזון או קוסמטיקה ומתלבט מהי הדרך הנכונה והבטוחה ביותר לבצע את היבוא, אנו מציעים לך ליווי צמוד בכדי להימנע מטעויות מיותרות - לא תצטרך לשאול את עצמך בכל רגע "מה השלב הבא?! איפה נרשמים? אולי פספסתי משהו..." ובסוף תגלה שמוצר תקוע במכס בלי אישור שחרור!

אנחנו כאן כדי לדאוג שלא תלך לאיבוד בסבך הרגולציה והבירוקרטיה המאפיינת את תהליך הייבוא בישראל. אנו נבנה עבורך תוכנית ייבוא מסודרת הכוללת את כל שלבי הרישום והאישורים הנדרשים לייבוא מסחרי במשרד הכלכלה, משרד הבריאות, מכון התקנים וכל גוף רגולטורי רלוונטי ליבוא. בנוסף, הדסק מציע להעמיד לרשותך את רשת הקשרים העסקיים והמקצועיים שלנו לטובת הייבוא - רואי חשבון / עמילי מכס / חברות שילוח / יח"צ מנהלי מדיה ופרסום - וכן הכי חשוב שימוש ברשת החברתית שלנו, איתור לקוחות פוטנציאליים, כי אנו מאמינם בחיבורים עסקיים בין לקוחות!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

תביעות נזיקין בארה"ב

משרדנו כולל דסק ארה"ב מיוחד עם עורכי דין אמריקאים וישראליים המורגלים בייצוג ישראלים אשר קמה להם הזכות להגיש תביעת נזיקין בארה"ב - לחצו כאן לפרטים המלאים.

ייצוג ישראלים שהסתבכו בפלילים בארה"ב

ארה"ב הינה מעצמה גדולה ומורכבת, הדין הפלילי בה שונה, במידה רבה, מזה שבישראל. האכיפה שם קשה ולפעמים אגרסיבית. תלונות נבחנות במידי ולא אחת למשטרה אפס סבלנות בכל הקשור להתנהלות של ישראלים ו/או מקומיים. כך יוצא שישראלים רבים מסתבכים בארה"ב עם המשטרה, עם רשות המס, עם הרשות להלבנת הון, מחלק הסמים ועם גופים אחרים, כאשר בחלק מהמקרים מדובר באירוע נקודתי ולפעמים מדובר בהסתבכות המבוססות על הליך חקירתי של גורמי אכיפת החוק בארה"ב..

חוות דעת מומחה לדין האמריקאי

דסק ארה"ב של משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח בעלי רישיון אמריקאי המאפשר להם לעסוק בעריכת דין בארה"ב ובכלל זה, לעורך חוות דעת משפטיות הנוגעות בדין האמריקאי..

ירושה ועיזבון בארה"ב

שעה שאנו עומדים מול אבדן של אדם קרוב, הדבר האחרון הנמצא בראשנו זו נושא הירושה. למרות כל הצער, נושא הירושה לא סובל דיחוי בשל השלכותיו מבחינה חוקית, השלכות המס והשלכות אישיות. הדבר נכון במיוחד ליורשים שאינם אזרחי ארה"ב ועל כן קיים צורך בהכוונה וייעוץ על ידי גורם מקצועי בסיוע במעבר התהליך.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם