ייצוג רוכשי/מוכרי משק חקלאי / מושב / נדל"ן אחר שמועמדותו נדחתה על ידי ועדת הקבלה של היישוב
 
רבים מוצאים עצמם בפני מצב אבסורדי בו מבקשים הם לרכוש מפלוני משק חקלאי, נחלה, נדל"ן או בית, עת ההסכמה בינם לבין המוכר מועלת על הכתב ומקודמת, אלא שוועד היישוב ו/או ועדת הקבלה, מסיבות כאלה או אחרות, מסרב לאשר את הרוכשים ובאופן זה מבקש למנוע מהמינהל לחתום עם הרוכש על הסכם חכירה או לאשר העברת זכויות החכירה על שמו של הרוכש וכו'.
בחלק מהמקרים, אותו ועד מנמק את החלטתו ובחלק אחר של המקרים, נמנע הוא מלעשות כן. לפעמים ההנמקה מובנת ולפעמים ההנמקה רדודה ובלתי נקלטת בעליל. יתרה מזאת, יש בנמצא מצבים בהם הרוכש מגלה כי הסירוב מקורו בשיקולים גזעניים גרידא ו/או שבקשתו נדחתה משום שאין הוא משתייך ל-"מפלגה" הנכונה ו/או לעדה הנכונה ויש בנמצא מצבים בהם הרוכש והמוכר מגלים כי שיקולים מסחריים הם אלה העומדים בינם לבין אישור המועמד, מה שמלמד, לא אחת, על רצון גורמים אינטרסנטיים ותיקים לנתב את הנחלה הספציפית לרוכש מועדף אחר, כזה המחובר לגורמים הנכונים, למשפחה הנכונה ו/או לעדה הראויה.

 
כיצד משרדנו יכול לסייע בנושא?
כנגד תופעות חצופות ומקוממות שכאלו משרדנו יודע לפעול היטב - משרדנו המורכב מעו"ד יוצאי משרד המשפטים מורגל בטיפול במקרים שכאלה ובכלל זה התנסה הוא בניהול מאבקים משפטיים כנגד כל הגורמים המעורבים ואף הביא לידי קליטה של משפחות ביישוב המיוחל וזאת בניגוד לעמדה המפורשת של ועד האגודה ו/או ועדת הקבלה ו/או גורמים קשורים במינהל.
משרדנו מתמחה בייצוג רוכשים אשר בקשתם לרכוש נכס שכזה נתקלה בדחייה בלי נתפסת. באותם מקרים, התמקד משרדנו בפניה מקצועית לערכאות המתאימות, שם בהישען על טיעונים מנצחים, מביאים אנו לידי חשיפת האמת, הצגת המניעים הזרים, זכייה והגשמת העסקה והחלום העומד בבסיסה.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת קידום עניינך, תוך מתן יחס אישי, מקצועי ומסור!
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון:
054-4251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

רכישת דירה מקבלן - ערבות חוק מכר

ערבות חוק מכר היא הכלי המרכזי לשמירת זכויותיהם של הרוכשים. מדובר בערבות בנקאית אשר ניתנת מטעם הבנק של היזם/קבלן לרוכש הדירה, במה שאמור להוות מעין "ביטוח" לכסף שהרוכש משלם בגין הדירה אותה רכש - קראו כאן עוד בנושא.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם