הקמת חברה ו/או פעילות עסקית ברומניה בסיוע עו"ד ישראלי ורומני

ישראלים רבים מבינים את הפוטנציאל העסקי הענק שבמדינת רומניה. הקרבה לישראל, כמות תושביה, תדירות הטיסות, מזג האוויר הנוח, המנטאליות הרומנית, המחירים הנוחים והשוק המתפתח, משכנעים ישראלים רבים להקים עסק ברומניה, עם או בלי שותף מקומי, אם באמצעות חברה רומנית ואם בלעדיה.

לפעמים מבקשים הם לרכוש עסק רומני קיים ולפעמים מבקשים הם להקים עסק חדש משלהם, כזה שייתן מענה לקהל הרומני ו/או לאוכלוסייה אחרת על אדמת אירופה. ישראלים אלה מבינים כי הקירבה הגאוגרפית של רומניה לישראל, מיקומה במרכז אירופה, שיעור המס הנמוך, עלויות השכר הנמוכות, היות המשק הרומני בצמחיה ועוד - כל אלה הופכים את רומניה ליעד עסקי עבור ישראלים רבים, היודעים לנצל את יכולתם והונם ולמנף את כל אלה לטובת פעילות ברומניה - כאן בדיוק נכנס לתמונה משרדנו.

הכירו את סניף משרדנו ברומניה

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, ניסיון עשיר בייצוג ישראלים המבקשים להיכנס עסקית לרומניה. למשרדנו סניף ברומניה, כך שיש באפשרותנו, באמצעות הסניף הישראלי לתת מענה בישראל ובאמצעות הסניף ברומניה, לתת מענה מיוחד על אדמת רומניה. משרדנו ידע לתת ללקוח את כל שנדרש לטובת הצלחה ברומניה, החל מתכנון מס וליווי משפטי על אדמת ישראל ועד ליווי משפטי ועסקי על אדמת רומניה, לרבות הערכת שווי, בניית תכנית שיווק, בניית תכנית עסקית, בדיקת בחינת כדאיות עסקית על אדמת רומניה, הקמת חברה רומנית, עריכת הסכמים, ביצוע רכישות, יצירת קשר עם הבנק הרומני, הקמת קרן להשקעות ברומניה והתקשרות עם חשבונאי ורו"ח רומני, לרבות ביצוע כל פעולה נוספת נדרשת - הכל לטובת קידום המבנה והפעילות עבור הישראלי המבקש להיכנס עסקית לרומניה, במינימום זמן ובמינימום עלות, תוך מתן ייחס אישי וחם לכל לקוח הפונה למשרדנו.

משרדנו מכיר את הדין הרומני, את הקשיים, המגבלות, היתרונות והחסרונות - את כל הניסיון שלנו נביא לטובת הטיפול בתיק שלך. נעשה כל שנדרש על מנת שתרגיש מטופל, בבטחה וללא דופי, אם ברומניה ואם בישראל. אנו נגרום לך להתנהל ברומניה כאילו אתה בארץ, כלומר, ננטרל עבורך את הקושי שבהתנהלות מחוץ לשטח המדינה. אנו נגשר על כל קושי שעלול להתעורר, כך שבסופו של יום, באמצעותנו, תקים ברומניה את המיוחל ותקדם אותו בצורה מושלמת. הכל במינימום זמן, מינימום עלות ומקסימום שירות ויחס אישי.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

עורך דין חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגיים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים, מרכיב קריטי במציאות המסחרית של ימינו ובייתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה - לחצו כאן לפרטים.

ליווי עסקי לעולים חדשים

משרדנו מתמחה בליווי וייעוץ עסקי חכם לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש.

ייצוג חברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת עסק/חברה בקושי תזרימי

למשרדנו ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

הכנסת שותף לעסק

הכנסת שותף לעסק יכולה להקל את המעמסה ולסייע לעסק שלנו להפוך עסק משגשג ומצליח יותר - קראו כאן בעניין הסכם שותפים, כל מה שכדאי לדעת על הכנסת שותף לעסק.

עלייה משמעותית בפעילות אנשי עסקים ישראלים באפריקה

בתקופה האחרונה נרשמה עלייה משמעותית בפעילות אנשי עסקים ישראלים ביבשת אפריקה ובמיוחד במדינת אתיופיה, כך עולה מסקירה של דסק אתיופיה-ישראל המשמש כלשכת מסחר בין שתי המדינות במשרדנו המתמחה במיסוי ישראלי ובינלאומי, כמו גם בייצוג אנשים עסקים ובעריכת עסקאות והסכמים בישראל ומחוצה לה.

הסכם שותפות

יש להתייחס לבניית הסכם שיתוף נכון ומוצלח כאל עבודה מורכבת, שדורשת סבלנות ופתרונות יצירתיים. הצדדים נדרשים להשקיע מאמצים בניסוח הסעיפים העסקיים הקשורים להקמת השותפות, על מנת להימנע מיצירת הסכם קלוקל שלא מכסה את הסעיפים הרלוונטיים - קראו כאן בהרחבה.

מיזמים עסקיים באתיופיה

דסק אתיופיה של משרדנו משמש כלשכת מסחר לצורכי קידום עסקים בין ישראל לבין מדינות אתיופיה וישמח לעמוד לרשותך ככל הנדרש לטובת קידום מיזמים עסקיים באתיופיה.

עושק / כפייה כעילה לביטול חוזה

סעיפים 17-18 לחוק החוזים (חלק כללי), התשל"ג-1973 מתייחסים לאפשרות של ביטול חוזה שנכרת עקב "כפיה" או "עושק" - להלן סיקור מקצועי מיוחד בנושא.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם