ייצוג רוכש/ת או מוכר/ת דירת מגורים, בסיוע עו"ד מומחה בנדל"ן ובדיני מקרקעין
 
רכישה או מכירה של דירה הינה אחת העסקאות הגדולות ביותר הנעשות על ידי מרבית האזרחים במדינה. עסקאות מסוג זה נעשות כדבר שבשגרה וזאת עם או בלי מימון בנקאי. חלק מהרכישות מתבצעות לטובת מגורי הרוכשים ובחלק אחר מהמקרים הרכישות מתבצעות לטובת השקעה.
עסקאות מסוג זה חייבות להתבצע בצורה מושלמת ומדויקת כאשר אין מקום לטעויות - טעות בעסקה מסוג זה עלולה להביא לקריסה כלכלית של משפחה ולכן טיפול אישי ומקצועי ביותר מתחייבים. הטיפול מתחיל בבדיקת הנכס, בדיקת הזכויות הנרכשות וזאת על מנת להבטיח כי אכן הרוכש יוכל לקבל בעלות נקיה, ללא דופי. רק אחר כך נכון להיכנס למו"מ ומגעים, במסגרתם יש להביא לסיכום מסחרי אשר יבטיח את הצדדים, כך שלא יווצר מצב בו צד א' משלם מבלי לקבל את הנכס או להפך. יתרה מזאת, בעסקאות מסוג זה יש לקחת בחשבון את חבויות המס ולוודא כי העסקה מתבצעת באופן המבטיח את שיקולי המס של הנוגעים בדבר לטובת הבטחת התנהלות חוקית, שקופה ומסודרת.
משרדנו מתמחה בתחום - משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח אשר בעבר ייצגו את רשויות מס שבח ואת משרד המשפטים. למשרדנו ניסיון טיפול באלפי עסקאות נדל"ן, כך שברור לנו כי נוכל לבצע את העסקה הנתונה עבורך בצורה מושלמת, אישית ומקצועית.
 
 
התקשר אלי עתה ונקדם הנדרש ללא דיחוי! התקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

היתר בנייה במושב

לאחרונה טיפל משרדנו בערעור לבית המשפט העליון בנוגע להחלטתה של רשות מקרקעי ישראל שלא לחתום על בקשה להיתר בניה שאותה הגישו זוג חברי מושב. סירובה של רמ"י לחתום נבע כתוצאה מכך שהאגודה השיתופית שבה מאוגדים חברי המושב, התנגדה למתן היתר.

רכישת דירה מקבלן - ערבות חוק מכר

ערבות חוק מכר היא הכלי המרכזי לשמירת זכויותיהם של הרוכשים. מדובר בערבות בנקאית אשר ניתנת מטעם הבנק של היזם/קבלן לרוכש הדירה, במה שאמור להוות מעין "ביטוח" לכסף שהרוכש משלם בגין הדירה אותה רכש - קראו כאן עוד בנושא.

רכישת נדל"ן בוינה

ליווי משפטי מיוחד לישראלים המבקשים לרכוש דירה/נדל"ן בוינה או להקים עסק/חברה בווינה או בעיר אחר ברחבי אוסטריה - קראו כאן עוד בנושא.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם