ייצוג עובדים שנפגעו בגופם במסגרת עבודתם  על ידי עו"ד המתמחה בדיני נזיקין, תאונות ופגיעות
 
משרדנו מורכב משורה של עו"ד, כלכלנים ורו"ח המתמחים בייצוג עובדים אשר נפגעו כתוצאה מעבודתם, אם מפגיעה בעבודה ואם כתוצאה מהתנהלות ממושכת, אשר בסופו של יום הביאה לידי התדרדרות ופגיעה בריאותית אצל העובד.
 
הפגיעה יכולה שתהא במסגרת יחסי עובד-מעביד ויכול שתהא במסגרת אחרת בה עבדת כנותן שירותים אצל מזמין עבודה ו/או קבלן ו/או כל גורם אחר. פגיעות מסוג זה, מטבע הדברים, פוגעות באיכות החיים של הנפגע, בבריאותו וביכולתו לפרנס עצמו ואת בני ביתו.
יתרה מזאת, פגיעה שכזו לא אחת מצריכה טיפול רפואי, אם נקודתי ואם מתמשך, כירורגי או אחר, הכרוך בעלויות כספיות בלתי מבוטלות. חלק מהפגיעות הן קלות יחסית ועוברות עם הזמן וחלק אחר מהפגיעות מותירות מגבלה ונכות צמיתה של ממש, אשר יכולה לזכות אותך הנפגע בפיצוי המסתכם במאות אלפים ולפעמים גם מיליוני שקלים.

 
כיצד אנחנו יכולים לסייע לך?
משרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח מתמחה בייצוג אנשים אשר נפגעו כאמור ויידע לנתח את המקרה, לזהות את הזכאות שלך, את הגורמים האחראיים לנזק ואת הגורמים אותם נכון יהיה לתבוע בגין אותה פגיעה.
למשרדנו מערך של רופאים מומחים עמם אנו מורגלים לעבוד ואלה, ככל ויתבקש, יידעו לערוך עבורנו את הבדיקות הנכונות ולהמציא את חוות הדעת הנדרשות לטובת קידום התביעות האמורות. יתרה מזאת, כלכלני ורו"ח משרדנו יידעו לנתח עבורך את הנזק, להבין את הפגיעה ואת מידת הפגיעה בכושר ההשתכרות ו/או את העלויות הנדרשות לטובת טיפול בעיניינך ולערוך תחשיב מפורט אשר יקבע מה הסכום אותו נכון יהיה לתבוע.
על סמך כל אלה, ניסיון של עשרות שנים ואין ספור לקוחות מרוצים, ידע משרדנו לפעול בשמך מול חברות הביטוח ו/או גורמים אחרים ולהביא לידי כך שאתה תפוצה בגין הפגיעה ו/או הנזק, אם בדרך של הבנה ופשרה מהירה ואם בדרך של תביעה אותה ננהל עבורך בפני בית המשפט כשבמסגרתה נציג את מלא הנתונים התומכים בטענות שלך באשר לנזק שנגרם.

משרדנו פועל כיחידה לוחמת - במסגרת העבודה מול משרדנו תקבל יחס אישי וחם המתחייב לטובת קידום האינטרסים שלך. משרדנו מבין את המצוקה ואת הצורך לקדם המתחייב במיידי ויפעל בכל המרץ ובכל המהירות לטובת מימוש זכויותייך.


 
התקשר אליי עתה ונקדם את הנושא לאלתר!  התקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054 
 
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

מוסך יפצה לקוחה בגין נזק גוף שנגרם בעת טיפול ברכבה

תובעת קיבלה פיצוי בסך 525,000 ₪ בגין נזקי גוף שנגרמו לה בעת ביקורה במוסך בעיר בדרום הארץ שהפר את חובת האחריות כלפיה כמי שביקרה בשטחו וכי הוא התרשל עת לא שמר על כללי הבטיחות במקום.

תביעות לגימלת ביטוח סיעוד

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך השנים בייצוג בבדיקות רפואיות מטעם חברות הביטוח וערכאות משפטיות שונות ובכלל זה בערכאות הערעור - לחצו כאן לפרטים המלאים.

ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי

ההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי היא לא קלה, התנהלות המחייבת התמקצעות ומקצוענות, שכן החוק בנושא מורכב, בנוי מהרבה תיקוני ושינויי חוק, כך שרק מי שבקיא ממש בהוראות החוק, באופן ההתנהלות המוסד, בוועדות הקיימות בתחום וכו' - ידע להביא את התוצאה הרצויה.

קצבת אזרח ותיק (קצבת זקנה) למי שעזב את ישראל וחי בחו"ל

אדם שעזב את ישראל וחי בחו"ל ימשיך לקבל את קצבת הזקנה למשך שלושה חודשים נוספים ובתנאים מסוימים ימשיך לקבל הקצבה מעבר לתקופה זו כמפורט להלן.

קצבת הבטחת הכנסה

המוסד לביטוח לאומי ביישומו את חוק הבטחת הכנסה התשמ"א-1980, מכיר באפשרות להעניק קצבת השלמת הכנסה עבור מבוטחים שהכנסתם מזערית/ מינימלית דיה, ואו שאין בידם כלל מקור לפרנסה.

קצבת תלויים - ביטוח לאומי

קצבת תלויים משולמת לאלמנה כאשר בעלה נפטר כתוצאה מארוע בעבודה שהוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי, להבדיל מגמלת שאירים לה זכאית כל אלמנה שבעלה נפטר, תהא הסיבה אשר תהא. לרוב, קצבת התלויים תהא גבוהה באופן משמעותי מגמלת השאירים, הואיל וקצבת התלויים משולמת כאחוז ממשכורתו של הבעל שנפטר ומהווה פונקציה של השכר שהשתכר הנפטר, בעוד קיצבת השארים קבועה על פי פרמטרים הקבועים בחוק.

ביטול ועדות הנכות בביטוח הלאומי – העת לרפורמה?

אנשים רבים ברחבי מדינת ישראל מוצאים עצמם סובלים מבעיות רפואיות כאלה ואחרות אשר בגינן נמצאים הם בהליך להכרה בזכותם כנכה בביטוח הלאומי ומחכים לוועדה רפואית אשר תקבע את אחוזי נכותם.

זכאות לגמלת ניידות מביטוח לאומי

ילדים ומבוגרים הסובלים מליקוי ברגליים המגביל אותם בניידות עשויים להיות זכאים לגמלת ניידות מהמוסד לביטוח לאומי. רוב ההטבות ניתנות לבעל הרכב אולם ישנן הטבות גם למי שאינו בעל הרכב והינו מורשה נהיגה. מורשה נהיגה הינו קרוב משפחה או מטפל המתגורר עם המוגבל בניידות אשר הורשה ע"י המוסד לביטוח לאומי לנהוג ברכבו של המוגבל בניידות.

וועדה רפואית בביטוח הלאומי - כיצד להתכונן ומאילו מוקשים יש להיזהר?

אנשים רבים מוצאים עצמם סובלים מבעיות רפואיות כאלה ואחרות. על-מנת לדאוג לרווחתם הקימה מדינת ישראל את הביטוח הלאומי. הביטוח הלאומי פועל כשם שביטוח פרטי פועל, אלא שבניגוד לביטוח פרטי, את דמי הביטוח הלאומי אזרחי המדינה מחויבים לשלם.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם