בראש הדסק עומדת עו"ד אודליה כהן-שינדורף, בעלת L.L.M מטעם אוניברסיטת בר אילן ומגשרת מוסמכת מטעם NUS (National university Singapore)

אודליה בעלת וותק של מעל ל-12 שנים בפיתוח עסקי, איתור זכיינים ומפיצים עבור חברות ישראליות בין-לאומיות בשווקי אסיה בתחומים מגוונים ביניהם מכשור רפואי, אסתטיקה, קוסמטיקה וביוטי וכן קשירת שת"פ בין חברות מובילות ישראליות. בחלק מהשנים התגוררה אודליה בסינגפור ומכירה מקרוב את התרבות העסקית, המבנה השלטוני והפוליטי, וכן את נציגי ישראל (נספחות כלכלית והשגרירות).

 

דסק המשרד לשירותך...

דסק דרום-מזרח אסיה של משרדנו מעניק שירות ייעוץ ומענה ייחודי ופרטני לחברות ואנשי עסקים המבקשים לייבא ולייצא סחורות, לנהל מו״מ, לקבל זכיון והסכמי בלעדיות במדינות: 

  • סין
  • סינגפור
  • תאילנד
  • אינדונזיה
  • יפן  

בנוסף הדסק מעניק שירות ייעוץ ומענה ייחודי ופרטני לחברות ואנשי עסקים אשר יוצאים לשליחות/רילוקיישן בסינגפור - שירות אשר ייתפר במדויק לצורכי החברה/השליח ומשפחתו לרבות איתור דיור, חינוך, ביטוח בריאות ועוד.

ביחד עם צוות עורכי הדין, רו"ח והכלכלנים של משרדנו נפעל לטובת מתן מענה כולל לצרכים עסקיים של ישראלים המבינים את הפוטנציאל הבלתי מוגבל בשוק האסייתי, אם לטובת החדרת מוצרים/טכנולוגיות ישראליות לתוך אזור דרום מזרח אסיה ואם לטובת ביצוע עסקאות ייצוא ושת"פ עם חברות מקומיות עבור החברות הישראליות.

 
 

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם