חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

הוצאת תג חניה לנכה

הוצאת תג חניה לנכה ("תו נכה") ופטור מתשלום אגרת רישוי

מי שסובל ממחלה או מספר מחלות שבגינן הוא מתקשה בהליכה, תנועותיו מסוכנות לבריאותו או שהוא מרותק לביתו בהתאם לדוחות רפואיים עדכניים, זכאי לקבל תו נכה אשר מעניק לו אפשרות להחנות את הרכב במקומות המיועדים לנכים ובמקומות שהחניה אינה מותרת בהם, בהתקיים תנאים מסוימים הקבועים בחוק חניה לנכים שעיקרם אי הפרעה לתנועה.

נכה עיוור (בעל תעודת עיוור או לקוי ראייה) זכאי אף הוא לתו נכה על-פי סעיף 1 לחוק חניה לנכים. כמו כן זכאי לתו נכה מי שנכותו הרפואית היא בשיעור 60% לפחות ותנועתו ללא רכב עלולה לערער את מצב בריאותו או שהוא מוגבל בהליכה וזקוק לכיסא גלגלים לצורך ניידותו או נכה הזקוק לרכב כאמצעי תנועה בגלל רגליו הנכות. הליך הגשת הבקשה הינו פשוט יחסית, במהלכו נדרש למלא טופס בשם "בקשה לתג נכה ופטור מאגרת רישוי" ולהגישו למשרד התחבורה. יחד עם זאת יש צורך בבקיאות משפטית ורפואית כאחד על מנת להגיע אל התוצאה הרצויה.

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך השנים בבקשות מסוג - למשרדנו קשר רציף עם רופאים מייעצים בתחומים שונים אשר עובדים עמנו יד ביד לטובת ייעוץ רפואי מקצועי מיטבי עבור הלקוח. משרדנו יודע להעניק לך את הליווי המשפטי והרפואי המלא מראשית הדרך ועד לקבלת תו הנכה.

התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לטפל בעניינך!
תתקשר לעו"ד אלי דורון: 054-4251054

 

 

 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס